Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Przewodnik Ubezpieczenia turystyczne

Zwierzęta domowe - ubezpieczenie podróżne

Opinie klientów:
4.5/5
Opinie klientów:
4.5/5
Zwierzęta domowe - ubezpieczenie podróżne

Podróżowanie z pupilem staje się coraz bardziej popularne. To sposób na spędzenie udanych wakacji, bez konieczności oddawania pupila pod opiekę, bez organizowania dla niego osoby, która będzie karmić i wyprowadzać na spacer i bez konieczności oddawania do hostelu dla zwierząt. Coraz więcej miejsc turystycznych uwzględnia możliwość zabrania ze sobą psa lub kota i dopuszcza ich obecność na terenie ośrodka. Podobnie jest z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Coraz więcej z nich oferuje ubezpieczenie podróżne dla czworonożnego przyjaciela

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Ubezpieczenie podróżne dla psa lub kota

Ubezpieczenie podróżne dla psa lub kota jest coraz częściej oferowane przy tradycyjnych ubezpieczeniach podróżnych. Na razie jeszcze nie wiele firm ma je w swojej ofercie, ale stają się coraz powszechniejsze, co wynika również z coraz większej świadomości ubezpieczeniowej ich właścicieli. Ubezpieczenia turystyczne dla zwierząt składają się z kilku elementów i warto wykupić to najbardziej rozbudowane, szczególnie, że jego koszt nie jest wcale wysoki. Korzyści natomiast, jakie można z tego czerpać są zdecydowanie większe niż koszty, które trzeba ponieść.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC dla właściciela czworonoga powoduje, że w razie szkody rzeczowej lub osobowej wyrządzonej przez zwierzę, koszty pokrywa towarzystwo ubezpieczeniowe. To bardzo korzystne rozwiązanie. Jeżeli pies kogoś pogryzie lub kot zniszczy pazurami wyposażenie hotelu lub ośrodka, ubezpieczony nie musi pokrywać tych szkód z własnej kieszeni. Opłaci to z ubezpieczenia.

Ubezpieczenie kosztów leczenia

Pies lub kot może w czasie podróży zachorować tak samo jak człowiek. Leczenie go na terenie kraju bywa kosztowne, a co dopiero gdy do zdarzenia dojdzie poza jego granicami. Pokrycie kosztów leczenia czworonoga bywa naprawdę trudne i obciążające. Dzięki turystycznej polisie ubezpieczeniowej dla zwierząt, takie leczenie nie wiąże się już z obciążeniem finansowym dla właściciela zwierzaka. Koszty pokryje polisa. Warto więc się na takie ubezpieczenie zdecydować, ponieważ może się ono okazać naprawdę pomocne.

Assistance

Jest to szczególny rodzaj ubezpieczenia. To wsparcie przede wszystkim informacyjne. W razie zdarzenia związanego ze zwierzakiem w podróży, Assistance pozwala uzyskać informacje dotyczące najbliższej lecznicy lub kliniki, pozwala uzyskać informacje dotyczące godzin jej otwarcia lub kontakt do weterynarza. To również informacja dotycząca najbliższego miejsca noclegowego, które pozwala na obecność zwierzaka, gdyby coś się stało przed dotarciem do miejsca docelowego.

Koszt

Ubezpieczenie turystyczne psa lub kota to bardzo tanie ubezpieczenie. Jego koszt jest niewspółmiernie niski wobec korzyści i zysków, jakie można wynieść z jego posiadania. To rozwiązanie, które pozwala udać się na wycieczkę z pupilem bez obaw o jego ewentualne problemy zdrowotne. Ubezpieczenie turystyczne dla zwierząt domowych to propozycja dla wielbicieli swoich czworonożnych przyjaciół, którzy nie chcą ich zostawiać pod opieką obcych osób, ani zostawiać ich w domu na czas swojego wyjazdu czy wakacyjnej wycieczki.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty

Kup ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Porównaj oferty