Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

SMARTNEY chce zrewolucjonizować rynek finansowy w Polsce i za granicą

Na polskim rynku pojawiła się instytucja finansowa, która chce połączyć tradycyjną bankowość z uproszczonym systemem ubiegania się o pożyczkę. Jest częścią francuskiej Grupy Oney Bank, która w sektorze bankowym działa od 35 lat, obecnie zatrudnia 2500 pracowników w 11 krajach i obsługuje 7,6 mln klientów na całym świecie. Celem firmy jest oferowanie pożyczek w wysokich kwotach (do 60 tys. zł) na korzystnych warunkach cenowych, bez skomplikowanych procedur i zbędnej biurokracji. SMARTNEY stawia na prosty, szybki i transparentny proces oparty na najnowszych technologiach. W kwietniu ruszyła pilotażowa sprzedaż w wybranych punktach sieci brokerskiej Unilink Cash. Na czele firmy stoi Katarzyna Jóźwik, Manager z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku Consumer Finance, które zdobywała m.in. w Citibank, Deutsche Bank, Provident Polska i VIVUS Finance.

  • Zaczynamy sprzedaż od agentów brokerów. Na przestrzeni kilku najbliższych lat planujemy wzbogacać naszą ofertę i konsekwentnie zwiększać udział w rynku, ale także rozszerzać działalność o nowe kanały dystrybucji. Jesteśmy nową marką francuskiej Grupy Oney Bank, która reprezentuje unikatowe podejście do bankowości, mocno skoncentrowane na potrzebach klientów i budowaniu pozytywnych doświadczeń związanych z produktami finansowymi. Przywiązujemy dużą wagę do innowacji i zastosowania nowych technologii, a jednocześnie chcemy mieć pewność, że promujemy odpowiedzialne praktyki kredytowe – mówi Katarzyna Jóźwik, Dyrektor Generalna SMARTNEY.

Pożyczka dla każdego ze SMARTNYM podejściem do finansów

SMARTNEY oferuje pożyczki do 60 tys. zł, z terminem spłaty do 5 lat. Założeniem jest połączenie w jednym produkcie najlepszych cech kredytu bankowego i pożyczki pozabankowej. Klienci otrzymują zatem, minimum formalności, korzystne oprocentowanie, prosty, szybki i przejrzysty proces oparty na najnowszych technologiach oraz bezpieczeństwo. – Dzięki temu, że jesteśmy częścią Grupy Oney Bank, która ma doświadczenie w bankowości, wprowadziliśmy w SMARTNEY szereg procesów oraz rygorystycznych standardów charakterystycznych dla sektora bankowego. Mamy więc pewność, że klienci otrzymują od nas bezpieczny produkt oraz obsługę na najwyższym poziomie. Jednocześnie – dzięki rozwiązaniom technologicznym, które wdrożyliśmy możemy działać elastycznie i kalibrować oferty rynkowe w szybkich cyklach testowych – podsumowuje Katarzyna Jóźwik.

Jak zrodził się pomysł na SMARTNEY?

Po pierwsze – z doświadczenia rynkowego i wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Po drugie z pasji do innowacji i chęci stworzenia zupełnie nowej kategorii produktów niebankowych. SMARTNEY jest nową marką francuskiej Grupy Oney Bank, która reprezentuje unikatowe podejście do bankowości, mocno skoncentrowane na potrzebach klientów i budowaniu pozytywnych doświadczeń związanych z produktami finansowymi. Grupy, dla której priorytetem jest tworzenie korzystnych i innowacyjnych rozwiązań fintech, umożliwiających klientom realizację ich planów i czyniących ich życie lepszym. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam, gdzie liczy się nowoczesność i wygoda, a w centrum zawsze jest klient, narodził się pomysł na SMART finanse – proste, łatwo dostępne, korzystne i zaawansowane technologicznie. Założeniem było stworzenie produktu, który byłby połączeniem najlepszych cech kredytu bankowego i pożyczki pozabankowej. Produktu, umożliwiającego pozyskanie od ręki i bez formalności dużej kwoty na korzystnych warunkach. A to wszystko z wykorzystaniem najnowszych technologii. Taki produkt oferuje dziś SMARTNEY.

Kluczowe czynniki sukcesu Smartney

Jednak SMARTNEY to nie tylko nowoczesny produkt. Równie ważni są ludzie, którzy go tworzą. Utalentowany zespół ekspertów znających nie tylko rynek pożyczek, ale również najnowsze trendy w zakresie fintech. Na jego czele stoi Dyrektor Generalna – Katarzyna Jóźwik, managerka z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku Consumer Finance, pracująca przez te wszystkie lata zarówno w sektorze bankowym, jak i pozabankowym, która jest również doktorantką studiów w szwajcarskim SMC University, a jej praca doktorska skupia się na eksplorowaniu scenariuszy przyszłości consumer finance. SMARTNEY to rezultat połączenia siły i doświadczenia dużej grupy bankowej, zorientowanej na branżę fintech, wiary w promocję mądrego zarządzania finansami osobistymi oraz doświadczonego zespołu pod wodzą kompetentnego lidera.

W Smartney bezpieczeństwo ponad wszystko

Grupa Oney Bank, której jesteśmy częścią, posiada wieloletnie doświadczenie w finansach, istnieje na rynku od ponad 35 lat, działa w 11 krajach, zatrudnia ponad 2500 pracowników i obsługuje 7,6 mln klientów. Nam zapewnia nie tylko finansowanie, ale również wiedzę, kompetencje i doświadczenie. Dzięki Oney Bank wdrożyliśmy w SMARTNEY rygorystyczne standardy zgodności z prawem, ryzyka i obsługi klienta, które na co dzień są charakterystyczne dla branży bankowej. Dzięki temu nasi klienci mogą się czuć komfortowo i bezpiecznie, a my mamy pewność, że promujemy odpowiedzialne praktyki kredytowe i posiadamy właściwe strategie dotyczące chociażby przejęć i windykacji.

Co oferuje Smartney?

  • Wyjątkowo korzystne warunki – kwoty nawet do 60 tys. zł, z terminem spłaty do 5 lat, na korzystnych warunkach, bez ukrytych kosztów
  • Innowacyjność i wygodę – pożyczkę można uzyskać online i to bez niepotrzebnej biurokracji. Wystartowaliśmy w kwietniu, obecnie nasza oferta jest dostępna w wybranych punktach sieci brokerskiej, a niebawem uruchomimy sprzedaż w kanałach internetowych
  • Rozwiązania szyte na miarę – dbamy o indywidualny dobór oferty w zależności od możliwości i preferencji klienta
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa – nasi klienci mogą być spokojni. Działamy na podstawie procedur i standardów Grupy Oney Bank.

Smartney Kontakt

Kontakt z firmą Smartney możliwy jest za pomocą:

  • Infolinii: 22 528 88 88
  • Adres mailowy: kontakt@smartney.pl
  • Strona internetowa: (https://smartney.pl/)

Smartney Sp. z o.o.

KRS 0000747738 NIP 5272859012 Regon 380793670 Kapitał zakładowy 20 000 000,00 ZŁ Adres: ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa

Pytania i odpowiedzi:

Czy w smartney mozna miec 2 pożyczki?

Na ten moment nie można miec dwóch pożyczek w Smartney

Do jakiej kwoty Smartney udziela pożyczek?

Smartney udziela pożyczek maksymalnie do kwoty 60 tyś złotych.

Czy w Smartney jest możliwa wcześniejsza spłata?

W Smartney wcześniejsza spłata jest możliwa. Należy zalogować się na swoje konto w Strefie Klienta.

Więcej pytań i odpowiedzi dostępnych jest bezpośrednio na stronie Smartney: (https://smartney.pl/pytania-i-odpowiedzi)

Smartney Opinie:

Smartney posiada w większości bardzo dobre opinie w internecie. Na najpopularniejszych stronach ocena waha się od 4 na 5 do 5 na 5,

Przykładowe opinie na temat Smartney:

Opinia o Smartney: Wysoka kwota pożyczki i bardzo długi okres spłaty, naprawdę fajne warunki. Normalnie jak w banku. Polecam Opinia o Smartney: załatwiłem pożyczkę w kilka chwil, magia - nie chciało mi się wierzyć, że tak szybko można dostać pieniądze, a jednak. Prezenty świąteczne uratowane, a i zostało coś na potem. Opinia o Smartney: Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki, jak i szybki przelew na konto. Jeszcze tego samego dnia mogłem korzystać ze środków. Opinia o Smartney: Pożyczkę otrzymałem w naprawdę szybkim czasie, nie było niczego czego bym nie zrozumiał, wszystko czytelne! **Opinia o Smartney: **Podoba mi się to że nie muszę odpowiadać na miliony niepotrzebnych pytań co i jak, minimum formalności to ich dewiza. Opinia o Smartney: innowacyjny sposób pożyczania, łatwo i szybko co bardzo mi się podoba ;)

Na zakończenie o grupie Oney Bank:

Francuska Grupa Oney Bank reprezentuje całkiem nowe, unikatowe podejście do bankowości, mocno skoncentrowane na potrzebach klientów i tworzeniu pozytywnych doświadczeń zakupowych oraz efektywnej współpracy z partnerami. Grupa oferuje innowacyjne rozwiązania finansowe, m.in. wygodne sposoby finansowania zakupów w sklepach tradycyjnych i online. Podczas 35 lat działalności zdobyła zaufanie 7,6 mln klientów na całym świecie. W 11 krajach zatrudnia 2500 utalentowanych pracowników, którzy każdego dnia starają się być bliżej klientów i urzeczywistniać ich marzenia, w myśli idei „pozwól każdemu być sobą i realizować swoje plany”. Grupa Oney Bank współpracuje z 400 partnerami handlowymi, zarówno w tradycyjnych, jak i internetowych kanałach sprzedaży.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty