Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Sposób na doskonały kalkulator OC? Twój Agent i Porównywarka w jednym

Opinie klientów:
4.6/5
Opinie klientów:
4.6/5
Porówneo: Sposób na doskonały kalkulator OC? Twój Agent i Porównywarka w jednym

Konieczność corocznego zakupu OC spędza sen z powiek wielu kierowcom – szczególnie jeśli cena polisy dla danego auta jest naprawdę wysoka. Na szczęście poszukiwania najtańszego OC na rynku nie muszą być skomplikowane i czasochłonne – a to za sprawą nowoczesnego kalkulatora OC, który powstał z myślą o wymagających, oszczędnych kierowcach. Poznaj inteligentną technologię, dzięki której zaoszczędzisz na ubezpieczeniu OC. A przy okazji zyskasz sporo czasu!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kalkulator OC – co zyskujesz?

Kalkulator OC to nowoczesne narzędzie, które cieszy się ogromną popularnością wśród kierowców. Dzięki niemu wielogodzinne poszukiwania najtańszego OC czy spotkania z agentami nie są już koniecznie – wystarczy dostęp do internetu. Wspierany inteligentną technologią kalkulator OC pozwala na znalezienie taniego ubezpieczenia komunikacyjnego w kilka minut – i to bez wychodzenia z domu, dzwonienia do ubezpieczycieli czy wypełniania wielu formularzy na stronach www firm ubezpieczeniowych!

Co możesz zyskać, korzystając z kalkulatora OC? Przede wszystkim oszczędność – nie tylko pieniędzy, ale też czasu. Dzięki porównywarce możesz sprawdzić, jaka będzie cena polisy w różnych firmach, takich jak AXA, Generali czy Link4, a następnie wybrać to, które będzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Zyskujesz przejrzyste porównanie ofert, i to w kilka minut – wystarczy, że wypełnisz prosty formularz. Prawda, że to proste? A przy okazji oszczędzasz sporo czasu, ponieważ nie musisz już jeździć do towarzystw ubezpieczeniowych i spotykać się z agentami, aby przedstawili Ci ofertę.

Agent i porównywarka w jednym – czyli dokładnie to, czego potrzebujesz!

Kalkulator OC to bardzo ciekawe narzędzie, ponieważ jest ono połączeniem tego, czego potrzebują kierowcy – czyli porównywarki i możliwości spotkania z agentem ubezpieczeniowym. Z jednej strony kalkulator pozwala na szybkie i wygodne porównanie ofert, co jest kluczowe przy poszukiwaniu najtańszego OC. Z drugiej – gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, podobnie jak podczas spotkania z agentem w placówce. A zatem kalkulator OC to agent i porównywarka w jednym – czyli stanowi połączenie doskonałe dla każdego kierowcy!

A może nie jesteś przekonany, czy kalkulator OC jest dobrym narzędziem dla Ciebie, bo dotychczas zawsze kupowałeś polisę bezpośrednio u agenta? Jeśli tak, to najwyższa pora, abyś samodzielnie sprawdził, czy porównywarka ubezpieczeń spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że kalkulator OC Porowneo.pl jest narzędziem całkowicie darmowym. Możesz więc w każdej chwili skorzystać z porównywarki i dokonać kalkulacji.

Co oferuje Porówneo?

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl posiada bardzo szeroką ofertę, a przy tym gwarantuje najwyższy standard obsługi. Przy pomocy kalkulatora możesz szybko znaleźć najtańsze ubezpieczenie OC – ale to nie wszystko. Masz także możliwość dokonania wygodnego zakupu polisy, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. I to w kilku krokach, ponieważ twórcy porównywarki stworzyli ją w taki sposób, aby była możliwie najbardziej wygodna, użyteczna i prosta w obsłudze.

Na każdym etapie możesz również skorzystać z pomocy agentów – zarówno podczas wypełniania formularza, kiedy będziesz miał wątpliwości, jak i na etapie zakupu. Oczywiście możesz liczyć na pomoc także przy wyborze oferty, która będzie dla Ciebie najlepsza – a agenci Porówneo naprawdę znają się na rzeczy i o ubezpieczeniach komunikacyjnych wiedzą wszystko!

Porówneo oferuje także szereg dodatkowych korzyści, takich jak:

  • pełna pomoc i wsparcie już po zakupie polisy – w przypadku szkody możesz skontaktować się z Porówneo, a uzyskasz pomoc na każdym etapie,
  • szybki i sprawny kontakt zawsze, kiedy tego potrzebujesz,
  • wygodne i niezawodne przypomnienie o terminie przeglądu technicznego i o konieczności zakupu nowej polisy OC,
  • Porówneo to Agent i Porównywarka OC/AC w jednym, a gwarancję dobrej ceny zyskujesz dzięki nowoczesnej, najbardziej zaawansowanej na rynku technologii.

Startuje Centrum Pomocy Porówneo!

To nie wszystko – Porówneo, w trosce o komfort klientów, uruchamia także Centrum Pomocy. Jest to specjalna usługa, dostępna dla wszystkim, którzy zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego dokonali przy pomocy kalkulatora OC Porowneo.pl. Na jakie wsparcie możesz liczyć w Centrum Pomocy Porówneo?

  • Infolinia czynna 24/7, obsługiwana przez Mondial Assistance,
  • pełna pomoc – także w przypadku stłuczki czy konieczności wezwania wsparcia w ramach Assistance,
  • pomoc w zgłoszeniu szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego – specjaliści Porówneo połączą Cię z ubezpieczycielem
  • sprawdzenie szczegółowego zakresu Twojej polisy – w przypadku, gdy pojawią się jakieś wątpliwości.

Jak widzisz, dzięki Centrum Pomocy Porówneo zyskujesz pełne wsparcie – nie tylko na etapie poszukiwania i zakupu polisy, ale też później, kiedy będziesz już korzystać z ubezpieczenia. Zyskujesz pełną, sprawną opiekę – dokładnie taką, jaką zaoferowałby Ci agent stacjonarny! Nie musisz już pamiętać numerów telefonów na infolinię różnych towarzystw ubezpieczeniowych – bo od teraz wystarczy Ci jeden numer do Centrum Pomocy Porówneo!

Najlepszy Kalkulator OC – skorzystaj już dzisiaj!

Twoje OC kończy się już niedługo, a może do końca polisy zostało jeszcze kilka miesięcy? Nie czekaj – sprawdź już dzisiaj, ile zapłacisz za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu dzięki Porowneo.pl. Ciesz się możliwościami, jakie daje nowoczesny, wspierany inteligentną technologią kalkulator OC – agent i porównywarka w jednym!

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty