Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Kredyty i banki - Porady - Konto bankowe

Promocja za polecenie konta bankowego - przegląd dostępnych ofert

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Promocja za polecenie konta bankowego - przegląd dostępnych ofert

Poszukiwanie idealnego konta osobistego w banku to czytanie opinii, sprawdzanie i porównywanie warunków, analizowanie kosztów i udogodnień. Czasem zaś zdarza się tak, że ten naprawdę dobry bank poleca znajomy. Warto to wykorzystać. Dzięki dostępnym w bankom promocjom za polecenie konta zyskać może polecający i nowy klient. Jakie są możliwości i jak te programy wyglądają na przykładzie kilku banków.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Polecanie w mBank

Założenie konta w mBank może poskutkować otrzymaniem bardzo ciekawej premii, jeżeli będzie się promować usługi tego banku. Każdy klient może przystąpić do programu poleceń i zachęcać swoich znajomych do założenia własnego konta w mBanku. Polecający zostanie wyróżniony, jeżeli konto zostanie założone za pośrednictwem specjalnego, wygenerowanego dla niego linku. Polecający może otrzymać od 100 do 300zł premii. Jest to uzależnione od rodzaju produktu, który zostanie wykorzystany przez nowego klienta. I tak, za polecenie konta osobistego można otrzymać 100zł. Za polecenie konta firmowego 200zł, a za polecenie konta firmowego z księgowością można uzyskać nawet 300zł. To bardzo ciekawa propozycja i ciekawe rozwiązanie, które poprzez gratyfikację finansową ma zachęcić do polecenia usług banku.

Polecanie w ING

Nie tylko mBank wymyślił system zachęcania do polecania poprzez nagradzanie polecających. Podobne rozwiązanie wymyślił również bank ING. Tu za polecenie nowego klienta można zyskać 100zł, ale wprowadzono limit. Maksymalna kwota premii, jaką można uzyskać to 1000zł. Ciekawostką w tym systemie jest to, że nie tylko polecający otrzymuje nagrodę, ale również nowy klient. Osoba polecająca musi mieć w banku prowadzone Konto z Lwem. Uzyskanie premii z polecenia uwarunkowane jest wykonaniem przez tę osobę transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300zł. Na tym jednak nie koniec. Nowy klient również musi spełnić określone warunki. Musi oczywiście założyć rachunek, zarejestrować się w programie poleceń i również za pomocą transakcji bezgotówkowych wydać co najmniej 300zł. Po spełnieniu tych wszystkich warunków polecający otrzymuje 100zł na swoje konto a polecony otrzymuje 50zł. Dobre rozwiązanie na zachętę.

Polecanie w Millennium

Rozwiązanie polegające na nagradzaniu osób polecających wykorzystał również bank Millennium. Oferowany przez niego program pozwala otrzymać jedynie 100zł osobie polecającej, ale za to nie ma limitu poleceń. Im więcej osób dany klient zachęci do założenia konta za pośrednictwem udostępnianego linku, tym wyższą premię sobie wypracuje. Program zakłada pewne warunki. Polecający musi mieć konto 360° dowolnego typu (osobiste, studenckie, firmowe). Zachęcony klient musi również założyć konto 360° i za pomocą wydanej do konta karty dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę 360zł. Po spełnieniu tych warunków pieniądze wypłacane są na konto polecającego.

Credit Agricole

Bank Credit Agricole także wprowadził do swojej oferty możliwość polecenia konta. Za każde takie polecenie każda z osób może otrzymać po 50zł netto. Oczywiście, żeby otrzymać te pieniądze należy spełnić określone w regulaminie warunki. Bank wprowadził też dodatkowe ograniczenia. Maksymalna wysokość premii dla polecającego nie może przekroczyć 500zł netto, czyli bank przyznaje nagrodę za maksymalnie 10 poleceń. Żeby można ją było otrzymać, nowy klient musi założyć konto za pośrednictwem linka polecającego. Po założeniu konta, przez kolejne trzy miesiące na nowo otwarte konto musi wpłynąć od 500 do 1500zł (w każdym miesiącu kwota musi zostać zaksięgowana). Jej wysokość jest zależna od rodzaju zakładanego konta. Tu bank daje też alternatywę. Zamiast wpłat można przez trzy kolejne miesiące dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300zł. Po upływie trzech miesięcy i spełnieniu warunków klienci zostają nagrodzeni.

Polecanie konta w BZ WBK

Najbardziej atrakcyjny program poleceń oferuje bank BZ WBK. W ramach akcji polecania, klient który poleca, otrzymuje za swoje skuteczne polecenie (założenie rachunku lub inny produkt bankowy) 100zł oraz punkty od każdego klienta. Nie ma limitu poleceń, także im więcej osób uda się zachęcić, tym wyższa premia zostanie wypłacona na konto. Punkty są przyznawane za założenie konta przez nowego klienta (1 punkt) lub za uruchomienie karty kredytowej (3 punkty). Punkty za wszystkich poleconych klientów sumują się na koncie polecającego. Gdy akcja promocyjna dobiegnie końca zostaną one podliczone. Osoba, która zyska najwięcej punktów otrzyma dodatkowo 5000zł premii od banku za największą liczbę poleceń. Osoba która zajmie drugie miejsce otrzyma nagrodę w wysokości 3000zł, następne miejsca to 1000zł i 300zł. Jak widać, premiowane jest nawet czwarte miejsce. To bardzo atrakcyjny i przede wszystkim bardzo motywujący system, który dość dobrze funkcjonuje w banku. Programy polecające to rozwiązanie bardzo dobre. Zachęca klientów do promowania produktów banku nie pozostawiając ich bez wynagrodzenia za tę aktywność. Każdy nowy klient zaś również może się przyłączyć do programu i polecać bank swoim znajomym i również na tym zyskiwać.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty