Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Przewodnik Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniem pobytu w szpitalu i zabiegów

Opinie klientów:
4.7/5
Opinie klientów:
4.7/5
Ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniem pobytu w szpitalu i zabiegów

Życie potrafi płatać nam różne figle. Powinniśmy starać się przewidzieć wszystko, co tylko możliwe… Choroba, niezdolność do pracy czy pobyt w szpitalu - czy jesteśmy świadomi tego, co może spotkać nas w przyszłości?

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Najważniejsza powinna być dla nas przede wszystkim ochrona, która pomoże nam w trudnej sytuacji. Doskonałym rozwiązaniem jest ubezpieczenie!

Oferty Towarzystw Ubezpieczeń są naprawdę szerokie, a także mogą być dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klientów. Wyłącznie od nas zależy, czy chcemy zabezpieczyć naszą przyszłość.

Drobna składka może naprawdę pomóc nam w trudnej sytuacji. Decydując się na ubezpieczenie możemy uzyskać nie tylko dużą kwotę odszkodowania, ale także pomoc finansową podczas rehabilitacji. Wiele pakietów uwzględnia również pobyt w szpitalu, za który klienci mają zwracaną kwotę adekwatną do dni hospitalizowania.

Takie rozwiązanie wydaje się wręcz idealne, i właśnie takie jest! Wystarczy jedynie regularnie opłacać składkę, która pozwoli na wypłatę przez TU świadczenia w odpowiedniej sytuacji. Jak wszyscy doskonale wiemy, wiele zabiegów w Polsce nie jest refundowanych. Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie szukać pomocy? Jeśli odpowiednio wcześnie pomyślimy o naszej przyszłości, ten problem nie będzie nas dotyczył. Bardzo często Towarzystwa Ubezpieczeń wypłacają duże odszkodowania, które pozwalają na pokrycie większości, a czasem nawet całości kosztów zabiegu.

Wizyta w odpowiedniej instytucji zajmuje jedynie kilka chwil, a rozmowa z agentem ubezpieczeniowym kilka minut. Warto poświęcić wolny czas i dokładnie poznać szeroki zakres ubezpieczenia na życie z uwzględnieniem pobytu w szpitalu oraz zabiegów. Ponadto doradca z pewnością pomoże Wam ustalić składkę nie wpływającą znacząco na domowy budżet. Czy nie warto już dziś zastanowić się nad przyszłością swoją oraz naszych bliskich? Z pewnością nikt z nas nie chciałby obarczyć rodziny jakimikolwiek problemami finansowymi. Dlatego zabezpieczmy się! Ubezpieczenie na życie gwarantuje również wypłatę świadczenia przez odpowiednią instytucję w chwili śmierci ubezpieczonego, które trafi do osoby wskazanej podczas podpisywania umowy z przedstawicielem ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie na życie to oferta kierowana do każdego. Sami decydujemy o wysokości wypłacanego świadczenia w chwili naszej śmierci. Ponadto to klient wybiera, w jakich ratach będzie opłacał składkę. Wpłaty możemy dokonywać raz w miesiącu, a nawet raz w roku! Jak sami widzimy – możliwości jest wiele.

Przed udaniem się do agencji ubezpieczeniowej czy kancelarii brokerskiej powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad tym, czego dokładnie oczekujemy? Czy chcemy uzyskać pomoc podczas tymczasowej niezdolności do pracy? A może jednak pragniemy uzyskać zwrot kosztów leczenia? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Towarzystwa Ubezpieczeń łączą wszystkie te możliwości w jeden pakiet!

W naszym życiu nie możemy być pewni tak naprawdę niczego. Możemy jednak zaufać ubezpieczycielom, którzy z pewnością pomogą nam w trudnej sytuacji! Nie zwlekajmy, ponieważ nieszczęście może spotkać nas nawet jutro…

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Sprawdź, czy nie przepłacasz za OC!

Porównaj oferty

Sprawdź, czy nie przepłacasz za OC!

Porównaj oferty