Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Kalkulator OC Proama – opinie, recenzje, jak działa

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Porówneo: Kalkulator OC Proama – opinie, recenzje, jak działa

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia OC lub AC w firmie Proama? Sprawdź, ile zapłacisz za polisę – wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora OC Proama. To proste i intuicyjne narzędzie, przeznaczone dla wszystkich kierowców, którzy chcą oszczędzić na obowiązkowym ubezpieczeniu swojego auta.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Proama – ubezpieczenie OC i zniżki nawet do 70%!

Proama to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Nie każdy jednak wie, że jest ona częścią grupy kapitałowej Generali. Proama słynie przede wszystkim z ubezpieczeń komunikacyjnych, które można zakupić w bardzo korzystnej cenie. W ten sposób firma wyróżnia się na tle innych ubezpieczycieli w Polsce. To jednak nie wszystko!

Towarzystwo ubezpieczeniowe Proama oferuje zniżki dla kierowców, którzy mogą poszczycić się bezszkodową jazdą. I nie są tyle byle jakie zniżki, bo mogą one wynosić nawet 70%! Możliwość zaoszczędzenia 70% na cenie obowiązkowego ubezpieczenia OC brzmi bardzo dobrze, prawda? Sprawdź zatem, ile zapłacisz za polisę dla swojego auta. Wystarczy, że uruchomisz kalkulator OC Proama, a nie będziesz musiał dzwonić do konsultantów firmy czy osobiście odwiedzać placówki.

Jak działa kalkulator OC Proama?

Kalkulator OC Proama już od pierwszych chwil kusi kierowców możliwością uzyskania doskonałych, bardzo wysokich zniżek na ubezpieczenie OC. Nic więc dziwnego, że aż chce się kliknąć przycisk Oblicz składkę na stronie internetowej Proama.

Po uruchomieniu kalkulatora OC Proama Twoim oczom ukaże się prosty, przejrzysty formularz. Na początku musisz wybrać rodzaj pojazdu i udzielić odpowiedzi na kilka pytań, między innymi o markę, model czy rok produkcji.

W dalszej częściej pojawiają się pytania o właściciela, czyli ubezpieczającego. Tutaj czekają na Ciebie również standardowe pytania, które doskonale znasz, jeśli kiedykolwiek ubezpieczałeś jakiś pojazd. Pytania o imię, nazwisko, PESEL, a także o dane kontaktowe nie sprawiają żadnych trudności, podobnie jak pytanie o rok, w którym otrzymałeś prawo jazdy.

Ostatnia część formularza dotyczy okresu ubezpieczenia. Tutaj należy wskazać datę, od której ma obowiązywać polisa. I to wszystko – po zaznaczeniu niezbędnych zgód i oświadczeń kalkulator OC Proama przedstawi Ci kalkulację. Dzięki temu dowiesz się, jaka będzie cena ubezpieczenia Twojego auta w firmie Proama.

Co istotne, kalkulator OC Proama umożliwia również wygodny zakup wybranej polisy. Jeśli więc zdecydujesz się na ofertę Proama, możesz szybko kupić polisę. W ten sposób nie będziesz musiał więcej martwić się o ubezpieczenie auta – przynajmniej przez kolejne 12 miesięcy.

Czy warto skorzystać z kalkulatora?

Tak – nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Możliwość uzyskania nawet 70% zniżki na polisę OC to jednak nie jedyny powód, dla którego kierowcy tak chętnie korzystają z tego narzędzia. Kalkulator OC Proama jest bardzo nowoczesny i prosty w obsłudze, dlatego dobrze nadaje się również dla tych kierowców, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia w obsłudze komputera. Co ważne, z kalkulatora Proama można skorzystać również na smartfonie czy na tablecie!

Pytania, które znajdują się w kalkulatorze OC Proama, nie sprawiają żadnych trudności. W razie wątpliwości wystarczy zerknąć do dowodu rejestracyjnego, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Biorąc pod uwagę przejrzystość formularza oraz bardzo korzystne ceny ubezpieczenia, kalkulator OC Proama wydaje się być jednym z najlepszych tego rodzaju narzędzi na polskim rynku.

Co sądzą kierowcy?

Opinie użytkowników na temat kalkulatora OC Proama w ogromnej większości są bardzo pozytywne. Z pewnością wpływają na to konkurencyjne ceny ubezpieczenia OC – a jak wiadomo, kierowcy bardzo nie lubią przepłacać za obowiązkową polisę, dlatego takie oszczędności są mile widziane.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że kalkulator OC Proama jest bardzo prosty w obsłudze. Nie ma tutaj żadnych skomplikowanych pytań, więc uzupełnienie formularza zajmuje nie więcej niż minutę. To dobra wiadomość dla tych kierowców, którzy lubią oszczędzać nie tylko pieniądze, ale też czas.

Kalkulator OC Proama – podsumowanie

Jeśli Twoje ubezpieczenie OC kończy się już niebawem albo – z czystej ciekawości – chcesz sprawdzić cenę polisy, kalkulator OC Proama jest narzędziem dla Ciebie. Pod względem funkcjonalności jest to jeden z najlepszych kalkulatorów na rynku. Oczywiście przed zakupem ubezpieczenia warto sprawdzić oferty różnych ubezpieczycieli, aby mieć pewność, że wybrana polisa rzeczywiście jest najbardziej korzystna. W tym celu warto również skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, która – na takiej samej zasadzie, jak kalkulator OC Proama – wyliczy cenę ubezpieczenia w wielu firmach ubezpieczeniowych jednocześnie.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty