Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Kalkulator OC Link4 – jak działa? Opinie i recenzja

Opinie klientów:
4.9/5
Opinie klientów:
4.9/5
Porówneo: Kalkulator OC Link4 – jak działa? Opinie i recenzja

Jakiś czas temu zainteresowała Cię oferta ubezpieczeniowa Link4, jednak do końca okresu trwania Twojej polisy OC zostało jeszcze trochę czasu? Link4 to jedna z tych firm, które mają bardzo konkurencyjną ofertę – z tego powodu wielu kierowców ubezpieczenia swoje auto właśnie w tej firmie. Już dzisiaj sprawdź, ile zapłacisz za ubezpieczenie auta – wystarczy, że włączysz kalkulator OC Link4 i dokonasz szybkiej kalkulacji.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Link4 – firma, której ufają kierowcy

Link4 to jedno z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Firma cieszy się dużym zaufaniem nie tylko wśród kierowców, ale też tych, którzy wybierają inne rodzaje ubezpieczenia. Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 działa w Polsce już od 2003 roku. Firma jako pierwsza w Polsce wprowadziła możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego na czas naprawy własnego pojazdu – i nietrudno się domyślić, że tym ruchem zdobyła serca polskich kierowców!

Ubezpieczenie OC w Link4 – dlaczego warto?

Ubezpieczenie komunikacyjne to tylko jeden z elementów bardzo szerokiej oferty firmy Link4. Niemniej jednak to właśnie w celu zapoznania się z ofertą na OC tak wielu kierowców zagląda na stronę internetową ubezpieczyciela. Okazuje się, że oferta na ubezpieczenie pojazdu również jest mocno zróżnicowana i każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie.

Oprócz podstawowego ubezpieczenia komunikacyjnego, czyli OC, można tu również dokonać zakupu Autocasco czy Assistance. To jednak nie wszystko. W ofercie Link4 znajdziesz również Smart Casco, polisę Szyby24, Ubezpieczenie motocykla, polisę Kluczyki Plus, a nawet ubezpieczenie dedykowane dla samochodu zabytkowego!

Jak działa kalkulator OC Link4?

Firma Link4 słynie z tego, że idealnie dopasowuje się do potrzeb swoich klientów i nieustannie stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Jeśli chodzi o kalkulator OC Link4, już od pierwszej chwili widać, że jest to nowoczesne, bardzo intuicyjne i – przede wszystkim – proste w obsłudze narzędzie.

Jak uruchomić kalkulator?

Aby uruchomić kalkulator OC Link4, należy wejść na stronę internetową firmy, a następnie uruchomić zakładkę Ubezpieczenie samochodu. Znajdziesz tutaj wszystkie wymienione opcje ubezpieczenia dla swojego auta. W celu dokonania kalkulacji wystarczy kliknąć przycisk Sprawdź: Kalkulator OC i AC!

Pytania w formularzu

Wystarczy 60 sekund, aby poznać ofertę ubezpieczeniową Link4. W pierwszej kolejności należy wybrać model pojazdu, który chcesz ubezpieczyć. Pytania dotyczą między innymi roku produkcji, umieszczenia kierownicy, przebiegu, sposobu użytkowania i używania auta za granicą czy tego, od kiedy dane auto ubezpieczone jest w Polsce.

W następnym kroku należy odpowiedzieć na pytania na temat właścicieli i współwłaścicieli pojazdu – imię, nazwisko, data urodzenia czy rok uzyskania prawa jazdy to niektóre z pytań. Takie pytania są doskonale znane osobom, które kiedykolwiek ubezpieczyły swoje auto, nie ma tutaj więc żadnego zaskoczenia.

Wygodny zakup polisy

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania kalkulator OC Link4 dokona kalkulacji, a Ty dowiesz się, ile zapłacisz za ubezpieczenie. I gotowe – jeśli zdecydujesz się na ofertę Link4, możesz dokonać szybkiego i wygodnego zakupu przez kalkulator OC.

Czy warto skorzystać z kalkulatora OC/AC firmy Link4?

Zdecydowanie tak! Link4 to jedna z firm ubezpieczeniowych, która wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim pod względem nowoczesnego podejścia do klienta, ale też bardzo atrakcyjnych cen. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby płacić jak najmniej za polisę, to kalkulator OC Link4 jest idealnym narzędziem dla Ciebie!

Powodów, dla których warto skorzystać z kalkulatora Link4, jest o wiele więcej. Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie minutę – to naprawdę niewiele, a oszczędności mogą być spore. O tym, że kalkulator OC od Link4 jest ciekawą propozycją, świadczą również opinie zadowolonych użytkowników.

Opinie użytkowników

Kalkulator OC Link4 cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników, którzy dopiero szukają ubezpieczenia dla swojego auta, a także wśród tych, którzy skorzystali już z oferty Link4. Kalkulator doceniany jest przede wszystkim za przejrzystość i za to, że wypełnienie formularza nie nastręcza żadnych problemów. Oczywiście w razie jakichkolwiek problemów można skorzystać z bezpłatnej pomocy konsultantów Link4, którzy przy okazji pomogą dobrać najlepszą ofertą ubezpieczeniową.

Kalkulator OC Link4 – warto porównywać!

Możliwość sprawdzenia ceny ubezpieczenia przez internet, bez dzwonienia do agentów, spotkań czy odwiedzania placówek, spotkała się z ogromnym entuzjazmem kierowców. Dzisiaj bardzo chętnie korzystają oni zarówno z kalkulatora OC Link4, jak i narzędzi od innych ubezpieczycieli. W każdym przypadku przed zakupem polisy warto oczywiście sprawdzać oferty różnych towarzystw, aby mieć pewność, że wybiera się tę najlepszą. W tym celu warto dodatkowo skorzystać z porównywarki OC, w której można poznać ceny ubezpieczenia auta w różnych firmach w jednym miejscu!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty