Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Ubezpieczenie OC i AC samochodu w Generali

Opinie klientów:
4.8/5
Opinie klientów:
4.8/5
Porówneo: Ubezpieczenie OC i AC samochodu w Generali

Generali to jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Znane wszystkim logo doskonale obrazuje misję firmy – celem Generali jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa i profesjonalnej ochrony. Generali cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które poszukują OC/ AC samochodu oraz innych rodzajów ubezpieczenia. Sprawdź, jaka jest oferta Generali w zakresie ubezpieczenia komunikacyjnego.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Ubezpieczenie OC w Generali

Ubezpieczenie OC pojazdu jest w Polsce obowiązkowe, dlatego każdy właściciel samochodu jest zobowiązany do tego, aby raz do roku opłacić składkę. Niektórzy kierowcy pozostają latami wierni jednemu towarzystwu ubezpieczeniowemu, które spełnia ich oczekiwania i które zdobyło ich pełne zaufanie. Inni z kolei nadal poszukuję idealnego ubezpieczyciela, który zapewni im poczucie bezpieczeństwa, a do tego zaoferuje naprawdę dobrą cenę. Jeśli należysz do drugiej grupy i co 12 miesięcy szukasz firmy ubezpieczeniowej, w której kupisz OC, być może Generali spełni Twoje oczekiwania.

Firma Generali podchodzi do kwestii ubezpieczenia swoich klientów w sposób bardzo profesjonalny – i da się to odczuć na każdy etapie. Jeśli chodzi o polisę OC samochodu, w Generali daje ona gwarancję pełnej ochrony. OC działa w momencie, kiedy właściciel pojazdu jest jednocześnie sprawcą stłuczki lub wypadku. Wtedy odszkodowanie na naprawę pojazdu lub dla osób, które doznały uszczerbku na zdrowiu, wypłacane jest przez firmę ubezpieczeniową. NIerzadko odszkodowanie to jest bardzo wysokie, szczególnie jeśli osoba poszkodowana wymaga długiego leczenia i rehabilitacji. Zdarza się, że jego wysokość sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Sprawca nie zawsze jest gotowy do pokrycia takiego wydatku, dlatego ubezpieczenie jest obowiązkowe – aby w razie takiej sytuacji osoba poszkodowana mogła otrzymać odszkodowanie z OC sprawcy.

Główne zalety ubezpieczenia OC w Generali to przede wszystkim bardzo atrakcyjny system zniżek dla bezszkodowych i kierowców posiadających prawo jazdy dłużej niż 10 lat, możliwość skorzystania z Assistance i ubezpieczenia bagażu w cenie pakietu czy dodatkowe zniżki w momencie, gdy klient zdecyduje się na zakup innej polis w Generali. Zakupu ubezpieczenia OC w Generali można dokonać bez wychodzenia z domu, co bez wątpienia jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Autocasco – szeroki zakres ochrony

Autocasco to ubezpieczenie samochodu, skierowane do osób, które chcą zadbać o większą ochronę swojego samochodu. Z reguły na zakup AC decydują się posiadacze drogich pojazdów, które są bardziej narażone na kradzież. Jeśli chodzi o AC w Generali, oferta jest bardzo korzystna i co najważniejsze – zakres ubezpieczenia jest naprawdę szeroki. To jedna z najważniejszych kwestii, na które powinni zwrócić uwagę kierowcy poszukujący AC. Im większy zakres, tym szersza ochrona – a przecież nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć i w jaki sposób może dojść do uszkodzenia pojazdu.

Firma Generali podchodzi do kwestii ubezpieczenia AC bardzo poważnie. Każdy kierowca może liczyć na polisę ALL-RISK, która chroni samochód na wypadek wszystkich zdarzeń. Dodatkowo Generali przygotowało bardzo atrakcyjny system zniżek. Mogą z nich korzystać w szczególności ci kierowcy, którzy mogą pochwalić się bezszkodową jazdą, a także osoby, które posiadają inny rodzaj ubezpieczenia w firmie Generali.

AC Generali to ochrona w sytuacjach, do których dojdzie nie tylko na terenie Polski, ale też całej Europy. Klient może samodzielnie zdecydować, czy chce naprawić swoje auto w zaprzyjaźnionym warsztacie, czy też woli woli naprawę w autoryzowanej stacji obsługi (ASO). Ile kosztuje Autocasco w Generali? Osoby zainteresowane AC mogą samodzielnie kształtować wysokość składki poprzez indywidualny dobór zakresu ochrony.

Dodatkowe ubezpieczenie pojazdu

Choć OC i AC samochodu to zdecydowanie najczęściej wybierane rodzaje ubezpieczenia, Generali oferuje również kilka dodatkowych typów polisy komunikacyjnej. Wśród nich znajduje się między innymi Assistance i NNW kierowcy, NNW pojazdu, ubezpieczenie Autoszyby oraz Ubezpieczenie Rzeczy Osobistych. Szczególną popularnością cieszy się NNW kierowcy i Assistance, a także polisa Autoszyby.

Osoby, decydujące się na dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne w Generali, mogą liczyć na bardzo atrakcyjne zniżki. Generali to jedna z tych firm, które dbają o kompleksowe zabezpieczenie swoich klientów. W ofercie firmy można znaleźć nie tylko ubezpieczenie komunikacyjne, ale też ubezpieczenie domu i mieszkania, polisy podróżne czy ubezpieczenie życia i zdrowia.

Ubezpieczenie OC/ AC samochodu w Generali – podsumowanie

Generali to bez wątpienia jedno z tych towarzystw ubezpieczeniowych, które cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Wieloletnie doświadczenie i wysoki standard świadczonych usług sprawiają, że grono klientów Generali powiększa się z roku na roku. Jeśli szukasz ubezpieczenia OC/ AC samochodu, koniecznie zapoznaj się z ofertą Generali i sprawdź, jaka będzie cena polisy. Możesz to zrobić również przy użyciu kalkulatora OC Porówneo.pl, w którym w kilka minut sprawdzić ceny składek nie tylko w Generali, ale też w innych firmach ubezpieczeniowych.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty