Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Reklama Porówneo – Tak się kupuje ubezpieczenia! | Porówneo

Opinie klientów:
4.9/5
Opinie klientów:
4.9/5
Porówneo: Reklama Porówneo – Tak się kupuje ubezpieczenia! | Porówneo

Pod koniec grudnia w telewizji pojawiała się nowa reklama Porówneo. Z muzyką na ustach i niezwykłą, pozytywną energią bohater reklamy zachęca do skorzystania z jednego z najbardziej nowoczesnych kalkulatorów OC. Przy okazji można zyskać aż 100 złotych – wystarczy skorzystać z porównywarki! Dowiedz się więcej na temat reklamy Porówneo i sprawdź, na czym polega zorganizowana przez firmę promocja.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Reklama Porówneo – Tak się kupuje ubezpieczenia!

Reklamę można zobaczyć tutaj. Coroczne poszukiwania taniego OC to prawdziwa zmora kierowców. Coraz wyższe ceny i konieczność czasochłonnego porównywania ofert – i tak co 12 miesięcy. Na szczęście z pomocą przybywa bohater reklamy Porówneo, który z gitarą i piosenką na ustach zachęca klientów do skorzystania z nowoczesnego kalkulatora OC. Znalezienie taniego ubezpieczenia może zająć tylko kilka minut, a przy okazji można zyskać aż 100 złotych. Reklama Porówneo pojawiła się na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy widzowie mieli okazję po raz pierwszy poznać nowego bohatera firmy Porówneo. Znana i lubiana melodia szybko stała się znakiem rozpoznawczym reklamy Porówneo. Co warto wiedzieć na temat reklamy Porówneo? Jest to pierwsza kampania telewizyjna, stworzona na potrzeby marki, działającej już od 2017 roku. Hasło przewodnie reklamy brzmi „Tak się kupuje ubezpieczenia!" – i jest w tym 100% prawdy, bo Porówneo umożliwia błyskawiczne znalezienie polisy. Reklama Porówneo przygotowana została przez firmy Directors, Prime Time i Spark Foundry. Na potrzeby kampanii stworzono dwa spoty reklamowe o długości 15 i 30 sekund. Oprócz wskazania korzyści, płynących z korzystania z porównywarki, w reklamie zawarta jest informacja o promocji „Ekstra 100 złotych", trwającej od 23 grudnia 2019 r. do 31 marca 2020 r. Reklama Porówneo emitowana będzie w największych stacjach telewizyjnych do 9 lutego 2020 r.

Na czym polega promocja z reklamy Porówneo?

Czego dowiadujemy się z reklamy Porówneo? Nie tylko tego, że istnieje możliwość szybkiego i wygodnego znalezienia taniego ubezpieczenia, ale też że można zyskać 100 złotych przy zakupie ubezpieczenia. Jak to zrobić? Warunki promocji z reklamy Porówneo są bardzo proste. Wystarczy skorzystać z kalkulatora OC Porówneo.pl, uzupełniając specjalny formularz – na jego podstawie kalkulator przygotuje ceny OC w największych firmach ubezpieczeniowych w Polsce, takich jak AXA, Aviva, Link4, Generali i wielu innych. Zakupu polisy można dokonać samodzielnie na stronie internetowej lub przez kontakt telefoniczny z agentem. Klienci mogą sami wybrać najwygodniejszy dla nich sposób zapłacenia za ubezpieczenie – można to zrobić tradycyjnym przelewem lub kartą, zgodnie z instrukcjami na formularzu towarzystwa lub otrzymanymi od agenta. Osoby, które dokonają zakupu ubezpieczenia, otrzymają 100 złotych zwrotu prosto na swoje konto. Warunkiem jest jednorazowe opłacenie całej składki. Nie można również odstąpić od umowy przez 30 dni – zresztą, kto chciałby zrezygnować z tak taniego ubezpieczenia? Regulamin promocji z reklamy Porówneo dostępny jest na stronie internetowej.

Ekstra 100 złotych od Porówneo!

Reklama Porówneo wniosła mnóstwo nowej, pozytywnej energii na polski rynek ubezpieczeniowy. Kierowcy dowiedzieli się nie tylko o istnieniu bardzo wygodnego kalkulatora OC, ale też o możliwości szybkiego znalezienia taniego ubezpieczenia swojego samochodu – bez konieczności spotkań z agentem czy żmudnego przeszukiwania stron www towarzystw ubezpieczeniowych. To zupełnie nowa jakość – Porówneo to jedna z najbardziej nowoczesnych i intuicyjnych porównywarek OC w Polsce, a czym świadczy nie tylko pełna radości reklama Porówneo, ale też wygląd samego kalkulatora. Warto z niego skorzystać nie tylko z powodu zorganizowanej przez firmę promocji, ale też po to, aby szybko znaleźć tanie OC.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty