Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Jak kupić OC przez internet?

Opinie klientów:
4.5/5
Opinie klientów:
4.5/5
Porówneo: Jak kupić OC przez internet?

Lada moment kończy się Twoja polisa OC i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz dokonać zakupu ubezpieczenia bez wychodzenia z domu? Spotkanie z agentem czy odwiedzanie placówki towarzystwa ubezpieczeniowego to nie jedyne opcje. Możesz łatwo kupić OC przez internet. Zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko czas, ale też pieniądze, ponieważ w internecie możesz w kilka minut znaleźć najtańszą polisę na rynku. Sprawdź, jak kupić OC przez internet!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Ubezpieczenie OC przez internet – co zyskujesz?

Możliwość dokonania zakupu OC przez internet spowodowała prawdziwą rewolucję na rynku ubezpieczeń. Jeszcze do niedawna kierowcy zmuszeni byli do spotkań z agentami ubezpieczeniowymi lub do wizyty w placówkach towarzystw, co często wymagało poświęcenia dużej ilości czasu. Niestety, taka metoda nie dawała gwarancji, że wybrane OC jest najtańsze. W związku z tym wielu kierowców przepłacało za ubezpieczenie, często nawet o tym nie wiedząc. Obecnie jednak sytuacja uległa zmianie – kierowcy mogą w bardzo prosty sposób znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC, i to bez wychodzenia z domu.

Zakup OC przez internet ma wiele zalet – właśnie dlatego coraz więcej kierowców decyduje się na ten sposób kupowania ubezpieczenia. Co zyskujesz, kupując polisę online?

  • oszczędność pieniędzy – to jeden z najważniejszych powodów, dla których kierowcy kupują OC przez internet. Wystarczy skorzystać z porównywarki OC, aby w zaledwie kilka minut znaleźć najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne,
  • oszczędność czasu – codzienny pośpiech i nadmiar obowiązków sprawiają, że coraz częściej szukamy alternatywy dla spotkań z agentami ubezpieczeniowymi. Wygodny zakup OC przez internet pozwala na zyskanie sporej ilości czasu, ponieważ nie trzeba stać w korkach czy poświęcać popołudnia na wizytę w towarzystwie ubezpieczeniowym. Dla wielu taka oszczędność czasu może być bezcenna!
  • dostęp do wielu ofert w jednym miejscu – jeśli dotychczas zadowalałeś się ofertą jednego, dwóch lub trzech ubezpieczycieli, z pewnością zdziwi Cię ilość ofert, które uzyskasz w porównywarce OC. Wystarczy wypełnić jeden formularz, aby sprawdzić cenę ubezpieczenia w większości najważniejszych firm ubezpieczeniowych w Polsce,
  • korzystne rabaty – wiele firm ubezpieczeniowych oferuje bardzo korzystne zniżki dla osób, które kupują OC przez internet. Czasem można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt lub kilkaset złotych, więc zdecydowanie warto.

Co bardzo istotne, dokonując zakupu OC przez internet masz prawo do rezygnacji z polisy w ciągu 30 dni, bez podawania konkretnego powodu. Jeśli zatem zmienisz zdanie i nie zechcesz kontynuować zakupionego ubezpieczenia, możesz szybko i wygodnie rozwiązać umowę. Nie ma więc ryzyka, co jest jeszcze jednym powodem, dla którego warto kupić OC przez internet.

Jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC?

Poszukiwanie najtańszego OC na rynku może być bardzo męczące i czasochłonne. W ostatnich latach w Polsce pojawiło się mnóstwo nowych firm ubezpieczeniowych, które starają się skusić klientów konkurencyjną ceną, jakością obsługi czy dodatkowymi korzyściami, które można otrzymać. Samodzielne szukanie najtańszego OC wymaga żmudnego przeszukiwania stron różnych towarzystw, spotkań z agentami, wizyt w placówkach… ale czy na pewno? Okazuje się, że nie! Istnieje doskonała alternatywa, dzięki której można znaleźć najtańsze OC dosłownie w kilka minut – jest nią porównywarka OC.

Jak dokładnie działa kalkulator OC? Dzięki współpracy z najważniejszych firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, kalkulator umożliwia uzyskanie dostępu do większości ofert. Wystarczy wypełnić prosty formularz – pytania doskonale znane są wszystkim kierowcom, którzy kiedykolwiek kupowali ubezpieczenie komunikacyjne. Pojawiają się tam pytania o wiek kierowcy, spowodowane stłuczki, miejscowość, staż za kierownicą, a także o model i markę pojazdu, rok produkcji czy przebieg.

Kiedy już wypełnisz formularz, dane wysyłane są do firm ubezpieczeniowych, a te – po szybkiej kalkulacji – są gotowe do przedstawienia Ci oferty. Dzięki temu już chwilę po wysłaniu formularza zyskujesz dostęp do szczegółów różnych ofert ubezpieczeniowych, między innymi cen ubezpieczenia. W ten sposób możesz szybko sprawdzić, które towarzystwo może zaoferować Ci najtańsze OC, a z oferty którego zdecydowanie nie opłaca się korzystać. Przy okazji sprawdzić, jak oferta Twojego dotychczasowego ubezpieczyciela wypada na tle innych firm. Prawda, że to niezwykle wygodne?

Jak kupić OC przez internet?

Co bardzo ważne, porównywarka OC pozwala nie tylko na szybkie znalezienie najtańszego ubezpieczenia samochodu, ale też na wygodne dokonanie zakupu polisy! Wystarczy, że wybierzesz ofertę, która wydaje Ci się najbardziej korzystna, a już po kilku sekundach możesz być posiadaczem nowej polisy. Wszystko załatwisz online – nie musisz wychodzić z domu, aby podpisać jakieś dokumenty, ponieważ proces zakupu ubezpieczenia jest tutaj bardzo unowocześniony i sprawny.

W razie wątpliwości możesz również skorzystać z pomocy doradcy. Zespół porównywarki OC posiada nie tylko ogromne doświadczenie, ale też wiedzę o rynku ubezpieczeniowych i szczegółach ofert poszczególnych firm, dlatego zawsze możesz liczyć na fachową poradę w kwestii tego, jakie ubezpieczenie wybrać lub jak dokonać zakupu OC bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że zarówno korzystanie z porównywarki OC, jak i korzystanie z pomocy doradców jest całkowicie darmowe. To jak, spróbujesz znaleźć najtańsze ubezpieczenie swojego auta?

Porównywarka OC – najlepszy sposób na zakup ubezpieczenia przez internet

Zakup OC przez internet jest bardzo prosty – nie bez powodu coraz więcej kierowców decyduje się na taką właśnie formę kupna ubezpieczenia. Najlepszą metodą jest skorzystanie z porównywarki OC. Pozwala ona na ogromną oszczędność czasu w porównaniu do zakupu OC na stronach poszczególnych firm ubezpieczeniowych, a także – co bardzo ważne – na oszczędność sporej kwoty pieniędzy. Aby kupić OC przez internet, wystarczy wypełnić formularz w sieci, a już po chwili zyskasz dostęp do najlepszych ofert, gdzie możesz dokonać zakupu. Dołącz do grona kierowców, którym udało się znaleźć najtańsze OC – i to bez ruszania się z domu!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty