Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Beesafe.pl – wszystko o nowym ubezpieczycielu

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Porówneo: Beesafe.pl – wszystko o nowym ubezpieczycielu

Beesafe to zupełnie nowy agent ubezpieczeniowy, który na polskim rynku pojawił się stosunkowo niedawno. W ofercie Beesafe znaleźć można zarówno tradycyjne ubezpieczenie komunikacyjne, jak OC, Assistance czy Autocasco, ale też kilka nowości – m.in. usługę „Wygodny kierowca" i bardzo ciekawe „Ubezpieczenie miejskie”. Sprawdź, czym wyróżnia się Beesafe i co warto wiedzieć o nowym ubezpieczycielu.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Beesafe.pl – najważniejsze informacje

Być może zastanawiasz się, co to jest Beesafe. Nic w tym dziwnego – to całkowita nowość na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, dlatego jak na razie nie każdy kojarzy tę markę. Warto więc dowiedzieć się o niej nieco więcej – tym bardziej, że oferta Beesafe.pl jest naprawdę interesująca.

Beesafe jest częścią Compensa TU SA. Zarówno Beesafe, jak i Compensa, działają w ramach Vienna Insurance Group. Jest to lider ubezpieczeniowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie Vienna Insurance Group zatrudnia ponad 25 000 pracowników w 50 spółkach, które działają aż na 25 europejskich rynkach. Beesafe to całkiem nowy podmiot, stworzony przez ubezpieczeniowego lidera. Internetowy agent ubezpieczeniowy Beesafe zarejestrowany jest na liście agentów ubezpieczeniowych KNF pod numerem RPU 11246601/A, a początek działalności marki zaplanowany jest na czwarty kwartał 2020 roku.

Czym wyróżnia się firma?

Marka Beesafe.pl jest bardzo nowoczesna, o czym świadczyć może fakt, że działalność firmy prowadzona jest wyłącznie online – bez działających w terenie agentów ubezpieczeniowych czy placówek stacjonarnych firmy. Możliwość zakupu ubezpieczenia online jest obecnie bardzo ceniona przez kierowców, a oferta Beesafe wydaje się być odpowiedzią na te potrzeby.

Oprócz możliwości zakupu ubezpieczenia online, Beesafe zapowiada także możliwość zgłoszenia szkody przez internet, a także pełną obsługę zdalną. Co istotne, nie ma tutaj potrzeby instalowania dedykowanej aplikacji, co dla wielu osób z pewnością będzie sporą zaletą.

Tym, co wyróżnia firmę Beesafe, jest bardzo szeroka oferta, skierowana nie tylko do kierowców samochodów, ale też do osób, które korzystają z innych pojazdów, tak popularnych w przestrzeni miejskiej. Można zauważyć, że Beesafe stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnych osób – także tych, które oprócz standardowej polisy liczą na dodatkowe wsparcie, na przykład w dokonywaniu napraw czy podczas przeglądów.

Co oferuje Beesafe?

Podstawą oferty Beesafe są ubezpieczenia komunikacyjne, między innymi obowiązkowe ubezpieczenie samochodu OC, a także NNW, Assistance i polisa Autocasco. Ważnym punktem oferty jest także wygodny kalkulator OC. Jak można przeczytać na stronie internetowej Beesafe.pl, aby skorzystać z kalkulatora, wystarczy 30 sekund. W tym celu należy podać niezbędne informacje i można już poznać cenę ubezpieczenia.

Usługa „Wygodny kierowca"

Bardzo ciekawym elementem oferty Beesafe jest usługa „Wygodny kierowca". Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do kierowców, którzy nie chcą samodzielnie troszczyć się o naprawy i przeglądy. Usługa ta świadczona będzie w modelu door-to-door. W ramach pakietu kierowcy będą mogli liczyć między innymi na naprawy techniczne i blacharskie, kontrole techniczne i przeglądy wykonywane w określonym terminie, szybką wymianę opon czy naprawdę innych, mniejszych i większych usterek.

Ubezpieczenie miejskie od Beesafe

Kolejnym interesującym ubezpieczeniem od Beesafe jest polisa miejska. „Ubezpieczenia miejskie” są stworzone dla wszystkich osób, którzy korzystają z różnego rodzaju pojazdów w przestrzeni miejskiej, takich jak rower zwykły i elektryczny, hulajnoga, skuter, segway, deskorolka i inne. Co ważne, z ubezpieczenia mogą skorzystać zarówno właściciele tych pojazdów, jak i osoby, które je wypożyczają. Jest to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) i NNW. Zadziała w sytuacji, kiedy osoba korzystająca z pojazdu uszkodzi cudzą własność (na przykład uszkodzi karoserię pojazdu lub witrynę sklepową) lub dozna uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z informacjami na stronie Beesafe, osoby ubezpieczone będą mogły liczyć na odszkodowanie:

  • do 10 000 zł z tytułu polisy NNW, jeśli osoba korzystająca z pojazdu dozna kontuzji,
  • odszkodowanie z tytułu OC w życiu prywatnym wypłacone osobom poszkodowanym w wysokości do 50 000 zł, jeśli szkoda zostanie wyrządzona podczas jazdy pojazdem.

Ubezpieczenie miejskie Beesafe wydaje się być świetną odpowiedzią na potrzeby osób, które korzystają z bardzo popularnych obecnie pojazdów miejskich – szczególnie biorąc pod uwagę fakt, jak wiele osób ceni sobie wypożyczane hulajnogi czy skutery.

Inne rodzaje ubezpieczenia

W ofercie Beesafe dostępne są także inne ubezpieczenia, między innymi ubezpieczenie Pomoc Prawna, w ramach którego można skorzystać z pomocy eksperta. Oprócz tego dostępne jest Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie bagażu, Ubezpieczenie Assistance Opony czy Ubezpieczenie Assistance Akumulator. Widać więc, że oferta Beesafe jest naprawdę szeroka i każdy kierowca znajdzie w niej coś dla siebie.

Beesafe czy tradycyjni ubezpieczyciele – co wybiorą kierowcy?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie wady może mieć Beesafe względem tradycyjnych ubezpieczycieli. Być może nie wszyscy kierowcy są w pełni przekonani do ubezpieczycieli, którzy działają wyłącznie online, na przykład z braku możliwości spotkania z agentem ubezpieczeniowym czy odwiedzenia placówki. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że obecnie większość kierowców chętnie korzysta z usług ubezpieczycieli online, a największą popularnością cieszą się porównywarki ubezpieczeniowe. Można więc przypuszczać, że Beesafe spotka się z pozytywną reakcją wśród nowoczesnych kierowców, którzy chętnie korzystają z kalkulatora OC, a także tych osób, które wybierają inne sposoby na poruszanie się w przestrzeni miejskiej.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą Beesafe?

Oferta Beesafe wygląda bardzo interesująco i wydaje się być ona bardzo dobrze przemyślana i przygotowana pod kątem realnych potrzeb kierowców i innych osób, poruszających się w przestrzeni miejskiej. Na uwagę zasługuje fakt, że Beesafe umożliwia zakup ubezpieczenia online, a także niebawem pełną obsługę szkody bez wychodzenia z domu. Jedno jest pewne – nowoczesna firma ubezpieczeniowa Beesafe wprowadzi powiew świeżości na polski rynek ubezpieczeń.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty