Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

Ubezpieczenie OC i AC samochodu w Link4

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Porówneo: Ubezpieczenie OC i AC samochodu w Link4

Link4 to jedno z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Cieszy się dużym zaufaniem, zarówno wśród osób, które decydują się na ubezpieczenie komunikacyjne, jak i tych, które poszukują innego rodzaju polisy. Szczególnym uznaniem cieszy się OC i AC samochodu w Link4 – między innymi ze względu na cenę czy wysoką jakość usług.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Link4 – lider ubezpieczeń w Polsce

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 działa w Polsce już od 2003 roku. Nie każdy wie, że to właśnie firma Link4 jako pierwsza na rynku wprowadziła możliwość skorzystania z auta zastępczego w momencie, gdy samochód kierowcy został uszkodzony w wypadku czy podczas stłuczki i wymagał naprawy. Tym krokiem firma Link4 zyskała mnóstwo fanów – w końcu możliwość skorzystania z samochodu zastępczego to o wiele bardziej kusząca opcja niż konieczność poruszania się komunikacją publiczną czy płacenie za przejazd taksówką kilka razy w ciągu dnia. To innowacyjne rozwiązanie zostało w krótkim czasie przejęte przez inne firmy ubezpieczeniowe. Dzisiaj możliwość skorzystania z auta zastępczego stała się standardem – i kierowcy chętnie z tego korzystają.

Firma Link4 znana jest w szczególności z ubezpieczeń, jednak warto wiedzieć, że prowadzi ona działalność na o wiele większą skalę. Przede wszystkim towarzystwo wspiera liczne fundacje, między innymi Fundację Ratownictwo Motocyklowe Polska. To kolejny powód, dla którego grono zwolenników i wiernych klientów Link4 stale rośnie. Nie należy również zapominać, że ceny ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC samochodu w Link4 są bardzo korzystne!

Ubezpieczenie OC w Link4

Na stronie internetowej Link4 dostępne jest wiele różnych rodzajów ubezpieczenia komunikacyjnego. Tym, co najczęściej interesuje kierowców, jest oczywiście polisa OC, ponieważ jest to ubezpieczenie obowiązkowe, którego zakupu należy dokonać raz na 12 miesięcy. Ubezpieczenie OC samochodu w Link4 dostępne jest już od 376 zł, co z pewnością jest bardzo kuszącą ofertą. Co istotne, osoby które dokonują zakupu polisy przez internet, mogą liczyć na dodatkowe 7% zniżki.

OC w Link4 dostępne jest w ramach pakietu. Każdy kierowca, który dokona zakupu polisy, może liczyć na unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Program Pomocy w Link4 obejmuje między innymi możliwość skorzystania z samochodu zastępczego – a jak wiadomo, taka opcja w ramach OC nie zawsze jest standardem. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na pomoc drogową w ciągu 30 minut od zgłoszenia, usprawnienie pojazdu na miejscu lub holowanie do 100 km czy pomoc informacyjną 24 h/ dobę. Lista korzyści, które otrzymują kierowcy w ramach Pakietu Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony jest naprawdę długa. Warto również wspomnieć o tym, że Link4 gwarantuje wymianę uszkodzonego koła na miejscu, jeśli w aucie znajduje się koło zapasowe, lub holowanie do warsztatu i naprawę opony, jeśli naprawa na miejscu nie była możliwa.

Jednym słowem, OC w Link4 to nie tylko dobra cena, ale też szereg dodatkowych korzyści. Warto sprawdzić, jaka będzie cena ubezpieczenia samochodu w tej firmie, ponieważ z całą pewnością jest to jedna z najlepszych ofert ubezpieczenia komunikacyjnego na rynku.

Polisa AC w Link4

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC, wielu kierowców decyduje się na zakup Autocasco. I w tym przypadku Link4 posiada bardzo dobrą ofertę. AC dostępne jest zarówno samodzielnie, jak i jako część pakietu, na przykład ubezpieczenie OC i AC. Autocasco w Link4 obejmuje wszystkie szkody, jest to zatem polisa ALL RISK. Kierowca, którego auto uległo uszkodzeniu, ma do wyboru dwie opcje – albo naprawić auto w warsztacie ASO, albo otrzymać odszkodowanie na podstawie wyceny szkody, dokonanej przez rzeczoznawcę.

Co ciekawe, Link4 dba o potrzeby kierowców, ponieważ mogą oni dokonać zakupu Autocasco również w przypadku samochodów z instalacją gazową i takich, które mają więcej niż 15 lat. Warto wspomnieć, że nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe dopuszczają taką możliwość.

Dodatkowe rodzaje ubezpieczenia samochodu w Link4

Oczywiście ubezpieczenie OC i Autocasco to najczęściej wybierane rodzaje ubezpieczenia, podobnie jak NNW czy – coraz częściej – Assistance. Link4 oferuje jednak kilka dodatkowych typów ubezpieczenia, takich jak Smart Casco, Ubezpieczenie Szyb czy Kluczyki Plus. Smart Casco to rodzaj Autocasco, jednak zakres ochrony jest tutaj mniejszy. Polisa skierowana jest do osób, które nie chcą kupować Autocasco i chcą nieco zaoszczędzić. Smart Casco zadziała w przypadku, gdy samochód zostanie uszkodzony na skutek żywiołów (pożar, huragan, grad, powódź, lawina) lub gdy dojdzie do szkody całkowitej. Kierowca otrzyma odszkodowanie również wtedy, kiedy samochód zostanie skradziony.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest ubezpieczenie Kluczyki Plus – szczególnie dla osób, które często coś gubią. Co istotne, Link4 pokryje koszty nie tylko wyrobienia nowych kluczyków, ale też dowodu rejestracyjnego czy tablic. Co prawda koszty te nie przekraczają z reguły 100 zł, jednak warto zdecydować się na takie ubezpieczenie do OC i AC samochodu w Link4, bo jego cena jest naprawdę niska.

Jak kupić ubezpieczenie OC i AC w Link4 przez internet?

Na stronie internetowej Link4 dostępny jest specjalny kalkulator, który pozwala na wyliczenie składki w 60 sekund. Opcjonalnie można skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym. Dla osób, które chcą mieć pewność, że wybrane ubezpieczenie jest rzeczywiście najtańsze na rynku, polecamy kalkulator OC Porówneo.pl. Pozwala ona na szybkie wyliczenie cen ubezpieczenia samochodu nie tylko w Link4, ale też w innych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty