Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Kalkulator OC Mubi – recenzja, opinie, czy warto?

Opinie klientów:
4.8/5
Opinie klientów:
4.8/5
Porówneo: Kalkulator OC Mubi – recenzja, opinie, czy warto?

Mubi to jedna z dostępnych w Polsce porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych. Nazwa "Mubi, tanio ubezpieczyć lubi", które pojawia się w reklamie z Krzysztofem Hołowczycem, jest powszechnie rozpoznawalnym sloganem. Dowiedz się jak działa to narzędzie i czy warto z niego skorzystać. Jak w przypadku podobnych serwisów, także i dla użytków Mubi, opinie są cennym wsparciem przy ich wyborze.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kalkulator OC Mubi – jak to działa?

Specjalizacja Mubi to ubezpieczenia OC. Narzędzie pozwala pokazać oferty dla danego samochodu i kierowcy. Co istotne, mogą z nich korzystać nie tylko osoby, które doskonale radzą sobie z obsługą komputera, ale też takie, u których znajomość obsługi komputerów jest nieco mniej zaawansowana.

Najważniejsza w tego typu narzędzi jest łatwość obsługi. Dobry kalkulator OC krok po kroku prowadzi kierowcę, dzięki czemu korzystanie z narzędzia jest bardzo proste. A jak dokładnie działa kalkulator OC Mubi? Czy po jego wypełnieniu czeka się ze strony Mubi kontakt?

kalkulator oc mubi

Gości wita na stronie mubi kierowca rajdowy. W pierwszej kolejności kierowca wypełnia formularz, w którym pojawiają się różne pytania. Na początku są to pytania o pojazd – czy jest to samochód osobowy, jaki to model i marka, jaki jest przebieg i rok produkcji itp. Następnie pytania dotyczą samego kierowca – w jakim jest wieku, jakiej jest płci, jak długo ma prawo jazdy, czy może pochwalić się bezszkodową jazdą, czy też ma na koncie jakieś stłuczki. Należy również odpowiedzieć na pytania o to, czy auto wykorzystywane jest tylko prywatnie, od kiedy ma działać polisa i jaki dokładnie rodzaj ubezpieczenia nas interesuje.

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie te pytania **kalkulator ubezpieczenia Mubi **przygotowuje szczegółową analizę cen ubezpieczenia w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych.

Kierowca zyskuje wgląd w to, ile zapłaci w różnych firmach. Dzięki temu może w bardzo prosty sposób sprawdzić, które towarzystwo zaoferuje mu najtańsze ubezpieczenie. Prawda, że to proste? I nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Czy warto skorzystać z porównywarki Mubi ubezpieczenia samochodowe?

Jak wynika z informacji Mubi, dzięki kalkulatorowi OC kierowcy oszczędzają średnio 54% na obowiązkowym ubezpieczeniu auta. Niemniej jednak powodów, dla których warto skorzystać z kalkulatora OC Mubi, jest o wiele więcej.

Porównanie cen

To zdecydowanie jeden z najważniejszych powodów, dla którego tak wielu kierowców decyduje się na skorzystanie z kalkulatora OC. Powszechnie wiadomo, że – choć zakres ubezpieczenia OC jest identyczny w każdej firmie ubezpieczeniowej – ceny potrafią być mocno zróżnicowane. Zdarza się, że ten sam kierowca za ubezpieczenie OC dla tego samego auta w jednej firmie może zapłacić 800 zł, a w innej – 2000 zł. I jest to bardzo powszechne. Nic więc dziwnego, że kierowcy są coraz bardziej czujni i że wnikliwie porównują oferty, aby nie przepłacać za identyczne ubezpieczenie pojazdu.

Możliwość znalezienia najlepszej oferty

Obecnie na rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych – zarówno tych największych, jak i nieco mniejszych. W związku z tym znalezienie najbardziej korzystnej oferty na rynku jest bardzo trudne. Wymaga nie tylko przejrzenia stron internetowych różnych ubezpieczycieli, ale też kontaktu z agentami czy wypełniania licznych formularzy. Kalkulator OC pozwala więc na ogromną oszczędność czasu – w kilka minut można dokonać porównania ofert, które bez takiego narzędzia zajęłoby mnóstwo czasu.

Kupno OC bez wychodzenia z domu

Dla wielu kierowców oszczędność czasu jest równie ważna, jak oszczędność pieniędzy. W dzisiejszym świecie, kiedy nieustannie towarzyszy nam pośpiech, większość osób, kiedy kończy się polisa OC, chce jak najszybciej znaleźć nowe ubezpieczenie. Dzięki kalkulatorowi OC Mubi nie ma konieczności spotykania się z agentem w celu podpisania umowy. Po wybraniu najbardziej korzystnej oferty zakupu OC można dokonać bezpośrednio w kalkulatorze, a gotowa polisa OC przychodzi na adres mailowy. To pozwala na naprawdę ogromną oszczędność czasu!

Jakie są opinie użytkowników na temat Mubi?

Kalkulatory OC cieszą się obecnie ogromną popularnością wśród kierowców. Mubi nie jest tutaj wyjątkiem. Dzięki odpowiednim działaniom marketingowym Mubi szybko stało się jedną z najbardziej popularnych porównywarek ubezpieczeniowych w Polsce. Fakt, że formularz jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, zdecydowanie ma ogromne wpływ na pozytywne opinie użytkowników.

Kierowcy doceniają kalkulator OC Mubi przede wszystkim, że pozwala na znalezienie ubezpieczenia, które może być nawet o połowę tańsze. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kalkulator Mubi został stworzony w taki sposób, aby każdy – bez żadnych wyjątków – mógł poradzić sobie z jego obsługą. Oczywiście w sieci pojawiają się również opinie negatywne, niemniej jednak przeważają bardzo dobre oceny kalkulatora OC Mubi.

Mubi OC – podsumowanie

Mubi to porównywarka. Krzysztof Hołowczyc reklamujący narzędzie deklaruje, że ubezpieczenie da się znaleźć w trzy minuty. Nie zawsze jest to prawda, ale jest mocnym atutem Mubi reklama.

Podsumowując, kalkulator działa podobnie jak konkurencyjne rozwiązania, a jeśli kierowca już płaci niewiele za swoją polisę, nie zawsze znajdzie tańsze rozwiązanie.

Twojej polisy zostało kilka miesięcy, możesz z ciekawości sprawdzić, ile zapłaciłbyś za ubezpieczenie OC w innych firmach ubezpieczeniowych.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty