Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Przewodnik Ubezpieczenia domu i mieszkania

Przewodnik po OC mieszkaniowym

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Przewodnik po OC mieszkaniowym

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej związane z użytkowaniem nieruchomości zabezpiecza najemcę przed ewentualnymi stratami finansowymi, gdyby doszło do szkód w takim lokalu. Nie będzie on musiał płacić z własnej kieszeni za takie szkody, gdy tylko wykupi odpowiednie ubezpieczenie OC. Warto więc zabezpieczyć się w taki sposób i kupić ubezpieczenie, które będzie dostosowane do potrzeb.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Co pokryje ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie OC od nieruchomości pokryje wszystkie szkody, jakie mogą zostać wyrządzone w mieszkaniu. Zabezpieczy najemcę przed koniecznością płacenia za zalanie, pożar lub kradzież w takim mieszkaniu. Dzięki temu, można będzie w nim żyć spokojnie bez żadnych problemów. Przynajmniej nie trzeba będzie martwić się o kwestie finansowe, jeżeli dojdzie do jakiejkolwiek szkody w mieszkaniu. Wszystko pokryje wykupione ubezpieczenie. Na pewno żyło będzie się wtedy w znacznie lepszym komforcie. Po prostu życie będzie bardziej bezpieczne.

Czy warto mieć ubezpieczenie OC mieszkaniowe?

Zdecydowanie tak. Nawet chwili nie zastanawiaj się tylko kup dostosowane do potrzeb ubezpieczenie OC mieszkaniowe. Dzięki temu, spokojnie będziesz mógł mieszkać w wynajmowanym mieszkaniu bez większych problemów. Będzie można spokojnie cieszyć się życiem bez martwienia się, że mieszkanie zostanie zalane lub okradzione.

Produkty oferowane przez Proama

Szeroki pakiet usług związanych z ubezpieczeniami OC w zakresie użytkowania nieruchomości oferuje towarzystwo ubezpieczeniowe Proama. Przygotowało ono dwa pakiety:

  • Proama DOM – kompleksowa ochrona nieruchomości od jego wyposażenia. Ochronisz swoje mieszkanie przed wszelkimi ryzykami, także przed kradzieżą mienia, jak i włamaniem. Kompleksowe ubezpieczenie dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie i obejmuje szeroki pakiet ubezpieczenia. Dlatego też, warto się na nie zdecydować.
  • Proama DOM AllRisk – ochrona mieszkania od wszelkich zdarzeń losowych. Jest to zdecydowanie najszersza oferta, jaką Proama ma w swojej ofercie. Dzięki temu najemca będzie w pełni chroniony przed szkodami, jakie mogą mieć miejsce w wynajmowanym mieszkaniu.

Produkty Liberty Ubezpieczenia

Liberty Ubezpieczenia ma w swojej ofercie:

  • Ubezpieczenie murów i wyposażenia – jest to idealne ubezpieczenie OC dla najemcy. Można ubezpieczyć elementy stałe, takie jak drzwi, okna, podłogi, płytki. Jeżeli dojdzie do ich zniszczenia w trakcie mieszkania, wszystko pokryte zostanie z OC. Ponadto, można również zabezpieczyć ubrania, różne akcesoria, meble i sprzęt AGD. RTV. Wszystko, jeżeli zostanie zniszczone można będzie odkupić z otrzymanego ubezpieczenia. Takie rozwiązanie dla każdego najemcy będzie niezwykle korzystne, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć.
  • Ubezpieczenie AllRisk – jest to ubezpieczenie od wszelkich zdań losowych, jakie mogą mieć miejsce w wynajmowanym mieszkaniu. Pamiętaj, że takie ubezpieczenie jest niezwykle korzystne, ponieważ chroni Cię przed wszystkim od zalania, po kradzież. W związku z tym, taki pakiet ubezpieczenia jest niezwykle komfortowy i dostosowany do potrzeb.
Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Ubezpieczenia nieruchomości

Porównaj oferty

Ubezpieczenia nieruchomości

Porównaj oferty