Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

A

AC

AC czyli Autocasco jest polisą dodatkową. Zakup ubezpieczenia AC jest uzależniony od woli właściciela pojazdu. Polisę AC kupić trzeba na okres 12 miesięcy. Polisa AC gaśnie w razie nie opłacenia rat oraz po zakończeniu umowy. Dzięki polisie AC, skutki wielu wydarzeń nie podlegają naszej odpowiedzialności. Zakres ubezpieczenia obejmuje szkody powstałe w wyniku zderzenia się pojazdów, kradzieży, zderzenia z osobami, przedmiotami lub zwierzętami, uszkodzenia samochodu przez osoby trzecie, działania sił przyrody, zdarzeń losowych (pożaru, wybuchu, zatopienia).

AGENT UBEZPIECZENIOWY

Osoba fizyczna, prawna lub podmiot gospodarczy, bez osobowości prawnej, prowadząca działalność agencyjną. Agent, w przeciwieństwie do brokera, został upoważniony, dzięki umowie agencyjnej podpisanej z zakładem ubezpieczeń, do zawierania umów ubezpieczeniowych w imieniu i na rzecz tego ubezpieczyciela; może on także pośredniczyć w zawieraniu umów. Agent musi być wpisany do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych.

ASSISTANCE

Assistance stanowi doskonałą ochronę w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki ASS zarówno kierowca, jak i pasażerowie, mogą liczyć na błyskawiczną pomoc. W zależności od ubezpieczenia, Assistance może obejmować naprawdę uszkodzonego samochodu na miejscu zdarzenia, holowanie samochodu, wynajem auta zastępczego, pomoc w wymianie koła, transport kierowcy i pasażerów, a nawet zorganizowanie noclegu dla osób, które w momencie wystąpienia awarii podróżowały samochodem.

AUTOCASCO (AC)

Autocasco to dobrowolne ubezpieczenie pojazdów mechanicznych, które ma na celu wypłatę odszkodowania, gdy pojazd został skradziony, uszkodzony lub zniszczony np. podczas parkowania, zderzenia ze zwierzęciem, w wyniku opadu gradu, czy wandalizmu. Umowa jest ważna 12 miesięcy. Dokumentem, potwierdzającym zawarcie umowy jest polisa.

Porowneo.pl – nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl pozwoli Ci znaleźć każdy rodzaj ubezpieczenia – nawet o 50% taniej! Możesz sprawdzić ceny ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW i Assistance, ceny ubezpieczenia turystycznego i ubezpieczenia nieruchomości. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy naszych klientów. Dołącz do zadowolonego grona i ciesz się tanim ubezpieczeniem – a tym samym poczuciem bezpieczeństwa i komfortu na co dzień!

Ubezpieczenie turystyczne

Sprawdź ofertę

Ubezpieczenie nieruchomości

Porównaj oferty

Kredyt hipoteczny

Porównaj oferty