Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Kalkulator OC wspierany inteligentną technologią

Opinie klientów:
4.6/5
Opinie klientów:
4.6/5
Porówneo: Kalkulator OC wspierany inteligentną technologią

Jako kierowca z pewnością doskonale wiesz, że zakup samochodu to nie koniec wydatków. Konieczność corocznego zakupu ubezpieczenia OC, regularne przeglądy, drobne naprawy czy nawet zabiegi kosmetyczne – wszystko to może generować spore koszty. Dla większości osób największym wydatkiem jest jednak zakup polisy, którego należy dokonywać co 12 miesięcy. Na szczęście w dzisiejszych czasach kierowcy mogą skorzystać z nowoczesnych narzędzi, dzięki którym w kilka minut mogą znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodu. Chodzi oczywiście o kalkulator OC, który wspierany jest inteligentną technologią – w służbie kierowców, którzy nie chcą przepłacać za ubezpieczenie.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kalkulator OC – prosta w obsłudze inteligentna technologia o wielkich możliwościach

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe, dlatego raz do roku każdy posiadacz pojazdu musi dokonać zakupu odpowiedniej polisy. Niestety, w wielu przypadkach takie ubezpieczenie jest bardzo drogie. Jego cena potrafi przekroczyć nawet 2000 zł – szczególnie jeśli kupuje je młody, niedoświadczony kierowca, który w dodatku kupił auto z dużym silnikiem. Nic dziwnego, że kierowcy szukają sposobu na obniżenie ceny OC, na przykład ubezpieczając auto w mniejszej miejscowości, szukając współwłaściciela pojazdu albo decydując się na bezpieczniejsze auto. Niejednokrotnie także kierowcy spędzają mnóstwo czasu na poszukiwaniu najtańszego OC na rynku – a to wcale nie takie łatwe. Często poszukiwania wymagają długich rozmów telefonicznych z agentami, czy żmudnego przeszukiwania stron internetowych towarzystw ubezpieczeniowych… Na szczęście istnieje o wiele prostszy sposób na znalezienie najtańszego OC!

Kalkulator OC to wspierane inteligentną technologią, nowoczesne narzędzie, dzięki któremu każdy kierowca może znaleźć dla siebie najtańsze OC zaledwie w kilka minut. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać nie tylko pieniądze, ale też czas. Co ważne, kalkulator OC jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego do jego wykorzystania nie trzeba mieć bardzo dużych umiejętności. Wystarczy dostęp do internetu na komputerze lub smartfonie… i kilka minut wolnego czasu!

Jak działa porównywarka OC?

Kalkulator OC, zwany także porównywarką ubezpieczeniową, to narzędzie, które pozwala na porównanie ofert ubezpieczenia w różnych firmach ubezpieczeniowych. Osoby, które chcą znaleźć najtańsze OC, muszą wypełnić prosty formularz. Każdy kierowca doskonale zna te pytania, ponieważ odpowiedzi na nie wymagane są przez wszystkich ubezpieczycieli przy zakupie OC. A zatem pojawiają się pytania o okres posiadania prawa jazdy, spowodowane szkody, markę i model pojazdu czy pojemność silnika. Na tej podstawie kalkulator OC dokonuje analizy ofert w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych. Następnie kierowca otrzymuje szczegółowe zestawienie tychże ofert. Prawda, że to proste?

To jednak nie koniec możliwości kalkulatora OC. Oprócz sprawdzenia w kilka minut, jakie będą ceny OC u różnych ubezpieczycieli, kierowca może również dokonać szybkiego zakupu wybranej polisy przy pomocy kalkulatora OC. A to wszystko za darmo. Istnieje także możliwość skorzystania z pomocy agenta Porówneo, na przykład gdy pojawi się kłopot z wypełnienie formularza lub gdy kierowca będzie miał wątpliwości, które oferta ubezpieczenia OC jest najbardziej korzystna. Nic dziwnego, że kierowcy tak chętnie korzystają z kalkulatora OC!

Inteligentna technologia, dzięki której łatwo znajdziesz najtańsze OC

Bez wątpienia kalkulator OC to inteligentna technologia, która zapewnia kierowcom nie tylko niebywały komfort, ale też ogromną oszczędność czasu i pieniędzy. Nie ma już potrzeby dokonywania czasochłonnych poszukiwań najtańszego OC czy marnowania czasu na stanie w korkach w drodze na spotkanie z agentem. Co ważne, inteligentny kalkulator OC daje dostęp do ofert największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, takich jak AXA, Aviva, Generali, Link4 czy Proama. W ten sposób każdy kierowca może znaleźć najlepsze ubezpieczenie dla siebie.

Porównywarka ubezpieczeń pozwala na zakup nie tylko ubezpieczenia OC, ale też NNW, AC czy Assistance. To dobry sposób na znalezienie najlepszej oferty ubezpieczeniowej. Często kalkulator OC potrafi zaskoczyć kierowców tym, jak korzystną ofertą znalazł – na przykład bardzo tani pakiet OC+AC, który kosztuje tyle, ile w innej formie kosztowałoby samo ubezpieczenie OC. To jeszcze jeden powód, aby skorzystać z kalkulatora OC, wspieranego naprawdę inteligentną technologią.

Kalkulator OC – Twój sposób na najtańsze ubezpieczenie!

Wielu kierowców do dzisiaj kupuje ubezpieczenie OC w sposób tradycyjny, spotykając się z agentem i prosząc go o pomoc w znalezieniu najtańszego ubezpieczenia OC. Kalkulator OC jest narzędzie, które idealnie wpisuje się w potrzeby takich osób– bo jest to nowoczesne połączenie agenta i porównywarki ubezpieczeniowej w jednym! Oprócz dokonania szybkiej analizy cen OC można skontaktować się również z agentem i poprosić go o pomoc, choć w większości przypadków to nie jest koniecznie – bo znalezienie najtańszego OC zajmuje naprawdę chwilę! Jedno jest pewne – kalkulator OC to narzędzie idealne zarówno dla najbardziej nowoczesnych kierowców, jak i dla tych, którzy muszą jeszcze przekonać się do inteligentnej technologii.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty