Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Porównaj oferty kredytów hipotecznych

Zostaw kontakt, a doradca finansowy oddzwoni z najlepszą ofertą!

Zostaw kontakt

Bank BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas S.A jest typem uniwersalnej instytucji finansowej, która powstała poprzez fuzję (tj. połączenie) dwóch banków: Banku BGŻ oraz Banku BNP Paribas. Zakłady złączyły się w 2015 roku, po czym prezesostwo nad spółką przejął Tomasz Bogus.

BNP Paribas Polska - Historia

Bank BNP Paribas Polska został utworzony w wyniku złączenia się dwóch Instytucji finansowych: Fortis Bank Polska oraz Dominet Bank. Spółka posiadała bogatą ofertę dla firm, w której skład wchodziły produkty oszczędnościowe i inwestycyjne, kredyty, pożyczki na działalności Polskie i międzynarodowe. Klienci indywidualni mogli skorzystać z opcji pomnażania majątku, doradztwa dot. inwestowania środków, a także w kwestii ochrony i optymalizacji dobytku finansowego.

Oferta produktowa

** Konto praktyczne - iKONTO**

Konto praktyczne oferowane jest osobom, które regularnie wykonują płatności kartą bankową. Za aktywne opłaty z rachunku, klienci otrzymują zwolnienie z obowiązku opłat za korzystanie z konta i obsługi karty. Dodatkowym atutem jest również fakt, iż otwierając IKONTO, bank daje możliwość darmowej wypłaty środków pieniężnych z bankomatów na całym świecie.

Oprocentowanie: brak

Opłaty za prowadzenie rachunku: 10 zł. lub 0 zł, gdy obserwowane są comiesięczne wpływy na koncie w wysokości min. 1000 zł. Trwa również promocja, dzięki której można całkowicie uniknąć opłat związanych za korzystanie z konta, dzięki regularnym płatnościom wykonywanym kartą płatniczą.

Opłaty związane z używaniem karty płatniczej: 0 zł za odebranie karty debetowej MasterCard, posiadającej możliwość płatności „zbliżeniowo”, 7 zł za obsługę karty MasterCard Debit (opłaty można uniknąć, płacąc kartą za zakupy w kwocie min. 300 zł.), darmowe wypłaty środków z bankomatów w Polsce i za granicą, 0,50 gr. za transakcję cashback, 0 zł za zmianę numeru PIN do karty w bankomacie, 1,50 zł za sprawdzanie salda konta w bankomacie.

Koszty związane z operacjami bankowymi: 0 zł za przelewy online, 6 zł za przelewy w oddziale banku, 0 zł za zlecenia stałe, 0 zł za zlecenie zapłaty, 8 zł za przelew „SORBNET”- dla kwot wynoszących i wyższych niż 1 mln. Zł (25 zł dla niższych kwot), 5 zł za przelew ekspresowy, 10 zł za przelew europejski SEPA, 0,2% za przelewy walutowe w kwocie min. 30 zł., max. 200 zł, darmowe wypłaty środków w oddziałach banku.

Inne koszta związane z rachunkiem: 0 zł za kody w postaci SMS, 0 zł za wyciągi z konta w wersji papierowej (6 zł w przypadku, gdy klient posiada aktywne wyciągi elektroniczne), 9,99 zł za wykupienie ubezpieczenia karty „Bezpieczna Podróż”, dotyczącego wyjazdu zagranicznego.

Promocja „Konto plus bonus”

Zakładając i korzystając z Konta Praktycznego, klienci mogą uzyskać nawet 260 zł na zakupy. Promocja trwa do 18 grudnia 2016 r. i w tym czasie należy zakupić kupon „groupon”, dzięki któremu możliwy będzie udział w akcji promocyjnej. Ograniczono liczbę dostępnych kuponów do 1000 sztuk.

Nagrodę stanowi 8% zwrotu z transakcji bezgotówkowych, które zostały dokonane kartą debetową. Miesięcznie możliwe jest zgromadzenie max. kwoty w wysokości 52 zł. miesięcznie, czyli rocznie można uzyskać aż 260 zł. na zakupy.

Promocja „iKonto z kartą”

Bank BGŻ BNP PARIBAS, oprócz wyżej wymienionej promocji, wraz z porozumieniem z serwisem internetowym „Groupon”, proponuje klientom kolejną akcję promocyjną. Nagrodą jest 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych, które zostały dokonane kartą debetową. Plusem jest fakt, iż promocja trwa aż do 31 marca 2017 roku. Max. kwota jaką można uzyskać to 200 zł na zakupy. Tak jak w przypadku poprzedniej oferty, tak i również w tej promocji ograniczono liczbę klientów objętych promocją- 1000 pierwszych osób, które spełniają warunki promocji.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP PARIBAS

Bank BGŻ BNP PARIBAS oferuje klientom kredyt w min. wysokości 2000 zł i w max. kwocie 150 000 zł. Splata pożyczki przyjmuje formę równych rat, których okres może zostać ustalony indywidualnie- od 6 go 84 miesięcy.

Aby uzyskać kredyt gotówkowy należy udostępnić dokumenty świadczące o regularnym uzyskaniu dochodów. Dokumentacja może zostać przedstawiona w formie umowy o pracę, umowy o dzieło lub zlecenie, renty lub emerytury, a także akt związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Koszta związane z kredytem gotówkowym

Oprocentowanie: Najniższą stopą procentową jest stawka 4,99% i obejmuje kredyty w wysokości min. 50 000 zł. Maksymalna stopa procentowa wynosi 9,99%.

Prowizja: Wysokość prowizji uzależniona jest od wysokości pobieranego kredytu. Opcjonalna kwota procentowa pobierana przez BGŻ BNP to 9,90% i obejmuje pożyczki w wysokości min. 8 001 zł.

Ubezpieczenie na życie a kredyt - Możliwe jest skorzystanie z oferty z niską prowizją. Przy zakupie ubezpieczenia na życie z kredytem w wysokości min. 50 000 zł., bank ustala najniższą stawkę procentową w wysokości 3,30% prowizji. Opłata za ubezpieczenie pobierana jest jednorazowo oraz dolicza się ją do kwoty zobowiązania kredytowego. Jeśli klient uiszcza terminowe wpłaty rat pożyczki, przez ostatnie 12 miesięcy kredytu, otrzymuje oprocentowanie w wysokości 0% (w przypadku kredytów na okres co najmniej 24 miesięcy).

BGŻ BNP Paribas- odstąpienie od umowy

Aby przystąpić do zamknięcia rachunku, pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest skontaktowanie się z infolinią i zastrzeżenie karty bankowej (pod nr: 801 321 123- dla połączeń w kraju lub +8 22 566 99 99- dla połączeń w kraju i za granicą). Aby zamknąć Ikonto, należy osobiście wybrać się do placówki banku lub wysłać list polecony z potwierdzeniem odbioru. W przypadku otwarcia konta metodą online, w placówce niezbędne będzie wprowadzenie zmian w Karcie Danych Osobowych, a następnie wypełnienie wniosku o rozwiązanie umowy i zamknięcie konta bankowego. Okres wypowiedzenia standardowo trwa 30 dni od momentu złożenia dokumentacji.

Dane kontaktowe


Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Zespół Relacji Inwestorskich
e-mail: Relacjeinwestorskie@bgzbnpparibas.pl
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty