Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Porównaj oferty kredytów hipotecznych

Zostaw kontakt, a doradca finansowy oddzwoni z najlepszą ofertą!

Zostaw kontakt

CaixaBank

Historia

CaixaBank należy do Grupy ”la Caixa”. Jest to jedna z największych grup bankowo-ubezpieczeniowych działających na terenie Hiszpanii. Historia banku sięga roku 1904 r. W Barcelonie, w pierwszej siedzibie banku oferowano usługi finansowe i ubezpieczeniowe.

CaixaBank posiada około 13 mln i aktywa przekraczające 340 mld euro. Liczby te sprawiają, że CaixaBank jest liderem hiszpańskiej bankowości detalicznej i korporacyjnej. Akcje notowane na giełdzie w Madrycie wchodzą w skład indeksu największych spółek (IBEX 35).

W 2007 r. w Warszawie powstał pierwszy polski oddział banku. Jest to jednocześnie pierwsza placówka banku mieszcząca się poza Hiszpanią. Pracownicy banku skupiają się przede wszystkim na obsłudze firm z hiszpańskim kapitałem, przedsiębiorstw międzynarodowych. Z biegiem czasu z usług banku korzystają także polskie przedsiębiorstwa, którym zależy na nieustannym, właściwym rozwoju. Obecnie bank ten jest partnerem największych potentatów w sektorze gospodarki. Dzieje się tak, dlatego że CAIXBANX oferuje bardzo wysoką jakość transakcji i usług finansowych – kontakt z przedstawicielami banku opiera się na zaufaniu oraz jasnych i przejrzystych warunkach.

W 2002 r. Grupa "la Caixa" powołała do życia Fundację ”la Caixa”, która w celach statutowych zapisała działalność na rzecz wyrównywania szans zawodowych i społecznych oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W specjalnym programie „Włącz się” pomaga w aktywizacji zawodowej osób wyłączonych społecznie.

Oferta produktowa

CaixaBank to kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw. Masz firmę? Chcesz zadbać o jej interesy? Zaufaj fachowcom z CaixaBank. Oferta usług banku jest bardzo szeroka i zawiera między innymi:

  • Finansowanie średnio- i długoterminowe; kredyty korporacyjne i dedykowane.
  • Finansowanie strukturyzowane, głównie w sektorach infrastrukturalnych i energetycznych.
  • Finansowanie krótkoterminowe, pożyczki i konta kredytowe.
  • Podstawowe usługi bankowe, przelewy krajowe i zagraniczne.
  • Poręczenia i gwarancje.
  • Wymiana walut.

Z każdym rokiem zakres usług banku jest szerszy. Zwiększa się też liczba firm, które chętnie powierzają swoje sprawy finansowe tej, zaufanej instytucji finansowej.

Dużą zaletą banku jest szybka i bezproblemowa obsługa. Każdy problem może być szybko omówiony z doradcą finansowym. Wszystkie zmiany na koncie można śledzić przez specjalne aplikacje. Na uwagę zasługuje też strona internetowa – możemy ją obsługiwać w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz hiszpańskiej. Rejestrując się na stronie internetowym banku https://www.caixabank.pl/pl/general/home_pl.html możemy zdobyć szybko niezbędne informacje oraz zarządzać kontami bankowymi.

Wypowiedzenie umowy

Wypowiedzieć umowę można pisemnie wypełniając formularz przygotowany przez bank. Wypowiedzenie umowy na produkt czy usługę można wysłać pocztą listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub złożyć osobiście w centrali banku w Warszawie.

Kontakt

Prosta 51
00-838 Warszawa
Tel.: + 48 22 306 12 00
Fax: + 48 22 306 12 29
E-mail: 7900@lacaixa.com

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty