Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Życie

Oferta zdrowotna Signal Iduna

Opinie klientów:
4.8/5
Opinie klientów:
4.8/5
Porówneo: Oferta zdrowotna Signal Iduna

Poszukujesz najlepszego ubezpieczenia zdrowotnego dla siebie i zastanawiasz się, którą firmę wybrać? Poznaj ofertę zdrowotną Signal Iduna. Firma oferuje bardzo atrakcyjne polisy zdrowotne, które charakteryzują się wyjątkowo szerokim zakresem. Każdy znajdziesz tutaj ubezpieczenie dopasowane do swoich potrzeb. W końcu zdrowie to najcenniejsza wartość!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Signal Iduna – ponad 100 lat tradycji

Signal Iduna to jedna z największych niemieckich instytucji finansowo-ubezpieczeniowych. Obecnie na sukces firmy pracuje aż 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech. Signal Iduna może pochwalić się bardzo szybkim tempem rozwoju w krajach takich jak Polska, Rumunia, Szwajcaria czy Węgry.

Od początku swojej działalności w Polsce Signal Iduna cieszy się ogromnym zaufaniem – szczególnie jeśli chodzi o prywatne ubezpieczenia zdrowotne, które od kilku lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Warto wiedzieć, że Signal Iduna działa od ponad 100 lat. W tym czasie firma wypracowała sobie tradycyjne, których przestrzega do dzisiaj. Przez lata współpracy z właścicielami firm stworzyła najwyższe standardy – ich przestrzeganie sprawia, że współpraca z firmą Signal Iduna jest przyjemnością. Cenią ją także klienci indywidualni, w szczególności za to, że firma łączy w sobie nowoczesne podejście wraz z tradycyjnymi wartościami.

Firma Signal Iduna specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych i na życie oraz ubezpieczeń domu i mieszkania. W ofercie ma także polisy turystyczne. Na dobre warunki mogą liczyć nie tylko klienci indywidualni, ale też firmy. Jak wiadomo, prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest jednym z najbardziej cenionych benefitów pozapłacowych, oferowanych przez zakłady pracy.

Oferta zdrowotna Signal Iduna – na co możesz liczyć?

Dzięki prywatnemu ubezpieczeniu zdrowotnemu możesz mieć zdrowie pod kontrolą – Signal Iduna z pewnością Ci to ułatwi i sprawi, że będziesz trzymał rękę na pulsie. Regularna kontrola stanu zdrowia i ogólnej kondycji organizmu to klucz nie tylko do zachowania dobrej formy, ale też do uchronienia się przed poważnymi chorobami. Nie bez powodu lekarze tak często przypominają nam o konieczności odbywania regularnych wizyt u lekarza oraz wykonywania badań kontrolnych. Dzięki nim możemy mieć pewność, że z naszym zdrowiem wszystko jest w porządku. A jeśli nie – można zareagować w porę.

Specjaliści z Signal Iduna doskonale o tym wiedzą, dlatego dzięki ich pakietom można regularnie korzystać z rutynowych badań i wizyt – a to podstawa dbania o zdrowie. Korzystając z ubezpieczenia zdrowotnego Signal Iduna możesz liczyć przede wszystkim na najwyższą jakość obsługi oraz na konsultacji z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie medycyny.

Pakiety zdrowotne Signal Iduna

Klienci firmy Signal Iduna mają do wyboru kilka pakietów zdrowotnych: Pełnia Zdrowia, Pełnia Zdrowia Direct, Pełnia Zdrowia Polmed, Pełnia Zdrowia Start+ i Moja Pełnia Zdrowia.

W zależności od wybranego pakietu możesz liczyć na:

 • specjalistyczną opiekę lekarską w większości dużych miast w Polsce,
 • konsultacje specjalistyczne,
 • badania diagnostyczne,
 • zabiegi ambulatoryjne,
 • zabiegi pielęgniarskie,
 • szczepienie przeciw grypie i innym chorobom,
 • rehabilitację,
 • leczenie szpitalne,
 • wizyty domowe,
 • opiekę stomatologiczną,
 • testy alergiczne i odczulanie,
 • assistance medyczny.

Dla osób, które potrzebują tylko podstawowej opieki zdrowotnej i regularnych badań, polecany jest pakiet Pełnia Zdrowia, który jednocześnie wyróżnia się najbardziej korzystną ceną. Dzięki temu programowi można bezgotówkowo korzystać z pomocy medycznej we wszystkich placówkach, należących do Signal Iduna. Jeśli chodzi o osoby, które wymagają bardzo szerokiej oferty opieki zdrowotnej i oczekują najwyższej jakości, najlepiej sprawdzi się pakiet Pełnia Zdrowia Polmed. Jego cena jest co prawda nieco wyższa, jednak w ramach pakietu można liczyć na wiele usług dodatkowych.

W ofercie zdrowotnej Signal Iduna dostępne są także pakietu Moja Pełnia Zdrowia, w ramach których do wyboru jest kilka opcji: Pakiet Srebrny, Srebrny+, Złoty i Platynowy. Są to pakiety o najszerszym zakresie, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Zakres prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego jest kluczowy podczas wyboru polisy. Można tutaj liczyć między innymi na usługi medyczne, takie jak leczenie stomatologiczne, testy alergiczne i odczulanie czy chirurgię jednego dnia.

Warto również wspomnieć o pakiecie Pełnia Zdrowia Start+. To idealna propozycja dla osób, które zastanawiają się, jak ubezpieczyć dziecko.

Zadbaj o zdrowie z Signal Iduna!

Najważniejszym celem firmy Signal Iduna jest zapewnienie klientom jak najlepszej opieki zdrowotnej. Dbałość o najwyższe standardy odczuwalna jest na każdym kroku. Obsługa jest tutaj wyjątkowo sprawna – nie ma konieczności długiego oczekiwania na wizytę czy czekania pod gabinetem lekarskim na swoją kolej. Jeśli chodzi o lekarzy, dysponują ni specjalistyczną wiedzą i zawsze są gotowi do pomocy. Nie bez powodu oferta zdrowotna Signal Iduna wybierana jest zarówno przez osoby indywidualne, jak i przez firmy, które chcą zagwarantować swoim pracownikom jak najlepsza opiekę – również tę zdrowotną. Jedno jest pewne – oferta zdrowotna Signal Iduna to najlepszy wybór, jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Sprawdź, czy nie przepłacasz za OC!

Porównaj oferty

Sprawdź, czy nie przepłacasz za OC!

Porównaj oferty