Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Ubezpieczenie OC i AC samochodu w Aviva

Opinie klientów:
4.9/5
Opinie klientów:
4.9/5
Porówneo: Ubezpieczenie OC i AC samochodu w Aviva

Towarzystwo ubezpieczeniowe AVIVA działa w Polsce już od 1992 roku i uznawane jest za jedną z najważniejszych instytucji finansowych w kraju. Jeśli zastanawiasz się na zakupem ubezpieczenia OC/ AC samochodu w Aviva, koniecznie poznaj szczegóły oferty ubezpieczeniowej.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

AVIVA – firma ubezpieczeniowa z wieloletnią tradycją

AVIVA wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie działa już od ponad 300 lat. Firma obsługuje klientów z całego świata – działa między innymi w Europie, w Azji czy w Kanadzie. AVIVA, oprócz licznych rodzajów ubezpieczenia, oferuje klientom pomoc w zakresie inwestycji. Posiada także różnego rodzaju produkty emerytalne, dzięki którym klienci mogą zadbać o finansowe zabezpieczenie swojej przyszłości. Co bardzo ważne, AVIVA cieszy się ogromnym zaufaniem. Świadczy o tym między innymi fakt, że dotychczas Polacy powierzyli firmie AVIVA ponad 50 milionów swoich oszczędności.

Ubezpieczenie OC w AVIVA – dlaczego warto z niego skorzystać?

Zastanawiasz się na zakupem ubezpieczenia OC w firmie AVIVA? Nic dziwnego – grono kierowców, którzy decydują się na skorzystanie z oferty tej firmy, błyskawicznie rośnie. AVIVA znana jest nie tylko z bardzo dobrej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, ale też z tego, że szybko reaguje na to, co dzieje się na rynku i na świecie.

AVIVA oferuje cykliczne promocje. W czasie _lockdownu _związanego z pandemią, osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z ubezpieczenia OC w AVIVA, mogły liczyć na trzy miesiące darmowego dostępu do serwisu streamingowego CDA PREMIUM. To jedno z przykładowych działań, które wskazują na to, że firma AVIVA potrafi wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które szukają ubezpieczenia.

Na co jeszcze mogą liczyć kierowcy, którzy wykupią ubezpieczenie OC samochodu w firmie AVIVA? Zacznijmy od tego, że OC jest obowiązkowe – jeśli spowodujesz wypadek, osoby poszkodowane będą mogły liczyć na odszkodowanie, które zostanie wypłacone z Twojego ubezpieczenia. Dzięki temu nie będziesz zmuszony do płacenia za straty lub za koszty leczenia i rehabilitacji z własnej kieszeni. Korzystając z ubezpieczenia AVIVA możesz liczyć na szybką pomoc oraz na wsparcie na każdym etapie. Dodatkowe korzyści w ramach ubezpieczenia OC w AVIVA to między innymi możliwość skorzystania z holowania i samochodu zastępczego, a także pomoc prawna i dodatkowe ubezpieczenie szyb i NNW.

W przypadku płatności online możesz również liczyć na 4% zniżki, a jeśli możesz pochwalić się bezszkodową jazdą – na 60% zniżki na składki OC. Cenę ubezpieczenia OC możesz sprawdzić na stronie internetowej AVIVA.

Pakiet OC/ AC – nawet 17% zniżki na Autocasco

Choć ubezpieczenie Autocasco – w przeciwieństwie do OC – nie jest obowiązkowe, coraz więcej kierowców decyduje się na tego rodzaju ochronę. Autocasco zadziała w momencie, kiedy auto zostanie skradzione, uszkodzone przez warunki atmosferyczne, przez dzikie zwierzęta, gdy samochód spłonie… lista sytuacji, w których właściciel pojazdu może liczyć na odszkodowanie z Autocasco jest naprawdę długa. I o to chodzi! Na AC decydują się przede wszystkich właściciele nowych, drogich samochodów, gdzie uszkodzenie lub kradzież wiązałaby się z bardzo dużymi stratami finansowymi.

W ofercie AVIVA możesz znaleźć bardzo korzystny pakiet ubezpieczenia OC/ AC samochodu. To szereg korzyści – w szczególności 17% rabatu na Autocasco. Co bardzo ważne, ubezpieczenie AC AVIVA obejmuje również te szkody, które zostały spowodowane z winy kierowcy – na przykład zarysowania w trakcie parkowania. To wręcz idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą mieć pewność, że ich samochód jest bezpieczny i że, w razie niespodziewanych zdarzeń, będą mogli liczyć na odszkodowanie.

Ubezpieczenie Autocasco AVIVA obejmuje również naprawdę pojazdu w wybranym serwisie, naprawę na częściach oryginalnych do 5 roku eksploatacji auta, zwrot kosztów fotelików dziecięcych i za wyposażenie dodatkowe, wyrobienie nowych kluczyków czy dokumentów. Jak widać, zakres AC w AVIVA jest naprawdę szeroki i obejmuje wiele dodatkowych korzyści.

Ubezpieczenie OC/ AC samochodu w Aviva – podsumowanie

Ubezpieczenie samochodu w Aviva to wyjątkowa oferta dla wszystkich kierowców, którzy chcą ubezpieczyć swoje auto na naprawdę korzystnych warunkach. Szczególną popularnością cieszy się pakiet OC/ AC – to nie tylko 17% zniżki na Autocasco, ale też 4% rabatu w przypadku płatności online i wiele dodatkowych korzyści. Osoby, które posiadają już inny rodzaj ubezpieczenia w firmie AVIVA, mogą liczyć na dodatkowe 5% rabatu.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty