Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Porównaj oferty kredytów hipotecznych

Zostaw kontakt, a doradca finansowy oddzwoni z najlepszą ofertą!

Zostaw kontakt

BPI Bank

BPI BANK to spółka należąca obecnie do Getin Noble Bank S.A. Poprzednim właścicielem banku był DexiaKommunalkredit Bank AG, który swoją siedzibę miał w stolicy Austrii, czyli Wiedniu. Bank ma swoje siedziby na terenie Polski. Dlatego też, polscy klienci mogą bez większych problemów korzystać z jego usług. Świadczy wysokiej jakości usługi finansowe. Udziela kredytów, finansuje projekty inwestycyjne, prowadzi nabywanie i sprzedawanie należności oraz wydaje gwarancje. Kompleksowy zakres usług sprawia, że wszyscy klienci korzystający z jego usług są zadowoleni z jakości, jaką otrzymują.

Głównymi klientami banku są:

  • samorządy lokalne
  • spółki użyteczności publicznej
  • korporacje
  • deweloperzy

W związku z tym, że bank BPI BANK podejmuje współpracę głównie z dużymi podmiotami gospodarczymi, jego usługi muszą być dostosowane do ich potrzeb. Wymienione wyżej podmioty oczekują pełnego wsparcia finansowego i kredytowego. Mogą w ten sposób rozwijać swoją działalność, podejmować nowe inwestycje i budować markę. A przecież jest to możliwe tylko dzięki finansom. Skąd je brać, jak nie z banku świadczącego tak dobrej jakości usługi. Dzięki świetnemu zapleczu pracowniczemu, każdy z klientów otrzymuje profesjonalne doradztwo. Może wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Wszystko zostanie skonstruowane w taki sposób, aby raty kredytu czy innych zobowiązań były dostosowane do możliwości finansowych podmiotu gospodarczego.

Zarząd banku stanowią wykwalifikowani, wykształceni i doświadczeni pracownicy, którzy posiadają wieloletnią praktykę w branży finansowej. Prezesem zarządu jest Marek Kempny, absolwent i pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pierwsze doświadczenia w branży finansowej zdobywał w ING Banku Śląskim S.A. Był również Wiceprezesem Zarządu w Domu Maklerskim ING Securities S.A, a następnie prezesem zarządu w Śląskim Banku Hipotecznym S.A. Od 2005 roku związany jest z BPI Bank Polskich Inwestycji.

Pozostali członkowie zarządu to:

  • Ewa Zwierko - absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Wydział Finansów i Statystyki. Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy w bankowości, ze specjalizacją w bankowości inwestycyjnej. Współpracowała z wieloma bankami, m.in. Polskim Bankiem Rozwoju S.A i Bankiem BGŻ S.A.
  • Krzysztof Rosiński - absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zdobywał w licznych instytucjach finansowych. Pracował m.in. w PZU Życie S.A. oraz w Getin Noble Bank.
  • Radosław Stefurak - absolwent Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. Był związany m.in. z Lukas Bankiem S.A.
  • Karol Karolkiewicz - absolwent Szkoły Wyższej Mila College w Warszawie. Był związany m.in. z Grupą Getin Noble Bank S.A.
  • Michał Marciszewski - ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie następnie uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych. Pracował m.in. jako Kluczowy Ekspert w Biurze Inwestycji Kapitałowych i Sekurytyzacji w Banku Millenium.
  • Arkadiusz Milewski - absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował m.in. w banku BPH S.A.

Zespół

Zarządzanie ryzykiem:
Ewa Zwierko, Członek Zarządu, tel.:+48 (22) 586 32 15

Rachunkowość:
Ewa Sobecka, +48 (22) 586 32 25

Controlling:
Piotr Grzegorczyk, +48 (22) 586 32 23

Obsługa Klienta:
Joanna Jakubowska, tel.: +48 (22) 586 32 33

Kontakt

BPI Bank Polskich Inwestycji S.A.
ul. Przyokopowa 33
01 – 208 Warszawa
tel.: (+48 22) 586 32 00
fax: (+48 22) 586 32 22
e-mail: office@bpibank.pl

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty