Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Przewodnik Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie grupowe pracownicze typ p plus

Opinie klientów:
4.6/5
Opinie klientów:
4.6/5
Pracownik objęty ubezpieczeniem uskarżający się na ból pleców

Grupowe ubezpieczenie pracowników typu P Plus to opcja oferowana przez firmę PZU. Jest to specyficzny rodzaj polisy ubezpieczeniowej dla pracowników, która gwarantuje ciekawe warunki ochrony i sumy ubezpieczenia. Warto się temu nieco bardziej przyjrzeć.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Ubezpieczenie pracownicze zdrowotne PZU P Plus

Ubezpieczenie grupowe pracowników oferowane przez PZU typu P Plus, to polisa, która zawierana jest na rok ubezpieczeniowy. Oznacza to, że działa ona przez cały rok od momentu zawarcia. Oczywiście, jej przedłużenie jest możliwe na kolejny rok. Warunkiem jest jednak to, że pracodawca i osoby ubezpieczone wyrażą na to zgodę. Ochrona obejmuje problemy zdrowotne, które wymagają operacji chirurgicznej, pobytu w szpitalu, rehabilitacji, leczenia specjalistycznego lub konsultacji medycznej. Ubezpieczony otrzyma również pieniądze, gdy dozna wypadku w pracy, w drodze do pracy, gdy na skutek wypadku dozna uszczerbku na zdrowiu, inwalidztwa, złamania kości lub poważnego uszkodzenia ciała. W ramach ochrony związanej z narodzinami dziecka, pieniądze zostaną wypłacone w razie urodzenia dziecka zdrowego lub martwego lub osierocenia dziecka narodzonego, ale również osierocenia dzieci starszych.

Kto może przystąpić do ubezpieczenia P Plus

Jest to polisa oferowana przede wszystkim średnim zakładom pracy, ponieważ może być zawarta, gdy przystąpi do niej co najmniej trzydzieści osób zatrudnionych w danej firmie. Jeżeli chętnych będzie mniej, to ubezpieczenie nie będzie mogło być zawarte. Ubezpieczeni pracownicy muszą mieć ukończone osiemnaście lat, ale nie mogą mieć więcej niż 69. Ubezpieczenie jest bardzo korzystne, a sumy ubezpieczenia rzeczywiście pozwalają na to, by poradzić sobie w razie utraty zdrowia, czy to na skutek choroby czy to na skutek wypadku. Do tego składka nie jest wygórowana jak za taki zakres ochrony. Jest to więc pod wieloma względami bardzo przydatne rozwiązanie.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Sprawdź, czy nie przepłacasz za OC!

Porównaj oferty

Sprawdź, czy nie przepłacasz za OC!

Porównaj oferty