Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Jakie są korzyści korzystania z aplikacji Na Wypadek?

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Jakie są korzyści korzystania z aplikacji Na Wypadek?

Urządzenia mobilne, jak smartfony, stają się obecnie coraz bardziej przydatne dla użytkowników. Służą w wielu różnych sytuacjach i pomagają niemalże w każdej okoliczności. Pokazują trasę, podpowiadają jak można dojechać, gdzie coś zjeść, jaką dietę stosować, jakie są postępy w treningu. Obecnie, dostępne są również aplikacje, które wspierają osoby poszkodowane wypadkach i potrzebujące odszkodowań. Jedną z nich jest aplikacja „Na wypadek”. Jak jej używać i jakie z niej płyną korzyści?

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Zdarzenie

Aplikacja Na wypadek doskonale sprawdza się podczas nieszczęśliwego zdarzenia, w którym jedna z osób jest poszkodowana. W prosty sposób pozwala ona sprawdzić, czy auto sprawcy ma wykupione OC, pokazuje, jak należy zabezpieczyć miejsce zdarzenia i w jaki sposób udokumentować całe zajście. W sytuacji, gdy pojawiają się emocje, rośnie napięcie i podenerwowanie łatwo o czymś zapomnieć. Sposobem na to może być właśnie ta aplikacja, która swoimi podpowiedziami wszystko wskaże i pomoże wszystkiego dopilnować. Ponadto, jest ona w taki sposób opracowana, że raport ze zdarzenia można za jej pomocą również wygenerować. Wystarczy wszystkie dane wprowadzić, wczytać zdjęcia i potwierdzić, a raport wysyła się na podany adres mailowy. Aplikacja nie rozwiązuje jedynie kwestii oświadczenia od sprawcy wypadku. Do tego jest jednak potrzebny specjalny podpis elektroniczny, a nie każdy nim dysponuje. To trzeba więc rozwiązać klasycznie, za pomocą kartki i długopisu.

Posiadacze polis ubezpieczeniowych

Każdy, kto ma polisę ubezpieczeniową wie, jak ważne jest odpowiednie nią zarządzanie. Należy pilnować terminów opłacania składek, terminów, odnowienia polisy czy wykonywania przeglądów technicznych auta. To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych i zapominających o wielu sprawach. Aplikacja o wszystkim pamięta i w razie konieczności o wszystkim przypomina. To ułatwienie i doskonała organizacja. Podsumowując, aplikacja telefoniczna Na wypadek to doskonałe wsparcie każdego ubezpieczonego. Pomogą odnaleźć się w sytuacji zdarzenia drogowego, wypadku czy kolizji, a w pozostałych chwilach pomogą zarządzać posiadanymi i istniejącymi polisami.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty