Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Porówneo: Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC/AC

Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC/AC

Tak się kupuje ubezpieczenia.

Nasi partnerzy

Pracujemy z najlepszymi partnerami ubezpieczeniowymi.Zobacz wszystkich partnerów

Najczęściej zadawane pytania

Potrzebuję pomocy w wyliczeniu ubezpieczenia lub zakupie polisy.

Odzwoni do Ciebie nasz Doradca, który pomoże w znalezieniu najlepszej propozycji ubezpieczenia i sprawdzi oferty spełniające Twoje oczekiwania.

Zadzwoń do nas pod numer: +48 519 902 560 lub wyślij wiadomość na adres kontakt@porowneo.pl.

Kupiłem polisę, ale na podany adres mailowy nie otrzymałem dokumentów polisowych.

Jeśli po rozmowie z naszym Doradcą nie otrzymałeś dokumentów polisowych, należy skontaktować się z naszą infolinią pod numer: +48 519 902 560 lub napisać maila na adres klient@porowneo.pl. Drugim rozwiązaniem jest kontakt z infolinią Towarzystwa, w którym została zawarta polisa. Dokumenty zostaną wysłane ponownie na Twój adres mailowy.

Gdzie i w jakiej formie wysłać wypowiedzenie poprzedniej polisy?

Powinieneś dostarczyć swojemu Ubezpieczycielowi odpowiedni dokument najpóźniej na jeden dzień przed końcem trwania polisy – w przeciwnym razie Towarzystwo automatycznie przedłuży Twoją umowę OC. Możesz zrobić to w formie mailowej, listownej, faxem bądź kurierem. W przypadku wysyłki elektronicznej, należy zrobić skan dokumentu i przesłać w załączniku wraz z własnoręcznym podpisem. Jeżeli decydujesz się na wysyłkę pocztą tradycyjna za datę złożenia dokumentu, uważa się datę stempla pocztowego, dlatego nie musisz martwić się, że list dojdzie za późno.

Pamiętaj! Nie zwlekaj też z wykupieniem nowej polisy, bo za każdy dzień braku ochrony zapłacisz karę do UFG.

Wzór wypowiedzenia znajdziesz na stronie.

W Waszym formularzu na stronie nie mogę znaleźć swojego samochodu.

Jeśli masz problem ze znalezieniem wersji swojego samochodu, chętnie pomożemy w rozwiązaniu problemu. Znajdziemy Ci najlepszą propozycję ubezpieczenia. Zadzwoń do nas pod numer: +48 519 902 560 lub wyślij wiadomość na adres kontakt@porowneo.pl. Proszę pamiętać, że Towarzystwa ubezpieczeniowe współpracujące z nami, za naszym pośrednictwem, prezentują oferty dla pojazdów osobowych i ciężarowych do 3.5 t.

Dokumenty polisowe chciałbym otrzymać na nowy adres korespondencyjny.

Jeśli chcesz otrzymać dokumenty polisowe pocztą tradycyjną, to należy poinformować naszego Doradcę podczas zawierania umowy ubezpieczenia, możesz też skontaktować się z nasza infolinią pod numerem telefonu +48 519 902 560 lub wyślij wiadomość na adres kontakt@porowneo.pl. Jeżeli Twoja polisa rozpoczyna się w najbliższym czasie, to dokumenty warto wysłać na podany przez Ciebie adres mailowy, ze względu na wydłużony czas oczekiwania w przypadku listownej wysyłki dokumentów.

Kupiłem polisę OC, ale chcę dokupić jeszcze: AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb itp.

W przypadku aktywnej polisy ubezpieczeniowej należy kontaktować się z Towarzystwem, w którym została ona wykupiona lub zadzwoń do nas na numer telefonu +48 519 902 560 lub wyślij wiadomość e-mail na adres klient@porowneo.pl

Nie mam ważnej polisy OC, czy coś mi grozi?

Jeśli nie posiadasz ważnej polisy OC, a masz zarejestrowany samochód, musisz wykupić ją jak najszybciej. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny narzuca kary w przypadku przerwy w ubezpieczeniu. Każdy dzień bez ubezpieczenia to podwójne ryzyko. W przypadku szkody, jeżeli będziesz sprawcą, odpowiedzialność za wypłatę odszkodowania będzie po Twojej stronie, gdyż nie masz ochrony z żadnego Towarzystwa. Dowiedz się więcej

Sprzedałem auto - co dalej? Jakie formalności muszę załatwić?

W chwili sprzedaży samochodu należy:

  • Sporządzić umowę kupna/sprzedaży, a następnie przekazać kupującemu (nowemu właścicielowi) aktualną polisę OC oraz dowód rejestracyjny.
  • Masz 14 dni na poinformowanie obecnego Ubezpieczyciela o zmianie właściciela samochodu i przekazaniu polisy ( poinformowanie Ubezpieczyciela, zapewnia ochronę przed wznowieniem polisy lub windykacją za np. drugą ratę ubezpieczenia).
  • W ciągu 30 dni od daty spisania umowy należy poinformować Wydział Komunikacji o sprzedaży auta. Możliwe jest to w formie pisemnej – link do pobrania ze strony internetowej lub druk dostępny w urzędzie.

Zawiadomienie o zbyciu pojazdu powinno zawierać:

  • kopię / oryginał (do wglądu) umowy kupna-sprzedaży.
  • potwierdzenie tożsamości, np. okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

Dowiedz się więcej

Kupiłem auto - co dalej? Jakie formalności musze załatwić?

W chwili zakupu samochodu należy:

  • w ciągu 30 dni od momentu sporządzenia umowy kupna/ sprzedaży musisz przerejestrować samochód.
  • w momencie zakupu pojazdu, powinieneś otrzymać ważną polisę OC. Należy zadecydować, czy Ty, jako nabywca będziesz z niej korzystać, czy wolisz zawrzeć nowe ubezpieczenie w innym Towarzystwie. Decyzję należy zgłosić do Towarzystwa, w którym została zawarta polisę po zbywcy. W momencie rezygnacji, zwrot za niewykorzystany okres ubezpieczenia otrzyma poprzedni właściciel.

Dowiedz się więcej

Kupiłem polisę na swój samochód, ale chcę z niej zrezygnować.

Jeżeli zakup polisy był dokonany przez Internet lub telefon, możesz z niej zrezygnować w ciągu 30 dni od daty jej zawarcia. W tym celu należy wysłać pisemne odstąpienie od umowy zawartej na odległość na adres danego Towarzystwa ( adres siedziby lub adres e-mail). Dokument musi zawierać własnoręczny podpis osoby Ubezpieczającej.

Wzór wypowiedzenia znajdziesz na stronie

Czekam na kontakt z Towarzystwa, w którym wystawiona została polisa, ale jeszcze nie zadzwonili. Gdzie mam się zgłosić?

Jeśli w ustalonym terminie nie nastąpił kontakt, wówczas należy skontaktować się z nami pod numer telefonu +48 519 902 560 lub wyślij wiadomość e-mail na adres klient@porowneo.pl. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Postaramy się, aby Towarzystwo odezwało się na określony numer telefonu/adres e-mail.

Po weryfikacji danych na dokumentach polisowych, zauważyłem błąd.

Skontaktuj się z infolinią Towarzystwa, w którym została zawarta polisa. Dokumenty zostaną wysłane ponownie na Twój adres mailowy po otrzymaniu informacji i jej weryfikacji, obsługa klienta dokona korekty na polisie. Dane kontaktowe Towarzystw, z którymi współpracujemy.

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy i finansowy. W zaledwie 4 minuty możesz otrzymać zestaw ofert i obraz rynku wypełniając tylko jeden wniosek.

Przejrzyste zestawienie

Oferty generowane są bezpośrednio przez naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Przedstawione oferty posortowane są według obiektywnych elementów takich jak: składki ubezpieczeniowe czy raty kredytu.

Wspieramy Cię

Porowneo.pl pomoże Ci wybrać najlepszą i najbardziej opłacalną ofertę. Dzięki naszemu serwisowi porównasz warunki finansowe ofert oraz ich zakres. A wszystko to bez pośpiechu i w jednym miejscu. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!

Ostatnie artykuły

Bądź na bieżąco dzięki najnowszym artykułom naszej redakcji

Przewodnik

Przygotowany przez naszych ekspertów ubezpieczeń i finansów

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu quada

Quady to pojazdy, których popularność stale rośnie. Cieszą się zainteresowaniem, a jeździć nimi mogą już coraz młodsze dzieci. Zgodnie z polskimi przepisami, jazda quadami jest dozwolona dopiero od 14 roku życia i powinno się mieć odpowiednie prawo jazdy (AM, B1 lubB). Często jednakże jest tak, że zaaferowani rodzice po prostu oferują pojazd swojemu dziecku i nie bacząc na to, że może to stanowić zagrożenie dla samego dziecka, jak i innych osób w pobliżu, pozwalają mu bezkarnie i bez ograniczeń jeździć. Tymczasem, quadem również można spowodować wypadek i to nawet taki ze skutkiem śmiertelnym. Warto ryzykować? Oczywiście, że nie. Spełniając jednak wszystkie powyższe warunki (odpowiedni wiek dziecka i uprawnienia do kierowania tego rodzaju pojazdem) i tak nie powinno się zapominać o jeszcze jednej formie zabezpieczenia – o ubezpieczeniu.

Oświadczenie o odstąpieniu od OC - co powinno zawierać?

Mimo tego, że ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, można zerwać je przed terminem. Regulują to oczywiście bardzo konkretne przepisy i zasady. Niekiedy, istotnym elementem uprawniającym do odstąpienia jest termin jego zawarcia lub wygaśnięcia. Oczywiście, wszystkie formalne warunki musza zostać spełnione, jeżeli ma to być odstąpienie skuteczne. Warto jednak się zastanowić również nad tym, w jaki sposób powinno być ono sformułowane. W przeciwnym razie może się bowiem okazać, że sam dokument nie spełnia warunków formalnych i odstąpienie z tego powodu nie jest możliwe.

Assistance w Europie bez limitu kilometrów

Assistance Europa bez limitu kilometrów w praktyce oznacza holowanie do maksymalnie 1000 lub 1200 kilometrów, czasem do określonej kwoty. Wielu ubezpieczycieli oferuje natomiast assistance bez limitu kilometrów holowania na terenie Polski, jeśli wykupi się pakiet lepszy niż podstawowy.

Ubezpieczenia AC - co obejmuje i ile kosztuje?

Ubezpieczenie AC, czyli autocasco, jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym od zdarzeń losowych. Umożliwia otrzymanie odszkodowania w wyniku kradzieży, uszkodzenia oraz zniszczenia pojazdu, nawet gdy szkoda została wyrządzona z własnej winy.

Co warto porównać?

Ubezpieczenie komunikacyjne (OC)

Jest to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu – każdy kierowca jest zobowiązany do jego posiadania. Zakres OC określany jest przez Ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, przez Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. OC stanowi ochronę dla osób, poszkodowanych przez kierowcę – w przypadku kolizji odszkodowanie wypłacane jest z polisy OC.

Autocasco (AC)

Autocasco to ochrona dla pojazdu, na którą decyduje się coraz więcej kierowców. Nie jest to ubezpieczenie obowiązkowe. Celem AC jest zabezpieczenie pojazdu przed takimi zdarzeniami, jak kradzież, zniszczenie lub częściowe uszkodzenie. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują bardzo zróżnicowane ubezpieczenia AC – warto dokładnie sprawdzać, co obejmuje konkretna polisa, aby zabezpieczyć pojazd na wypadek wystąpienia różnorodnych zdarzeń.

Assistance (ASS)

Assistance stanowi doskonałą ochronę w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki ASS zarówno kierowca, jak i pasażerowie, mogą liczyć na błyskawiczną pomoc. W zależności od ubezpieczenia, Assistance może obejmować naprawdę uszkodzonego samochodu na miejscu zdarzenia, holowanie samochodu, wynajem auta zastępczego, pomoc w wymianie koła, transport kierowcy i pasażerów, a nawet zorganizowanie noclegu dla osób, które w momencie wystąpienia awarii podróżowały samochodem.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to najlepsza ochrona dla osób podróżujących pojazdem, które ucierpiały na skutek ruchu pojazdu. NNW to gwarancja wypłaty odszkodowania między innymi w przypadku wystąpienia uszczerbku na zdrowiu, w razie konieczności długotrwałego leczenia, niezdolności do pracy, a nawet śmierci. Zakres NNW w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych jest bardzo szeroki, a sytuacje objęte ubezpieczeniem nie muszą wynikać bezpośrednio z ruchu pojazdu.

Jak to działa?

Mechanizm działania kalkulatora OC jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz, podając najważniejsze informacje, dotyczące pojazdu i kierowcy – między innymi markę i model pojazdu, rok produkcji czy pojemność silnika, a także okres posiadania prawa jazdy, wiek czy miejscowość zamieszkania. Informacje te pozwolą na wyliczenie wysokości składek w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Po wypełnieniu formularza kalkulator OC przygotuje analizę cen ubezpieczenia w różnych firmach. Przejrzyste porównanie pozwoli Ci sprawdzić, gdzie otrzymasz najtańsze OC, AC, NNW czy Assistance. Oprócz informacji o cenie zyskasz również zestawienie dodatkowych korzyści oraz szczegółowych informacji na temat każdej oferty ubezpieczeniowej. Dzięki temu w ciągu kilku minut będziesz w stanie dokładnie poznać ceny ubezpieczeń i wybrać tę, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. W ten sposób możesz łatwo uniknąć konieczności czasochłonnego porównywania ofert różnych ubezpieczycieli czy spotkań z agentami – wystarczy, że spędzisz chwilę przy komputerze i już będzie mógł cieszyć się najlepszym ubezpieczeniem, dostosowanym do Twoich potrzeb.

W Porowneo.pl nie tylko sprawdzasz ceny ubezpieczenia w różnych towarzystwach, ale też masz możliwość dokonania wygodnego zakupu. Oprócz tego do Twojej dyspozycji pozostaje zespół ekspertów, którzy mogą Ci doradzić w wyborze ubezpieczenia – i to na każdym etapie. Możesz skontaktować się z nimi zarówno przed, jak i po wypełnieniu formularza.

Na co zwrócić uwagę?

Wybierając OC pamiętaj, że w każdym towarzystwie otrzymujesz dokładnie to samo ubezpieczenie. Szczegółowy zakres OC jest ściśle określony przez odpowiednią ustawę, jednak ceny obowiązkowego ubezpieczenia nie są regulowane. Z tego powodu mogą one bardzo różnić się między sobą. Warto wybrać najtańszą ofertę i cieszyć się tanim OC bez konieczności przepłacania.

Kupując AC sprawdź, czy istnieje możliwość pomniejszenia sumy ubezpieczenia o wysokość wypłaconego odszkodowania (konsumpcja sumy ubezpieczenia/ redukcyjna suma ubezpieczenia). Jeśli wykupisz konsumpcję sumy ubezpieczenia, nie będzie potrzeby doubezpieczenia auta po wypłacie odszkodowania. Warto również zwrócić uwagę na amortyzację (zużycie części w zależności od wieku pojazdu), udział własny (kwota o którą będzie pomniejszone odszkodowanie) oraz franszyzę integralną (kwota od jakiej wypłacane jest odszkodowanie). Zobacz w jakim kraju działa Twoje ubezpieczenie – jeśli często wyjeżdżasz za granicę, upewnij się, czy działa na terenie całej Unii Europejskiej. Pamiętaj, że im szerszy zakres AC. tym bezpieczniejszy będzie Twój pojazd. Warto wybrać tę ofertę, w której zakres ubezpieczenia jest największy – zwróć szczególną uwagę na aspekty takie jak kradzież pojazdu, uszkodzenie częściowe lub całkowite, a nawet szkoda wyrządzona przez zwierzęta lub wywołana przez warunki atmosferyczne, na przykład burzę czy grad.

Poszukując najlepszej oferty Assistance zapoznaj się z dokładnymi warunkami ubezpieczenia. Zwróć szczególną uwagę na informacje, dotyczące holowania pojazdu, samochodu zastępczego, naprawy w miejscu wystąpienia awarii czy drobnej pomocy, na przykład w wymianie koła. Im szerszy zakres Assistance, tym większy będzie Twój komfort w razie pojawienia się awarii.

Przy wyborze NNW sprawdź, jaka jest dokładna kwota ubezpieczenia – wahają się one od 10 000 zł do 100 000 złotych. Im wyższa kwota ubezpieczenia, tym wyższe będzie odszkodowanie zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich pasażerów. Kwota otrzymanego odszkodowanie jest zależna od stopnia i rodzaju uszczerbku na zdrowiu – warto zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę.

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Jeśli cenisz sobie swój czas i pieniądze, kalkulator Porowneo.pl jest właśnie dla Ciebie. Zapomnij o długotrwałym poszukiwaniu ubezpieczenia i skorzystaj z naszego kalkulatora. W ciągu kilku minut otrzymasz szczegółową analizę na temat tego, co mogą Ci zaoferować poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe – wystarczy tylko wybrać najlepszą ofertę i gotowe. Możesz cieszyć tanim ubezpieczeniem komunikacyjnym w korzystnej cenie – i to bez wychodzenia z domu!

Kalkulator OC

Kalkulator OC to wygodne narzędzie, które umożliwia znalezienie najtańszego OC w kilka minut. Wystarczy podać podstawowe dane, dotyczące pojazdu oraz kierowcy – są one niezbędne dla wyliczenia oferty ubezpieczeniowej w większości towarzystw. Po otrzymaniu wszystkich informacji kalkulator ubezpieczenia samochodu analizuje dane i przeszukuje oferty ubezpieczenia komunikacyjnego. Chwilę później kierowca otrzymuje szczegółową analizę, zawierającą dokładny opis ofert od poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych. Zawiera ona dokładną cenę OC, zakres ubezpieczenia oraz informacje o dodatkowych korzyściach i benefitach, które czekają na kierowcę po skorzystaniu z danej oferty.

Jakie korzyści daje porównywarka OC?

Kalkulator OC to najlepszy sposób na zaoszczędzenie czasu – pozwala on na uzyskanie szybkiego dostępu do ofert najważniejszych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu kierowca nie musi poświęcać czasu na dokładne przeszukiwanie ofert poszczególnych ubezpieczycieli, porównywanie ich czy na czasochłonne spotkania z agentami. Nie bez powodu kalkulator ubezpieczenia OC cieszy się tak wielką popularnością wśród kierowców, którzy starają się dobrze wykorzystywać swój czas.

Kolejną korzyścią, płynącą z korzystania z kalkulatora OC, jest możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Choć zakres OC jest w każdym przypadku taki sam, ceny polisy w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych mogą znacząco różnić się ceną. Nie ma powodu, aby przepłacać za tę samą polisę – kalkulator OC pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do najbardziej korzystnych finansowo ofert, a jednocześnie umożliwia skorzystanie z wielu dodatkowych korzyści, oferowanych przez wybranych ubezpieczycieli.

Nasi eksperci pomogą w wyborze najlepszego OC

Kalkulator OC to nie tylko możliwość szybkiego dostępu do dużej ilości ofert, ale też szansa na uzyskanie profesjonalnej pomocy eksperta, który doskonale zna oferty poszczególnych ubezpieczycieli i może doradzić kierowcy, która z nich będzie dla niego najbardziej korzystna. Tego rodzaju pomoc jest nieoceniona, ponieważ ekspert doskonale orientuje się nie tylko w cenach OC w poszczególnych firmach, ale też w dodatkowych benefitach, które oferują one kierowcom. Dzięki temu oferuje on kompleksową, bezpłatną pomoc w wyborze najlepszej oferty.

Jak działa ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej zdejmuje odpowiedzialność finansową z ubezpieczonego. Przejmuje ją towarzystwo, które podjęło się ochrony. W razie zdarzenia, do którego doszłoby na skutek działania ubezpieczonego może być poszkodowana osoba trzecia lub jej majątek. W takiej sytuacji poszkodowana osoba ma prawo żądać rekompensaty za poniesione straty. Przy braku OC, taką rekompensatę należy wypłacić z własnego budżetu. Ubezpieczenie zdejmuje z ubezpieczonego ten obowiązek. To właśnie polisa finansowo rekompensuje powstałe straty. W przypadku samochodów i ruchu drogowego ma to ogromne znaczenie. Uszkodzenie samochodu to często bardzo wysokie koszty. Mało kto mógłby sobie pozwolić na to, by zrekompensować taką stratę z własnego, domowego budżetu. Tym bardziej, mało kto byłby w stanie wypłacić odszkodowanie, gdyby doszło do uszczerbku na zdrowiu. Polisa jest więc tutaj doskonałym rozwiązaniem.

Jak wybrać OC?

Przede wszystkim należy zastanowić się i rozważyć, jakie są potrzeby i oczekiwania wobec takiej polisy. Jaką ma pełnić funkcję i jakie ma realizować zadanie. Jeżeli ma to być wyłącznie OC, które jest tylko spełnieniem obowiązku nałożonego przez przepisy, to wybór jest prosty. Wystarczy wybrać te, które będzie najtańsze. Pakiet ubezpieczenia obowiązkowego jest ujednolicony i nie ma znaczenia, która firma go oferuje. Wszędzie wygląda tak samo. Może jednak mieć różne ceny, ponieważ to już nie zostało prawnie uregulowane, a prawo rynku pozwala na dowolność w kształtowaniu cen. Tu sprawdzi się więc dobra porównywarka. Wystarczy podać dane auta i właściciela auta i porównywarka zaprezentuje dostępne propozycje wraz z wyceną.

Jeżeli jednak w kręgu zainteresowań znajduje się również AC, czy dodatkowe ubezpieczenie szyb lub opon, wówczas należy nieco bardziej się skupić na poszukiwaniu właściwej oferty. Przede wszystkim należy określić swoje oczekiwania i sprawdzić firmy, które są w stanie je spełnić. Następnie, należy sprawdzić warunki, jakie każda z firm oferuje. Jest to bardzo ważne. Zakres ubezpieczenia może się bowiem różnić, warunki wypłaty odszkodowania mogą też być zróżnicowane. Wszystko ma znaczenie. Wybrać zaś trzeba taką opcję, która w pełni odpowiada. Nie warto zgadzać się na częściowe rozwiązania. Na koniec pozostaje wyboru, w czym już może pomóc cena. Jeżeli bowiem znajdą się dwie lub trzy oferty w tej samej cenie, to warto wybrać po prostu tańszą.

Ubezpieczenie OC trzeba kupić. W jaki sposób zostanie ono wybrane, zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i stawianych polisie zadań.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Porowneo.pl - nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl pozwoli Ci znaleźć każdy rodzaj ubezpieczenia – nawet o 50% taniej! Możesz sprawdzić ceny ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW i Assistance, ceny ubezpieczenia turystycznego i ubezpieczenia nieruchomości. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy naszych klientów. Dołącz do zadowolonego grona i ciesz się tanim ubezpieczeniem – a tym samym poczuciem bezpieczeństwa i komfortu na co dzień!

Ubezpieczenia turystyczne

Sprawdź oferty

Ubezpieczenia nieruchomości

Sprawdź oferty

Kredyt Hipoteczny

Sprawdź oferty