Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Porównywarka cen OC – co możesz zyskać?

Opinie klientów:
4.9/5
Opinie klientów:
4.9/5
Porówneo: Porównywarka cen OC – co możesz zyskać?

Niebawem kończy się Twoje OC i powoli zaczynasz rozglądać się za nowym ubezpieczeniem? Zależy Ci na tym, aby było ono jak najtańsze? Jednocześnie jednak chciałbyś skorzystać z usług dobrego towarzystwa ubezpieczeniowego, które zapewni Ci profesjonalną pomoc i ochronę? Porównywarka cen OC to narzędzie idealne dla Ciebie. Nie tylko sprawdzisz ceny OC w kilka minut, ale też będziesz mógł szczegółowo je porównać i wybrać tę, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Jak działa porównywarka cen OC?

Sposób działania porównywarki OC jest bardzo prosty. Jego zrozumienie z pewnością będzie pomocne dla osób, które zastanawiają się, czy skorzystać z tego narzędzia. Kalkulator to proste i intuicyjne narzędzie, które pozwala sprawnie uzyskać dostęp do ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Wystarczy wypełnić formularz, na który składają się pytania o następujące kwestie:

  • dane na temat pojazdu – marka, model, rok produkcji, pojemność silnika, dodatkowe zabezpieczenie, miejsce parkowania pojazdu w nocy itp.,
  • informacje na temat kierowcy – wiek, od ilu lat posiada prawo jazdy, miejscowość zamieszkania. Czasem pojawiają się pytania o wykonywany zawód, stan cywilny czy ilość dzieci – niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe uwzględniają te informacje przy wyliczaniu składek,
  • szkodowość lub bezszkodowość jazdy oraz posiadane zniżki – z reguły za każdy rok bezszkodowej jazdy kierowcy otrzymuje kolejne 10% zniżek na OC.

Choć informacji jest sporo, wypełnienie formularza zajmuje kilka minut. Następnie porównywarka cen OC dokonuje obliczeń, a Ty otrzymujesz szczegółowe zestawienie ofert ubezpieczeniowych, dostosowanych do Twoich potrzeb. Dzięki temu masz wgląd nie tylko w to, jakie ceny OC mogą zaproponować Ci ubezpieczyciele, ale też na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki cen OC?

Nie bez powodu coraz więcej kierowców decyduje się na korzystanie z porównywarki cen OC. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnego sposobu poszukiwania ubezpieczenia. Co bardzo ważne, narzędzie to jest całkowicie darmowe i pozwala na znaczne oszczędności.

Kalkulator OC – oszczędność czasu i pieniędzy

Każdy, kto kiedykolwiek samodzielnie poszukiwał najlepszej oferty ubezpieczeniowej wie, jak czasochłonny jest to proces. Wypełnianie formularzy na stronach towarzystw ubezpieczeniowych, spotkania z agentami czy długie rozmowy telefoniczne… Wszystko to pochłania mnóstwo czasu i energii. Ostatecznie nie można również mieć pewności, czy rzeczywiście wybrane OC jest najtańsze. Istnieje spore ryzyko, że inna firma ubezpieczeniowa mogła zaoferować o wiele niższą cenę. Porównywarka cen OC pozwala także na oszczędność pieniędzy. Co prawda zakres OC jest w Polsce regulowany odpowiednią ustawą, jeżeli jednak chodzi o jego ceny, towarzystwa ubezpieczeniowe mają tutaj całkowitą dowolność. W efekcie różnice w cenach składek dla tego samego pojazdu mogą sięgać nawet 2000 złotych – i wcale nie są to odosobnione przypadki. Jeżeli zatem coroczna składka jest sporym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu, konieczne postaraj się znaleźć jak najtańsze ubezpieczenie – być może uda Ci się znaleźć OC tańsze nawet o połowę niż dotychczasowe.

Możliwość skorzystania z pomocy eksperta

Jeżeli po skorzystaniu z porównywarki cen OC nadal nie wiesz, na ofertę której firmy ubezpieczeniowej powinieneś się zdecydować, możesz w każdej chwili skorzystać z pomocy eksperta. Niezależny doradca doskonale orientuje się w ofertach ubezpieczycieli, dzięki czemu udzieli Ci fachowej pomocy na temat interesujących Cię kwestii. W przypadku porównywarki cen OC, pomoc doradców również jest bezpłatna. Co bardzo ważne, pomoc eksperta może okazać się nieoceniona, kiedy zechcesz kupić pakiet ubezpieczeń, na przykład OC, AC i NNW. Wiele firm oferuje bardzo korzystne rozwiązania dla takich klientów – oszczędności mogą być ogromne, dlatego przed podjęciem decyzji warto skonsultować się z doradcą i upewnić się, czy wybrana oferta rzeczywiście jest najbardziej korzystna.

Wygodny zakup ubezpieczenia przez porównywarkę cen OC? Oczywiście!

Choć podstawowym zadaniem porównywarki OC jest pomoc w znalezieniu najtańszego ubezpieczenia, w przypadku Porówneo.pl możesz również dokonać wygodnego zakupu wybranej polisy. Narzędzie krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces, w razie potrzeby możesz skorzystać z pomocy doradcy. Obecnie kupowanie OC przez internet staje się coraz bardziej popularne – nie trzeba wychodzić z domu, spotykać się z agentem czy jeździć na drugi koniec miasta. Wystarczy usiąść w ulubionym fotelu, wypełnić formularz, wybrać najbardziej korzystną ofertę, dokonać zakupu – i gotowe! Możesz cieszyć się swoim nowym ubezpieczeniem i oszczędnościami, które poczyniłeś dzięki skorzystaniu z porównywarki cen OC.

Porównywarka cen OC – narzędzie idealne dla nowoczesnych i oszczędnych kierowców

Jeśli dotychczas nie korzystałeś z kalkulatora OC, najwyższa pora to zmienić. Możesz to zrobić w dowolnym momencie – nie tylko w domu, ale też przy pomocy urządzenia mobilnego. Co bardzo ważne, nie musisz czekać, aż wygaśnie Twoja polisa. Z ciekawości możesz sprawdzić, czy inni ubezpieczyciele nie zaoferowałby Ci lepszych warunków – być może okaże się, że zmiana ubezpieczyciela OC będzie bardzo opłacalna?

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty