Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Przewodnik Ubezpieczenia turystyczne

NNW, OC, bagaż, Assistance+ Afryka, Azja, Ameryka Południowa i Łacińska

Opinie klientów:
4.8/5
Opinie klientów:
4.8/5
NNW, OC, bagaż, Assistance+ Afryka, Azja, Ameryka Południowa i Łacińska

Marzysz o wycieczce do Afryki? A może jednak pragniesz odwiedzić Amerykę Południową lub Łacińską?

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Każdy wyjazd to ryzyko, o którym nie powinniśmy zapominać. Na niebezpieczeństwo narażeni jesteśmy decydując się nawet na krótką podróż. Nasze życie i zdrowie zagrożone jest tak naprawdę zawsze - czy to w domu, czy też na spacerze.

Jak więc uchronić się od ewentualnego ryzyka podczas tak długiej podróży?

  • Doskonałym rozwiązaniem jest pakiet ubezpieczenia chroniący nas przed nieszczęśliwymi wypadkami. Bardzo ważne jest, aby zabrać ze sobą taką ochronę decydując się na daleką wycieczkę.
  • Nie zapominajmy również o tym, że bagaż może zaginąć bądź będziemy potrzebować profesjonalnej pomocy medycznej. Co zrobić w takiej sytuacji? Właśnie od takich problemów Towarzystwa Ubezpieczeń pragną uchronić Polaków.
  • Ponadto coraz większym problemem stają się choroby tropikalne. Jak wszyscy doskonale wiemy, leczenie nie należy do najtańszych czy to w Polsce, czy też za granicą. Tak więc warto jest bliżej przyjrzeć się temu, co oferują nam agencje ubezpieczeniowe. Pakiet NNW, OC, Assistance – to rozwiązanie idealne dla wszystkich podróżników!

Nie jesteśmy przewidzieć co wydarzy się w naszym życiu. Wymarzona podróż może okazać się trudniejsza niż przypuszczaliśmy. Nie dajmy się zaskoczyć! Wystarczy poświęcić kilka chwil na wysłuchanie doradcy ubezpieczeniowego, aby dobrze zadbać o nasz los. Pamiętajmy również o tym, że im szerszy zakres ubezpieczenia tym nasze zdrowie oraz mienie jest bardziej zabezpieczone.

Bądźmy rozsądni i starajmy się przewidzieć wszystkie okoliczności. Na długie i dalekie wakacje warto zabrać nie tylko niezbędne rzeczy, ale również odpowiedni pakiet ubezpieczenia.

Obecnie składki są na tyle niskie, iż ubezpieczenie dostępne jest tak naprawdę dla każdego. Niestety często okazuje się, że podczas jakichkolwiek problemów możemy liczyć tylko na siebie. Starajmy się więc uchronić przed szukaniem pomocy. Wystarczy ubezpieczyć się w Polsce, aby korzystać z niego za granicą. Wyłącznie od nas zależy, który pakiet wybierzemy. Szeroka oferta rynku polskiego daje nam naprawdę wiele możliwości. Największą popularnością cieszą się ubezpieczenia NNW. Ten rodzaj ubezpieczenia pomaga w pokryciu ewentualnych kosztów leczenia. Obejmuje również śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz trwały uszczerbek na zdrowiu. Pamiętajmy także o ubezpieczeniu OC naszego samochodu. Coraz większą popularność zyskuje również ubezpieczenie Assistance. Jest to dobrowolna formy ochrony, która obejmuje nie tylko pomoc podczas awarii samochodu. Obowiązuje również podczas jego kradzieży. Wystarczy jedynie sobie wyobrazić, jak trudna mogłaby być podróż bez samochodu… Tak więc dobrze przemyślmy każdy wyjazd. Zaplanujmy go dokładnie od początku aż do samego końca. Jeszcze przed podróżą zabezpieczmy wszystko, co tylko możliwe. Czasem niewielka składka może nie tylko odmienić nasze życie! Zadbajmy o każdy szczegół, który może uchronić nas przed wielkimi kosztami, ale i stresem związanym z problemami napotkanymi na naszej drodze.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty