Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Kredyty i banki - Porady - Konto bankowe

Aion Bank - pierwszy w pełni cyfrowy bank w Polsce

Opinie klientów:
4.9/5
Opinie klientów:
4.9/5
Porówneo: Aion Bank - pierwszy w pełni cyfrowy bank w Polsce

Aion Bank to nowoczesny bank, który powstał dzięki uważnej obserwacji współczesnego świata i coraz bardziej wymagającego użytkownika. Klienci banku mogą liczyć na obsługę opartą na najbardziej zaawansowanych technologiach, dzięki czemu wszystkie procesy bankowe w Aion Bank są maksymalnie uproszczone i zdigitalizowane.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Podstawą oferty banku Aion Bank jest nowoczesna, transparentna oferta. Bank oferuje szereg zaawansowanych pod względem technologicznych rozwiązań fintech. Co bardzo ważne, Aion Bank funkcjonuje całkowicie w przestrzeni wirtualnej. Podstawą działalności jest nowoczesna aplikacja mobilna, która dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS.

W ofercie Aion Bank dostępne są między innymi takie usługi, jak:

  • prowadzenie konta bankowego,
  • możliwość otrzymania karty do rachunku,
  • możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatów,
  • wykonywanie przelewów,
  • wymiana walut,
  • prowadzenie rachunku oszczędnościowego.

To tylko niektóre z elementów oferty Aion Banku. Obecnie klienci banku mogą korzystać z wielu ciekawych ofert. To dzięki nim Aion Bank zdobył tak ogromną popularność na cały świecie. W Polsce zainteresowanie ofertą również stale rośnie.

Darmowe konto w Aion Bank

Jednym z najciekawszych punktów w ofercie Aion Bank jest możliwość prowadzenia darmowego konta. W ramach usługi klienci mogą liczyć między innymi na darmowe przelewy i wymiany walut po kursie międzynarodowym, darmowe konto oszczędnościowe bez limitu środków, a także możliwość dokonywania inwestycji.

Aby założyć darmowe konto w Aion Bank, wystarczy pobrać aplikację mobilną. Darmowe konto prowadzone jest w ramach programu Light.

Dodatkowo do wyboru są dwa inne plany: Smart i All-Inclusive

Klienci, którzy zdecydują się na program Smart, mogą prowadzić konta oszczędnościowe bez limitu środków (1.25% w skali roku na kontach w PLN i 0.75% w EUR). Oprócz tego zyskują dostęp do nowoczesnej platformy służącej do inwestowania na globalnych rynkach. Już niebawem w ramach pakietu oferowana będzie także nowoczesna ochrona online, pozwalająca m.in. na monitorowanie wycieków danych. Cena programu Smart wynosi 29,99 zł miesięcznie.

Program All-Inclusive daje największe możliwości. Klienci mogą korzystać ze wszystkich usług z innych pakietów, a dodatkowo mają możliwość nielimitowanego wypłacania gotówki z bankomatów na całym świecie. Dostępne są dla nich wszystkie funkcjonalności MoneyMax. Koszt pakietu to 49,99 zł.

A dodatkowo z naszym kodem otrzymasz super zniżki:

  • zyskaj 30 PLN w planie Light lub 2 miesiące za darmo w planie Smart/All-Inclusive) kod polecający: AION9998F
  • zyskaj 30 PLN w planie Light lub 6 miesięcy za 50% wartości planu Smart/All-Inclusive) kod polecający: AION9998L

Załóż konto teraz

Pakiety

Ubezpieczenie komunikacyjne Aion Bank w ramach MoneyMax

Klienci Aion Bank, którzy mają dostęp do usługi MoneyMax, mogą liczyć na najlepsze warunki ubezpieczenia samochodowego – OC, AC i NNW. Usługa ta będzie dostępna już wkrótce. Usługa Aion Ubezpieczenia Samochodowe to starannie wybrane ubezpieczenia komunikacyjne w najlepszej cenie. Co bardzo istotne, Aion Bank nie jest powiązany kapitałowo z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym. To daje gwarancję, że w ofercie dostępne są wyłącznie najbardziej korzystne polisy samochodowe.

MoneyMax – narzędzie o wielkich możliwościach

MoneyMax pozwala nie tylko na znalezienie najtańszego ubezpieczenia OC, ale też na obniżenie rachunków za prąd czy gaz, a także dokonywanie tanich zakupów online. Analitycy Aion bank nieustannie prześwietlają dostępne na rynku oferty, odnajdując te, które są najbardziej korzystne. Dzięki temu klienci Aion Bank mogą cieszyć się comiesięcznymi oszczędnościami. Zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z tej usługi.

Pożyczki gotówkowe Aion Bank

Aion Bank wprowadził również możliwość korzystania z pożyczek gotówkowych na bardzo korzystnych warunkach. Klienci mogą otrzymać finansowanie do kwoty 90 tys. zł. Co bardzo istotne, cały proces odbywa się online. Nie ma wiec konieczności odwiedzania placówki czy podpisywania umów w czasie spotkania. To bardzo cenione przez klientów rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Aion Bank współpracuje z Mastercard, dzięki czemu użytkownicy mogą potwierdzić swoją tożsamość przy pomocy karty kredytowej. Wzięcie pożyczki do 90 tys. zł zajmuje nie więcej niż 30 minut, co z pewnością zostanie docenione przez wielu klientów w Polsce.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty