Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Komunikacja

W czym pomoże Ci kalkulator OC?

Opinie klientów:
4.8/5
Opinie klientów:
4.8/5
Porówneo: W czym pomoże Ci kalkulator OC?

Zauważyłeś, że kalkulatory OC stają się coraz bardziej popularne i zastanawiasz się, czy takie narzędzie sprawdzi się również u Ciebie? Chciałbyś znaleźć najtańsze OC na rynku, jednak nie masz pełnego zaufania do kupowania polisy przez internet? Sprawdź, w czym pomoże Ci kalkulator OC. To nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale też sposób na oszczędność czasu i pieniędzy.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Co zyskujesz, korzystając z kalkulatora OC?

Korzyści, wynikających z korzystania z porównywarki ubezpieczeniowej, jest sporo. Nie bez powodu coraz więcej kierowców decyduje się na skorzystanie z tego narzędzie, a po pierwszym użyciu każda kolejna polisa kupowana jest przez nich właśnie przy pomocy kalkulatora. Oto najważniejsze powody, dla których kalkulator OC zdobywa tak ogromną popularność wśród właścicieli samochodów.

Możliwość zaoszczędzenia nawet 1000 zł

To zdecydowanie jeden z tych powodów, które najbardziej przemawiają do kierowców. Nie jest tajemnicą, że w niektórych przypadkach różnice pomiędzy cenami OC w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych przekraczają nawet 1000, a nierzadko nawet 2000 złotych. Skąd tak duża różnica w cenach? Co prawda Ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych z 22 maja 2003 roku, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny i Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych dokładnie regulują zakres ubezpieczenia OC, jednak firmy ubezpieczeniowe mają całkowitą dowolność w określaniu wysokości składek. W efekcie cena ubezpieczenia OC dla tego samego auta i tego samego kierowcy może różnić się ceną, w zależności od firmy.

Jak widać, płacenie więcej za ten sam produkt nie jest najlepszym rozwiązaniem – właśnie dlatego kierowcy tak chętnie korzystają z kalkulatora OC. W kilka minut można porównać ceny ubezpieczenia OC, AC czy innych i wybrać to, którego cena jest najbardziej korzystna.

Nie musisz wychodzić z domu!

Możliwość robienia zakupów przez internet szybko sprawiła, że konsumenci pokochali tę formę kupowania. Buty, ubrania, smartfony, siążki, a nawet żywność czy leki – wszystko to bez problemu możemy kupić przez internet. A skoro tak, to dlaczego nie kupować online ubezpieczenia, na przykład komunikacyjnego czy turystycznego? Bez wątpienia zakup polisy OC przez internet to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba jechać do towarzystwa ubezpieczeniowego czy przebijać się przez popołudniowe korki, aby spotkać się z agentem. Wystarczy uruchomić komputer, tablet, a nawet smartfon, włączyć kalkulator OC i wybrać najtańsze ubezpieczenie. Dla osób, które cenią sobie komfort i nie chcą marnować czasu, porównywarka ubezpieczeniowa jest rozwiązaniem idealnym.

Bezpłatna pomoc ekspertów

Korzystając z kalkulatora OC Porówneo.pl, możesz liczyć na całkowicie darmową pomoc ekspertów ubezpieczeniowych – i to całkowicie za darmo. Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z pomocy na etapie wypełniania formularza, czy też potrzebujesz porady, która polisa będzie dla Ciebie najbardziej korzystna – w każdym momencie możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Co bardzo ważne, otrzymasz ją także podczas zakupu ubezpieczenia, którego możesz dokonać poprzez kalkulator OC. Istnieje tutaj możliwość skorzystania z pomocy telefonicznej lub mailowej – w zależności od tego, która opcja jest dla Ciebie bardziej wygodna.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Każdy, kto korzysta z internetu ma świadomość, że dane osobowe nie zawsze są bezpieczne. Mogą one zostać przekazane w niepowołane ręce, a nawet wyłudzone przez hakerów internetowych. Na szczęście w kalkulatorze OC Porówneo.pl nie ma tego ryzyka – tutaj nad bezpieczeństwem danych czuwają specjalne systemy, stworzone przez zespół programistów i ekspertów ds. bezpieczeństwa. W efekcie wszystkie dane, które podajesz w formularzu kalkulatora OC są pilnie strzeżone i możesz mieć 100% pewności, że nie dostaną się one w niepowołane ręce.

Możliwość zakupu polisy w kalkulatorze OC

Kiedy już wybierzesz najbardziej korzystne ubezpieczenie OC, możesz dokonać zakupu w kalkulatorze. Nie musisz kontaktować się z firmą ubezpieczeniową i przedstawiać oferty cenowej, którą otrzymałeś. Prawda, że to bardzo wygodne rozwiązanie? Kiedy już wypełnisz formularz w porównywarce ubezpieczeniowej i otrzymasz szczegółowe zestawienie poszczególnych ofert, wystarczy, że wybierzesz tę najbardziej korzystną i dokonasz zakupu polisy. Dzięki temu możesz przejść przez cały proces w jednym miejscu – od rozpoczęcia poszukiwań najtańszego OC na rynku, poprzez porównywanie szczegółów różnych ofert, aż po wygodny zakup wybranej przez Ciebie polisy.

Kalkulator OC pomoże w obniżeniu ceny ubezpieczenia – i nie tylko!

Jak widać, korzystanie z kalkulatora OC ma naprawdę sporo zalet. Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, kupić OC bez wychodzenia z domu, a do tego masz pewność, że wybierasz najtańsze ubezpieczenie na rynku. Oprócz tego w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy. Nic dziwnego, że kalkulatory OC stają się tak popularne – to nie tylko wygodne, ale też bezpieczne narzędzie dla wszystkich nowoczesnych kierowców.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty