Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Samochód za bezcen z przetargu Agencji Mienia Wojskowego

Opinie klientów:
4.9/5
Opinie klientów:
4.9/5
Samochód za bezcen z przetargu Agencji Mienia Wojskowego

Agencja Mienia Wojskowego to jednostka organizacyjna, której zadaniem jest zagospodarowanie różnego rodzaju składników mienia armii. W skład wspomnianego mienia wchodzą również różnorodne ruchomości, które nie są już przydatne ani Ministerstwu Obrony Narodowej ani Ministerstwu Spraw Wewnętrznych. Zarządzanie mieniem niepotrzebnym, nieprzydatnym polega na jego zbyciu lub utylizacji. W związku z tym, co jakiś czas organizowane są różnego rodzaju przetargi, w ramach których można kupić również używane przez armię samochody. Ich ceny bywają tak niskie, że są to okazje naprawdę warte zainteresowania.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Oferta przetargowa

W ramach przetargów organizowanych przez Agencję Mienia Wojskowego raczej nie uda się kupić nowego lub stosunkowo młodego auta. Te nadal pełnią służbę i są stale użytkowane. Można jednak kupić bardzo tanio auta starsze wiekiem, niektóre wręcz zabytkowe lub historyczne, a niektóre nawet kolekcjonerskie. Dla miłośników motoryzacji może się to okazać nie lada okazja. Szczególnie istotne jest tutaj połączenie bardzo niskiej ceny z wartością oferowanych samochodów. Często bowiem jest ona niewspółmiernie niska. Można by powiedzieć, że samochody sprzedawane są rzeczywiście za bezcen. Informacja o przedmiotach, które w czasie danego przetargu czy danej sprzedaży będzie można kupić dostępna jest na oficjalnej stronie Agencji. Można więc przeanalizować sobie kiedy, gdzie i jakie samochody będą w sprzedaży by wybrać się na ten przetarg, w którym oferta jest najbardziej interesująca. Każdy przetarg organizowany jest przez odpowiedni ośrodek terenowy. Nie ma jednak problemu by odwiedzać wszystkie organizowane wyprzedaże.

Korzyści

Pojazdy użytkowane przez wojsko i służby publiczne są dość mocno wyeksploatowane, ale co bardzo istotne są też bardzo starannie i profesjonalnie serwisowane. Decydując się na zakup samochodu z Agencji Mienia Wojskowego można mieć więc pewność, że pod względem zadbania i stanu technicznego będzie on lepszy niż takie same auto kupowane od przeciętnego użytkownika. Jest bowiem duża szansa, że taki przeciętny użytkownik nie dbał o swoje auto, tak jak dba Agencja, nie serwisował go w profesjonalnych warsztatach i nie przykładał do niego tak wielkiej uwagi. Z drugiej strony, gdy porównuje się ceny na aukcjach internetowych samochodów, z cenami które oferuje Agencja, to takie same samochody, pod względem rocznika i innych parametrów są nawet o kilka tysięcy tańsze dzięki agencji. To ogromna oszczędność i duża korzyść z zakupów. W ofercie są nie tylko polonezy i autosany, ale również auta zagranicznych marek, które po prostu zakończyły już swoją służbę. Jeżeli więc ktoś poszukuje dla siebie auta, to warto śledzić ofertę. Może nie od razu uda się znaleźć to, co jest w kręgu zainteresowań, ale prędzej czy później z pewnością uda się trafić na ciekawą okazję.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty