Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Kredyty i banki - Porady - Kredyt gotówkowy

Kredyt online - najlepsze dostępne oferty na rynku

Opinie klientów:
4.5/5
Opinie klientów:
4.5/5
Kredyt online - najlepsze dostępne oferty na rynku

Zaciągnięcie pożyczki czy kredytu to nie tylko ogromne zobowiązanie, choć to przede wszystkim. To również dość skomplikowana procedura, która wiąże się z licznymi i częstymi odwiedzinami w banku. Trzeba dostarczać coraz to nowsze dokumenty, składać podpisy i zapoznawać się z nowymi wytycznymi. Jest jednak rozwiązanie, które znacznie tę procedurę upraszcza. Jest to możliwość zaciągnięcia kredytu online.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kredyt online

Kredyt online to produkt zaciągany całkowicie w przez Internet. Nie ma tutaj możliwości by w inny sposób to załatwić. Klient zainteresowany tego rodzaju rozwiązaniem musi wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej. Po jego wypełnieniu system kieruje go do kolejnych kroków. Może to być skan jakiegoś dokumentu potwierdzającego tożsamość lub innego rodzaju formy uwiarygodnienia. Pliki wprowadzane są również do specjalnego formularza. Oczywiście całość odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego połączenia internetowego, które jest dodatkowo szyfrowane. Wszystko po to, by klienci nie tylko czuli się bezpiecznie, ale również mieli gwarancję, że ich dane i ich dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce. Oczywiście, nie tylko sposób wnioskowania odbywa się online. Decyzja kredytowa jest w ten sam sposób przekazywana, a pieniądze po prostu przelewane są na konto. To bardzo proste i wygodne rozwiązanie. Nie trzeba odwiedzać żadnego oddziału i męczyć się godzinnymi wizytami w banku.

Ranking kredytów online

Według różnorodnych rankingów jednym z lepszych rozwiązań w zakresie kredytów online jest skorzystanie z oferty T-Mobile Usługi Bankowe. W ramach oferty można uzyskać kredyt nawet do 200.000 złotych, co dla wielu osób z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem i sposobem na realizację własnych marzeń i planów. Ciekawostką jest to, że kredyt można uzyskać nawet bez zaświadczenia o dochodach. Fakt, że oprocentowanie jest stosunkowo wysokie, ale jest to zabezpieczenie za nieco złagodzone wymagania. Naturalnie, nie trzeba się pojawiać w żadnym oddziale, a decyzja kredytowa zapada nawet w ciągu jednego dnia. Nowością na rynku jest Inbank, który coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Dzieje się tak ponieważ jego oferta jest niezwykle atrakcyjna i ciekawa. Bank proponuje bardzo korzystne warunki pożyczek, nie tylko internetowych. W ofercie kredytów online można tu otrzymać pożyczkę od 2000zł aż do 50.000zł. To duża rozbieżność, która powoduje, że wielu klientów z różnymi potrzebami znajdzie tu odpowiedź na swoje oczekiwania. To ważne, by oferować elastyczne usługi. W ten sposób można zyskać sympatię znacznie szerszego rynku. Przewidywany okres spłaty zadłużenia zależny jest od wysokości kredytu i trwa od 4 miesięcy do 5 lat. Decyzja kredytowa zapada niemalże natychmiast. Oprocentowanie jest stosunkowo niskie. Bank musi nieco powalczyć o zyskanie zaufania klientów, jako że jest to bardzo młoda firma. I trzecia, bardzo atrakcyjna propozycja, która pochodzi od banku PGZ Paribas. Dokładnie od jego internetowej odnogi, czyli iGotówki. Tu klient może otrzymać od 1000 do 120 000zł z tym zastrzeżeniem, że w całości przez Internet udzielane są wyłącznie pożyczki do 10 000zł. Decyzja zapada niemalże natychmiastowo, a bank redukuje formalności wyłącznie do niezbędnego minimum. Jest to bardzo ciekawa i godna uwagi oferta. Zaciąganie kredytów online jest już dość popularne, ale jego popularność będzie nieustannie rosła. Jest to spowodowane chociażby nieustannym pośpiechem i coraz szybszym pędem życia, w którym tak naprawdę na nic nie ma czasu. Możliwość załatwienia formalności w wolnym czasie, z domu i bez konieczności czekania w kolejce, z pewnością będzie się cieszyła coraz większym uznaniem.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty