Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Porówneo: Porównywarka ubezpieczeń

Porównywarka ubezpieczeń

Kup polisę a składka za 1 miesiąc ubezpieczenia wróci na Twoje konto!

Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC/AC

Tak się kupuje ubezpieczenia!

Czym kierować się podczas wyboru ubezpieczenia OC?

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe. Każdy właściciel pojazdu musi je posiadać. Na szczęście w przypadku OC można często sporo zaoszczędzić. Zakres OC określany jest przez Ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, przez Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Oznacza to, że zakres OC jest identyczny w każdym przypadku. Z tego powodu warto znaleźć najtańsze ubezpieczenie – po co przepłacać, skoro OC jest takie samo dla każdego kierowcy?

Szukając OC dla siebie należy kierować się przede wszystkim ceną. I tu z pomocą przychodzi porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl. Umożliwia ona błyskawiczne znalezienie najtańszego OC.

Czy zakup OC przez internet jest bezpieczny?

Porównywarka ubezpieczeń jest całkowicie bezpieczna, dlatego możesz korzystać z niej bez obaw. Zapewniamy najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwo wszystkich danych. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, takimi jak Axa, Generali czy PZU. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Porowneo.pl to najbardziej zaufana porównywarka ubezpieczeń w Polsce. Nieustannie dołączają do nas nowi klienci, którzy dzięki nam mogą cieszyć się najtańszym ubezpieczeniem komunikacyjnym na rynku. Nie czekaj i sprawdź, jakie ceny OC możemy Ci zaproponować. Z pewnością będziesz zadowolony!

Ubezpiecz dom lub mieszkanie

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Porównywarka ubezpieczeń jest całkowicie bezpieczna, dlatego możesz korzystać z niej bez obaw. Zapewniamy najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwo wszystkich danych. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, takimi jak Aviva, Axa, Generali.

Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Porowneo.pl to najbardziej zaufana porównywarka ubezpieczeń w Polsce. Nieustannie dołączają do nas nowi klienci, którzy dzięki nam mogą cieszyć się najtańszym ubezpieczeniem komunikacyjnym na rynku. Nie czekaj i sprawdź, jakie ceny OC możemy Ci zaproponować. Z pewnością będziesz zadowolony!

Ubezpieczenia turystyczne 
w najlepszej cenie

Ubezpieczenie turystyczne

Porównywarka ubezpieczeń jest całkowicie bezpieczna, dlatego możesz korzystać z niej bez obaw. Zapewniamy najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwo wszystkich danych. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, takimi jak Aviva, Generali czy PZU. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Porowneo.pl to najbardziej zaufana porównywarka ubezpieczeń w Polsce. Nieustannie dołączają do nas nowi klienci, którzy dzięki nam mogą cieszyć się najtańszym ubezpieczeniem komunikacyjnym na rynku. Nie czekaj i sprawdź, jakie ceny OC możemy Ci zaproponować. Z pewnością będziesz zadowolony!

Nasi partnerzy

Pracujemy z najlepszymi partnerami ubezpieczeniowymi.Zobacz wszystkie towarzystwa

Jak to działa?

1

Uzupełnij nasz formularz

Wypełnij wymagane pola formularza. Dzięki temu będziemy mogli obliczyć Twoją składkę w najlepszych towarzystwach ubezpieczeniowych. Niezbędne informacje znajdziesz w swoim dowodzie rejestracyjnym.

2

Porównaj oferty

Sprawdź wszystkie oferty, które Ci zaproponujemy. Porównaj ceny, ale pamiętaj również o zakresie ubezpieczenia. Zastanów się czego oczekujesz od swojej polisy.

3

Wybierz najlepszą ofertę

Po zapoznaniu się z ofertami, wybierz tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Możesz kupić ją samodzielnie online lub poprosić o kontakt naszego doradcę, który pomoże Ci dokończyć zakup.

Masz pytanie? Zapewniamy wsparcie specjalistów na każdym etapie

Nie jesteś pewien, jak wypełnić formularz w porównywarce ubezpieczeń OC Porowneo.pl? Masz kłopot z którymś z pytań i nie wiesz, jaką odpowiedź wybrać?

Nasi konsultanci czekają na Ciebie i gotowi są pomóc na każdym etapie. W naszym zespole pracują najbardziej doświadczeni konsultanci, którzy chętnie udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania. Mogą pomóc w tym, jak wybrać najtańsze OC, jak wypełnić formularz albo jak dokonać zakupu ubezpieczenia przez internet. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez nasz profil na Facebooku, a z pewnością pomożemy Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

Skontaktuj się z nami

+48 519 902 560

Infolinia czynna: pn-pt: od 8:00 do 21:00, sb: od 9 do 17

kontakt@porowneo.pl

Ostatnie artykuły

Bądź na bieżąco dzięki najnowszym artykułom naszej redakcji

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!

Porównaj oferty

Przewodnik

Przygotowany przez naszych ekspertów ubezpieczeń i finansów

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu quada

Quady to pojazdy, których popularność stale rośnie. Cieszą się zainteresowaniem, a jeździć nimi mogą już coraz młodsze dzieci. Zgodnie z polskimi przepisami, jazda quadami jest dozwolona dopiero od 14 roku życia i powinno się mieć odpowiednie prawo jazdy (AM, B1 lubB). Często jednakże jest tak, że zaaferowani rodzice po prostu oferują pojazd swojemu dziecku i nie bacząc na to, że może to stanowić zagrożenie dla samego dziecka, jak i innych osób w pobliżu, pozwalają mu bezkarnie i bez ograniczeń jeździć. Tymczasem, quadem również można spowodować wypadek i to nawet taki ze skutkiem śmiertelnym. Warto ryzykować? Oczywiście, że nie. Spełniając jednak wszystkie powyższe warunki (odpowiedni wiek dziecka i uprawnienia do kierowania tego rodzaju pojazdem) i tak nie powinno się zapominać o jeszcze jednej formie zabezpieczenia – o ubezpieczeniu.

Oświadczenie o odstąpieniu od OC - co powinno zawierać?

Mimo tego, że ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, można zerwać je przed terminem. Regulują to oczywiście bardzo konkretne przepisy i zasady. Niekiedy, istotnym elementem uprawniającym do odstąpienia jest termin jego zawarcia lub wygaśnięcia. Oczywiście, wszystkie formalne warunki musza zostać spełnione, jeżeli ma to być odstąpienie skuteczne. Warto jednak się zastanowić również nad tym, w jaki sposób powinno być ono sformułowane. W przeciwnym razie może się bowiem okazać, że sam dokument nie spełnia warunków formalnych i odstąpienie z tego powodu nie jest możliwe.

Assistance w Europie bez limitu kilometrów

Assistance Europa bez limitu kilometrów w praktyce oznacza holowanie do maksymalnie 1000 lub 1200 kilometrów, czasem do określonej kwoty. Wielu ubezpieczycieli oferuje natomiast assistance bez limitu kilometrów holowania na terenie Polski, jeśli wykupi się pakiet lepszy niż podstawowy.

Ubezpieczenia AC - co obejmuje i ile kosztuje?

Ubezpieczenie AC, czyli autocasco, jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym od zdarzeń losowych. Umożliwia otrzymanie odszkodowania w wyniku kradzieży, uszkodzenia oraz zniszczenia pojazdu, nawet gdy szkoda została wyrządzona z własnej winy.

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy i finansowy. W zaledwie 2 minuty możesz otrzymać zestaw ofert i obraz rynku wypełniając tylko jeden wniosek.

Przejrzyste zestawienie

Oferty generowane są bezpośrednio przez naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Przedstawione oferty posortowane są według obiektywnych elementów takich jak: składki ubezpieczeniowe czy raty kredytu.

Wspieramy Cię

Porowneo.pl pomoże Ci wybrać najlepszą i najbardziej opłacalną ofertę. Dzięki naszemu serwisowi porównasz warunki finansowe ofert oraz ich zakres. A wszystko to bez pośpiechu i w jednym miejscu. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!

Porowneo.pl – nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl pozwoli Ci znaleźć każdy rodzaj ubezpieczenia – nawet o 50% taniej! Możesz sprawdzić ceny ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW i Assistance, ceny ubezpieczenia turystycznego i ubezpieczenia nieruchomości. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy naszych klientów. Dołącz do zadowolonego grona i ciesz się tanim ubezpieczeniem – a tym samym poczuciem bezpieczeństwa i komfortu na co dzień!

Ubezpieczenie turystyczne

Sprawdź ofertę

Ubezpieczenie nieruchomości

Porównaj oferty

Ubezpieczenie na życie

Porównaj oferty

Porównywarka ubezpieczeń

Porównaj ubezpieczenia samochodowe, domu i mieszkania, turystyczne i na życie – w kilka minut i bez wychodzenia z domu! Porowneo.pl to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala na bezpłatne porównanie wielu produktów ubezpieczeniowych. Zapomnij o czasochłonnych rozmowach telefonicznych z agentami czy wizytach w firmach ubezpieczeniowych. Teraz możesz wybrać najtańsze OC i kupić je w dowolnym momencie.

Jak to zrobić?

Wystarczy wybrać produkt ubezpieczeniowy, który chcesz porównać i odpowiedzieć na pytania w formularzu. Następnie otrzymasz zestawienie cen OC, AC i innych rodzajów ubezpieczenia, przygotowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Dzięki temu porównasz nie tylko ceny składek, ale też dodatkowe korzyści czy obowiązujące promocje.

Następnie możesz wybrać jedną z ofert, otrzymać jej podsumowanie na e-mail oraz kontakt od konsultanta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. I gotowe! Od teraz możesz cieszyć się tanim ubezpieczeniem. Prawda, że to bardzo proste?

Jak działa porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl?

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl to bardzo nowoczesne narzędzie, stworzone dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i oszczędności. Pozwala ono na porównanie cen ubezpieczeń w największych towarzystwach ubezpieczeniowych w Polsce. Mechanizm działania kalkulatora OC i AC jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz, a zawarte w nim informacje zostaną przekazane do firm ubezpieczeniowych. Na tej podstawie zostaną wyliczone składki – indywidualne i spersonalizowane dla Ciebie. Dzięki temu masz pewność, że proponowane przez Porowneo.pl ceny ubezpieczenia są nawet 50% niższe!

Nasza porównywarka ubezpieczeń pozwala nie tylko na sprawdzenie cen OC, AC, NNW, Assistance i innych polis, ale też na dokonanie wygodnego zakupu. Wystarczy, że wybierzesz najbardziej korzystną ofertę. Jej szczegóły otrzymasz w formie wiadomości na mailu. Zakupu możesz dokonać w dowolnym momencie – kiedy jest Ci wygodnie. Wystarczy, że usiądziesz w ulubionym fotelu i wejdziesz na stronę Porowneo.pl, a już po kilku minutach będziesz mógł cieszyć się najtańszym OC.

Dlaczego warto korzystać z porównywarek ubezpieczeniowych?

Na rynku ubezpieczeniowych pojawia się coraz więcej firm, które starają się przekonać do siebie nowych klientów. Kiedy stajesz przed koniecznością zakupu ubezpieczenia, możesz czuć się nieco zagubiony – którą firmę wybrać, gdzie znajdę najtańsze OC, czy dane towarzystwo ubezpieczeniowe jest zaufane? Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl sprawi, że wszystkie Twoje wątpliwości znikną!

Współpracujemy tylko z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce – takimi, które od wielu lat cieszą się zaufaniem klientów i są cenione na rynku. Korzystając z naszego kalkulatora masz pewność bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług na każdym kroku. Decydując się na naszą porównywarkę możesz również sporo zaoszczędzić – nawet 50% na wybranym ubezpieczeniu. Jako nowoczesna porównywarka dbamy o to, aby nasi klienci mogli cieszyć się najniższymi cenami. Wiemy, jak ważne jest ubezpieczenie, dlatego oferujemy najbardziej korzystne ceny, a przy tym najwyższy standard obsługi.

Porównywarka ubezpieczeń krok po kroku

Zastanawiasz się, jak skorzystać z porównywarki ubezpieczeń Porowneo.pl? To bardzo proste. Wystarczy, ze wejdziesz na stronę internetową i wybierzesz rodzaj ubezpieczenia, jaki Cię interesuje. Następnie zostaniesz przekierowany do specjalnego formularza. Wystarczy uzupełnić go o najważniejsze informacje, takie jak dane na temat samochodu – między innymi marka i model pojazdu, rok produkcji, pojemność silnika czy dodatkowe zabezpieczenia. Zapytamy Cię także o to, jak długo masz prawo jazdy, jak duża jest miejscowość, w której mieszkasz i o dotychczasową historię ubezpieczeniową, na przykład czy zdarzyło Ci się spowodować jakąś stłuczkę w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kiedy już wypełnisz formularz, wszystkie informacje zostaną przeanalizowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Następnie zostaną dla Ciebie przygotowane najbardziej korzystne ceny – nie tylko tanie OC, ale też AC czy NNW. Otrzymasz szczegółową analizę cen ubezpieczenia komunikacyjnego w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Będziesz mógł sprawdzić, które OC jest najtańsze, a także dodatkowe szczegóły ofert, na przykład korzyści czy obowiązujące promocje.

Ostatni krok to zakup najtańszego OC. Wystarczy wybrać ofertę, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna i dokonać zakupu. Prawda, że to proste? Nie musisz już dzwonić do firm ubezpieczeniowych czy spotykać się z agentami. Przez cały proces możesz przejść o dowolnej porze – również wieczorami i w weekendy. Nie musisz już martwić się o to, że Twoje OC wygasa, a Ty nie masz czasu na wielogodzinne szukanie taniego OC. Nic dziwnego, że z naszej porównywarki ubezpieczeń korzysta coraz więcej kierowców – w końcu możliwość oszczędzenia na OC brzmi bardzo kusząco!

Ubezpieczenie taniej, szybciej i bez wychodzenia z domu!

  • wybierz rodzaj ubezpieczenia, jakie Cię interesuje,
  • wypełnij formularz,
  • poznaj ceny w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych,
  • wybierz najbardziej korzystną ofertę!

Czym kierować się podczas wyboru ubezpieczenia OC?

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe. Każdy właściciel pojazdu musi je posiadać. Na szczęście w przypadku OC można często sporo zaoszczędzić. Zakres OC określany jest przez Ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, przez Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Oznacza to, że zakres OC jest identyczny w każdym przypadku. Z tego powodu warto znaleźć najtańsze ubezpieczenie – po co przepłacać, skoro OC jest takie samo dla każdego kierowcy?

Szukając OC dla siebie należy kierować się przede wszystkim ceną. I tu z pomocą przychodzi porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl. Umożliwia ona błyskawiczne znalezienie najtańszego OC.

Czy zakup OC przez internet jest bezpieczny?

Porównywarka ubezpieczeń jest całkowicie bezpieczna, dlatego możesz korzystać z niej bez obaw. Zapewniamy najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwo wszystkich danych. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, takimi jak Axa, Generali czy PZU. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Porowneo.pl to najbardziej zaufana porównywarka ubezpieczeń w Polsce. Nieustannie dołączają do nas nowi klienci, którzy dzięki nam mogą cieszyć się najtańszym ubezpieczeniem komunikacyjnym na rynku. Nie czekaj i sprawdź, jakie ceny OC możemy Ci zaproponować. Z pewnością będziesz zadowolony!

Masz pytanie? Zapewniamy wsparcie specjalistów na każdym etapie

Nie jesteś pewien, jak wypełnić formularz w porównywarce ubezpieczeń OC Porowneo.pl? Masz kłopot z którymś z pytań i nie wiesz, jaką odpowiedź wybrać? Nasi konsultanci czekają na Ciebie i gotowi są pomóc na każdym etapie. W naszym zespole pracują najbardziej doświadczeni konsultanci, którzy chętnie udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania. Mogą pomóc w tym, jak wybrać najtańsze OC, jak wypełnić formularz albo jak dokonać zakupu ubezpieczenia przez internet. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez nasz profil na Facebooku, a z pewnością pomożemy Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

Porowneo.pl – nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl pozwoli Ci znaleźć każdy rodzaj ubezpieczenia – nawet o 50% taniej! Możesz sprawdzić ceny ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW i Assistance, ceny ubezpieczenia turystycznego i ubezpieczenia nieruchomości. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy naszych klientów. Dołącz do zadowolonego grona i ciesz się tanim ubezpieczeniem – a tym samym poczuciem bezpieczeństwa i komfortu na co dzień!

Nie czekaj i znajdź najtańsze OC dzięki porównywarce ubezpieczeń

Niezależnie od tego, czy Twoje OC kończy się lada moment, czy polisa jest ważna jeszcze przez jakiś czas, warto już teraz poszukać najtańszego OC. Pamiętaj, że nie warto przepłacać za obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne – jego zakres jest zawsze identyczny, dlatego warto wybierać to, które kosztuje najmniej. Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl pozwoli Ci oszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas. To idealne narzędzie dla wszystkich kierowców, którzy cenią sobie komfort i nowoczesne rozwiązania.

Porowneo.pl – ubezpiecznie nawet 50% taniej!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!

Porównaj oferty