Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Porównywarka OC i agent ubezpieczeniowy w pakiecie

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Porówneo: Porównywarka OC i agent ubezpieczeniowy w pakiecie

Lada moment dobiega końca Twoje ubezpieczenie OC i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zaoszczędzić podczas zakupu kolejnej polisy? Długotrwałe poszukiwania taniego ubezpieczenia w internecie i telefony do agentów ubezpieczeniowych nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, a Twoja składka OC nadal wydaje Ci się o wiele za wysoka? Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu – porównywarka OC i agent ubezpieczeniowy w jednym!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

W jaki sposób szukasz najtańszego ubezpieczenia OC?

Za każdym razem, kiedy stajesz przed koniecznością zakupu obowiązkowego ubezpieczenia OC, starasz się dokładnie przeszukać strony internetowe znanych Ci firm ubezpieczeniowych? Wypełniasz mnóstwo formularzy, aby zobaczyć, jaka będzie wysokość Twojej składki OC? Owszem, może to być dobry sposób, choć z całą pewnością metoda taka jest bardzo czasochłonna. Wielu kierowców decyduje się także na telefoniczny kontakt z firmami ubezpieczeniowymi lub na spotkanie z agentami, co także pochłania mnóstwo czasu…

Na szczęście nowoczesne technologie zapewniają nam coraz większy komfort.. Obecnie możemy do woli korzystać z inteligentnych smartfonów czy innych urządzeń, które zaskakują możliwościami. Dotyczy to także kierowców, którzy – oprócz możliwości skorzystania z autonomicznych samochodów, systemów inteligentnego parkowania czy wielu innych rozwiązań – mają do dyspozycji także kalkulator OC, będący innowacyjnym połączeniem porównywarki i agenta ubezpieczeniowego.

Porównywarka OC – którą błyskawicznie docenisz

Porównywarki OC cieszą się obecnie ogromnym uznaniem kierowców, a liczba użytkowników takich kalkulatorów rośnie w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego – to bardzo nowoczesnego narzędzie, które pozwala na sporą oszczędność nie tylko czasu, ale też pieniędzy.

Jak działa kalkulator OC?

Sposób działania kalkulatora OC jest bardzo prosty. Kierowca na samym początku musi wypełnić odpowiedni formularz. Z reguły zajmuje to zaledwie kilka minut, gdyż pytania, zawarte w formularzu, są doskonale znane każdemu kierowcy, który kiedykolwiek dokonywał zakupu ubezpieczenia OC. Padają pytania między innymi o markę i model pojazdu, rok produkcji czy pojemność silnika, a także o to, od kiedy kierowca ma prawo jazdy, czy kolwiek kolwiek spowodował jakieś stłuczki, jakie ma doświadczenie za kierownicę i jak często wyjeżdża za granicę… Na podstawie odpowiedzi kalkulator OC dokonuje analizuje i przygotowuje szczegółowe zestawienie cen składek w różnych firmach ubezpieczeniowych. W ten sposób kierowca w kilka minut uzyskuje informację na temat tego, ile będzie wynosiła jego składka u najbardziej popularnych ubezpieczycieli, takich jak AVIVA, AXA, Generali, Link4, Benefia czy Proama, a także u wielu innych.

Możliwość dokonania wygodnego zakupu – i nie tylko!

Dzięki zestawieniu wysokości składek OC w różnych firmach, kierowca dosłownie w kilka sekund uzyskuje informację na temat tego, gdzie znajdzie najtańsze OC. To jednak nie koniec możliwości kalkulatora OC. Kiedy kierowca wybierze najbardziej korzystną dla siebie ofertę, może wygodnie dokonać zakupu poprzez porównywarkę. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe – można korzystać z nowego, taniego ubezpieczenia.

Kalkulator OC pozwala również na sprawdzenie cen innych rodzajów ubezpieczenia komunikacyjnego, m.in. Autocasco, NNW czy Assistance. Dla wielu kierowców jest to spore zaskoczenie – szczególnie jeśli dowiadują się, że za pakiet OC+AC mogą zapłacić mniej, niż dotychczas płacili za samo ubezpieczenie OC! To jeszcze jeden argument świadczący o tym, jak inteligentnym narzędziem jest kalkulator OC.

Agent i porównywarka w pakiecie

Kalkulator OC to bardzo ciekawe połączenie, ponieważ posiada on możliwości porównywarki ubezpieczeniowej, a jednocześnie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jak podczas spotkania z tradycyjnym agentem. To również bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie są do końca przekonane, czy korzystanie z kalkulatora OC jest dobrym pomysłem. Jest tu bowiem możliwość nie tylko znalezienia najtańszego OC, ale też dokonania jego zakupu czy skorzystania z pomocy eksperta, który udzieli fachowej porady i doradzi, które ubezpieczenie będzie najlepszym wyborem. Jak widać, kalkulator OC to technologia, która powstała w służbie kierowcom – wszystkim, bez wyjątku!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty