Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Reklamy Porówneo.pl – porównywarka i agent w jednym. I gitarrrra gra!

Opinie klientów:
4.6/5
Opinie klientów:
4.6/5
Porówneo: Reklamy Porówneo.pl – porównywarka i agent w jednym. I gitarrrra gra!

Po raz kolejny bohaterem reklamy Porówneo.pl jest postać, w której wielu klientów widzi Zorro. Tym razem głównym celem jest pokazanie, że Porówneo to agent i porównywarka w jednym. Dzięki temu nie tylko możesz błyskawicznie znaleźć najtańsze OC na rynku, ale też otrzymujesz kompleksową pomoc i wsparcie – również wtedy, kiedy będziesz uczestnikiem kolizji drogowej lub Twoje auto odmówi posłuszeństwa.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Niska cena dzięki inteligentnej technologii – wystarczy wypełnić formularz Porówneo!

Szukasz najtańszego OC i zastanawiasz się, jak możesz je znaleźć? Być może już znasz odpowiedź– z reklamy Porówneo.pl, w której bohater z reklamie z aktorem grającym prezydenta "Adriana" w Uchu prezesa pyta żony "Jak Ci idzie z tym formularzem?". Ona doskonale zna odpowiedź "Sedan, 2017, pojemność silnika 1.6, benzyna, pierwszy właściciel" – a bohater, w którym wielu klientów widzi postać Zorro, pomaga jej wypełnić formularz na Porówneo.pl. Jest to na tyle proste, że można już tylko… napić się herbaty!

Kiedy wypełniasz formularz na Porówneo.pl, pomoże Ci agent Porówneo, a niską cenę masz dzięki inteligentnej technologii. Ubezpieczenie z Porówneo wychodzi naprawdę tanio!

Zakupy, zebranie, mechanik… Stop! Zapomniałeś o OC?

Masz tyle na głowie – zakupy, zebranie, mechanik, apteka, weterynarz, pranie do pralni. Stop! Zapomniałeś o OC? Nic w tym dziwnego – w natłoku codziennych zajęć i obowiązków nietrudno jest o czymś zapomnieć. A kary za brak ważnego OC potrafią być bardzo dotkliwe – szczególnie jeśli z opłaceniem składki spóźnisz się o więcej niż kilka dni.

Na szczęście i w tym przypadku możesz skorzystać z pomocy agenta Porówneo. To on będzie pamiętał o tym, że lada moment Twoje ubezpieczenie OC dobiega końca i pora rozejrzeć się za nową polisą. Zygu Zygu – jak mówi bohater z reklamie z aktorem grającym prezydenta "Adriana" w Uchu prezesa – Ty nie musisz pamiętać! O składce OC przypomina agent Porówneo!

Tam laweta, tu dzwonić… Miałeś szkodę? Pomoże Ci agent Porówneo.pl!

To może przydarzyć się każdemu kierowcy. Chwila nieuwagi, nieodpowiednie warunki na drodze i… konieczność wzywania pomocy drogowej, poszukiwanie lawety i wiele innych problemów. Nic dziwnego, że kierowca w takiej sytuacji zadaje sobie pytanie "i co dalej?". Na szczęście z pomocą może przyjść agent Porówneo.pl! Dzięki temu kierowca nie musi sam nic robić – i nie musi samodzielnie szukać pomocy! Dzięki Centrum Pomocy Porówneo wystarczy wykonać jeden telefon do agenta Porówneo – i gitarrrra gra!

Kiedy masz szkodę lub potrzebujesz innej formy pomocy drogowej, na przykład w ramach Assistance, możesz skorzystać z pomocy Porówneo. A przy okazji masz niską cenę dzięki inteligentnej technologii!

Reklama Porówneo – wypełnij formularz i znajdź tanie ubezpieczenie!

Nowe reklamy Porówneo z aktorem grającym prezydenta "Adriana" w Uchu prezesa, jego żoną i postacią, w której wielu klientów widzi Zorro, w przyjazny sposób pokazują, że Porówneo to agent i porównywarka w jednym. Wypełnij formularz na Porówneo.pl i znajdź ubezpieczenie tanio – nieważne, czy masz dużo na głowie. Dzięki Centrum Pomocy Porówneo możesz również liczyć na pomoc w zgłoszeniu szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego i pełną pomoc – także w przypadku stłuczki czy konieczności wezwania wsparcia w ramach Assistance. Wystarczy wypełnić formularz lub wykonać jeden telefon do agenta Porówneo – i gitarrrra gra!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty