Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Oblicz teraz

Kalkulator ubezpieczenia AC autocasco

Ubezpieczenie AC – jak to działa?

Ubezpieczenie AC nie przysługuje każdemu kierowcy. Ubezpieczyć można tylko te auta, które mają osiem lat i mniej. To wynika przede wszystkim z ich stanu technicznego. Starsze auta statystycznie częściej się psują, a przez to mogą nawet stać się przyczyną kolizji czy wypadku drogowego. To oznaczałoby dla towarzystwa niemalże gwarancję wypłat odszkodowania, a na to żadna firma się nie zdecyduje. Zdarza się, że niektóre starsze auta, na przykład dziewięcioletnie, są objęte ochroną. Jest to możliwe, jeżeli jest to kontynuacja ubezpieczenia w tym samym towarzystwie, a auto ma nieskazitelną historię ubezpieczeniową. Na wyjątkowych zasadach można też ubezpieczyć niektóre auta dziesięcioletnie. Jest to jednak ogromną rzadkością. Właściciel takiego pojazdu musi złożyć specjalny wniosek i uzasadnienie, dlaczego zależy mu na takim wyjątkowym traktowaniu. Jeżeli auto jest w dobrym stanie i ma dobrą historię, to zgoda może wyjątkowo być udzielona.

Ubezpieczenie AC działa w momencie, gdy dojdzie do zdarzenia. Zarysowanie auta na parkingu, zderzenie, kolizja, to są sytuacje, które powodują, że auto w większym lub mniejszym stopniu ulega zniszczeniu. Takie zniszczone auto należy naprawić. Koszty naprawy może pokryć właściciel pojazdu lub sprawca kolizji. Jeżeli jednak jest to zarysowanie na parkingu, to bardzo często nie ma sprawcy lub trudno go znaleźć. Jeżeli właściciel pojazdu ma polisę autocasco, wówczas naprawa takiego uszkodzenia może zostać pokryta z polisy. To wygodne rozwiązanie, które zdejmuje finansowy ciężar z ubezpieczonego. Można z naprawą poczekać aż pieniądze znajdą się na koncie. Można też opłacić naprawę z własnych środków, tymi z ubezpieczenia zrekompensować sobie poniesione koszty.

Dobre AC, czyli jakie?

Ważne jest jednak by decydując się na ubezpieczenia AC wybrać dla siebie najlepsze. I tu pojawiają się dopiero problemy. Jakie ubezpieczenie jest dobre? Co oznacza, że ubezpieczenie jest dobre? Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zakres oferowanej polisy. Czy zaspokaja ona wszystkie potrzeby i oczekiwania. Czy stanowo ona zabezpieczenie wszystkich roszczeń? Czy jest to polisa, która jest wyposażona w atrakcyjny pakiet assistance? Jeżeli znajdzie się kilka ofert odpowiadających oczekiwaniom, można skupić się na tym, jaka cena je różni. Wtedy można wybrać ubezpieczenie najlepsze i w najlepszej cenie.

Ubezpieczenie AC niestety nie przysługuje każdemu kierowcy. Jednakże każdy, kto może z niego skorzystać, powinien mieć je wykupione. Naprawy samochodów sięgają czasem nawet kilkunastu tysięcy złotych. Pokrycie ich z własnych środków bywa po prostu wyjątkowo kosztowne.

Co to jest ubezpieczenie AC?

Ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe. Polisę przypisuje się do konkretnego pojazdu. Należy pamiętać, że AC da się wykupić tylko, gdy samochód ma mniej niż 8 lat. Taki warunek powstał w związku ze stanem technicznym starszych aut. Mniejsza liczba systemów oraz gorsze zabezpieczenia powodują, że ryzyko wypadku jest po prostu większe – dla ubezpieczalni to niemal gwarancja konieczności wypłaty odszkodowania. Niektóre starsze samochody także mają możliwość wykupienia AC. Pojazd musi być jednak w bardzo dobrym stanie, bez złej historii, jeśli chodzi o ubezpieczenia.

AC to bardzo wygodne rozwiązanie, które działa zawsze, gdy dojdzie do wypadku. Niezależnie od tego, jak duże są szkody, towarzystwo ubezpieczeniowe pokrywa konieczne koszty. Samochód jest szybko naprawiany i gotowy do dalszej jazdy. AC przydaje się, szczególnie gdy ciężko wskazać sprawcę lub go po prostu nie ma. Tutaj standardowe OC nie zadziała i będziemy narażeni na duże koszty. Ubezpieczenie AC wystarczy, by zdjąć ciężar z właściciela pojazdu oraz nie martwić się o zdarzenia losowe, jak zarysowanie na parkingu, drobne obicie czy też uszkodzona felga.

Jak działa kalkulator ubezpieczenia AC?

Kalkulator ubezpieczenia AC pozwala wybrać najkorzystniejszą ofertę. Warto zwrócić uwagę na to, że taki program nie wymaga zbyt wiele, jest prosty w obsłudze i niemal zawsze gwarantuje oszczędność. Warunki AC mogą różnić się zależnie od wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego oraz konkretnej oferty – wybór jest ogromny.

Kalkulatory w pierwszej kolejności wymagają wypełnienia specjalnego formularza. Należy tam wpisać dane osobowe oraz kilka podstawowych informacji o samochodzie. Zwykle nie zajmuje to więcej niż kilka minut, po czym otrzymujesz listę najkorzystniejszych polis AC. Kalkulator znajduje również pakiety usług, które zawierają Autocasco oraz OC. Wybór zależy od osobistych preferencji.

Porównywarki automatycznie dobierają najlepsze oferty dla Ciebie – można tak wiele zaoszczędzić. Różnice między towarzystwami ubezpieczeniowymi mogą wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Oczywiście zależy to od posiadanego samochodu, jednak w większości uda się znaleźć tańszą propozycję na takich samych warunkach. Korzystanie z kalkulatora AC po prostu się opłaca.

Jak działa kalkulator AC?

Zasada działania kalkulatorów AC jest stosunkowo prosta. Autocasco nie jest obowiązkowym ubezpieczeniem, jednak różnice w jego cenie pojawiają się między towarzystwami. Warto wybrać najkorzystniejszą ofertę, by po prostu zaoszczędzić – w tym pomaga kalkulator AC.

Na stronie zwykle znajduje się formularz. Tam należy podać swoje dane osobowe, głównie miejsce zamieszkania ma tu największe znaczenie. Dodatkowo ważne będą informacje o samochodzie, czyli pojemność silnika, marka i model, rok produkcji czy też sposób przechowywania – wszystko to pozwala precyzyjnie dobrać ofertę dla Ciebie. Uzupełnienie formularza w kalkulatorze AC zajmuje maksymalnie kilka minut. Towarzystwa ubezpieczeniowe dostosowują pytania tak, by były możliwie najbardziej przystępne dla użytkownika.

Po uzupełnieniu danych – program automatycznie wysyła informacje do ubezpieczalni i pokazuje listę najkorzystniejszych ofert. Tutaj wybór jest już dowolny. Warto brać pod uwagę zakres oraz warunki ubezpieczenia, opinie czy też oczywiście cenę. AC działa zawsze, gdy spowodujesz szkody podczas zdarzenia drogowego – warto skorzystać z dobrego towarzystwa ubezpieczeniowego, by po prostu nie mieć dużych problemów finansowych w razie wypadku.

Czy muszę podawać swoje dane w kalkulatorze AC?

Nie każdy kalkulator tego wymaga, jednak warto wiedzieć, że wszystkie podawane informacje są dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Sam program posiada tylko formularz, dzięki któremu bardziej precyzyjnie podaje ceny konkretnych ofert. Kalkulatory AC wymagają przede wszystkim informacji o pojeździe. Nie zawsze konieczne będą dane osobowe, jednak po ich wpisaniu otrzymasz rzeczywiste ceny i lepiej dobrane propozycje Autocasco. W innym wypadku kalkulator udostępnia tylko przybliżone wartości.

Porównywarki są programami, które posiadają specjalne szyfrowanie – ma to zapewniać bezpieczeństwo wszystkich danych. Nie należy więc obawiać się przy podawaniu informacji, ponieważ otrzyma je tylko i wyłącznie towarzystwo ubezpieczeniowe. Ustalenie ceny AC zależy od wielu czynników – ubezpieczyciele chcą jak najlepiej dostosowywać swoją ofertę do potrzeb kierowców, przez co wymagają danych osobowych czy informacji o samochodzie.

Nie trzeba więc podawać wszystkiego. Porównywanie ofert AC da się szacunkowo wykonać bez żadnych danych osobowych. Ich podanie daje jednak precyzyjne ceny i łatwiej wybrać najkorzystniejszą polisę. Aby po prostu dokładnie wiedzieć, ile będzie trzeba zapłacić za AC – warto podać wszystkie potrzebne informacje, są one odpowiednio zabezpieczone.

Czy moje dane w kalkulatorze AC są bezpieczne?

Dane, które podajemy w formularzu kalkulatora AC są zależne od wymogów towarzystw ubezpieczeniowych. Firmy starają się dopasować najbardziej przystępne pytania – jednak trzeba niestety często podać wrażliwe informacje. Nie należy się martwić. Kalkulatory AC posiadają specjalne szyfrowanie i wysyłają dane w bezpieczny sposób tylko do ubezpieczalni. Można w ten sposób być pewnym tego, że nie trafią one w niepowołane ręce. Wszystkie informacje są odpowiednio chronione – także przy procesie wysyłania oraz szukania najlepszej oferty.

Kalkulator AC ma za zadanie dostarczyć najkorzystniejszą polisę dla danego kierowcy. Podanie danych osobowych oraz informacji o samochodzie jest konieczne – to na tej właśnie podstawie towarzystwa ubezpieczeniowe wyliczają składkę. Zależy ona od modelu i marki pojazdu, pojemności silnika, roku produkcji, twojej historii OC, a nawet miejsca zamieszkania. Tylko z tymi danymi można określić ile będzie kosztowało AC oraz jakie warunki będą dla Ciebie najlepsze.

Bezpieczeństwo danych zapewniają szyfrowania oraz zabezpieczenia przed włamaniami do bazy. Nie ma możliwości zdobycia informacji z kalkulatora AC, ponieważ otrzymuję je towarzystwa ubezpieczeniowe, a na stronie są po prostu usuwane. To w pełni bezpieczne rozwiązanie, które z całą pewnością zapewni najlepszą ofertę dla Ciebie.

Czy korzystanie z kalkulatora ubezpieczenia AC jest płatne?

Każdy kalkulator OC jest w 100% darmowy. Zaskoczeniem może być to, że nic nie płacisz, a nawet zyskujesz. Taki program ma za zadanie znaleźć najkorzystniejsze Autocasco dla Ciebie. Różnice w cenie przy tych samych usługach mogą być ogromne. Korzystając z kalkulatora AC zyskujesz więc najtańszą polisę i nadwyżka zostaje w twojej kieszeni. To bardzo proste rozwiązanie, by nie przepłacać – dodatkowo w pełni darmowe.

Warto wiedzieć, że towarzystwa ubezpieczeniowe, a nawet same kalkulatory AC oferują często różnego rodzaju promocje czy zniżki. W wyszukiwaniu najlepszej propozycji jest to uwzględniane i automatycznie masz dostęp do najkorzystniejszej polisy. Warto wykorzystywać promocje, ponieważ pozwala to uzyskać jeszcze niższą składkę, jeśli chodzi o AC.

AutoCasco jest rozszerzeniem standardowego ubezpieczenia OC. Kalkulatory w pełni za darmo mogą wyszukać także inne usług. Często dostępne są pakiety OC, AC i na przykład NNW. Wybór zależy tutaj konkretnie od osobistych preferencji, jednak w każdym przypadku kalkulator pozytywnie wpłynie na cenę polisy. Nigdy nie trzeba dodatkowo zapłacić oraz oszczędzamy dużo czasu uzupełniając formularz, zamiast samodzielnego poszukiwania oferty w różnych ubezpieczalniach.

Jaki jest zakres ubezpieczenia AC?

AC to inaczej Autocasco, czyli ubezpieczenie, które chroni Cię przed szkodami na twoim pojeździe. Mogą one być spowodowane w ruchu drogowym, podczas garażowania czy też przez osoby trzecie lub sytuacje losowe. Towarzystwa ubezpieczeniowe zwykle obejmują swoją ofertą bardzo dużo – niemal wszystkie szkody są pokrywane. Należy jednak zwrócić uwagę na to, jaki wariant AC wybieramy, ponieważ różnice są stosunkowo duże.

Zakres ubezpieczenia jest zwykle dostosowywany do twoich potrzeb. Podstawowe AC obejmuje ochronę przed skutkami szkód częściowych – chodzi tutaj na przykład o poszczególne elementy samochodu, które uległy uszkodzeniu w wyniku wypadku. Takie rozwiązanie jest najczęściej tańsze. Można również wybrać AC obejmujące skutki szkody całkowitej. Tutaj w zakresie znajdują się tylko uszkodzenia, które przekraczają 70% wartości pojazdu.

AC obejmuje więc różne warunki i można je dość swobodnie dopasować do swoich potrzeb. Przy wyborze najlepszego ubezpieczenia warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także warunki, jakie oferuje towarzystwo. Mogą one się różnić, jednak tutaj także kalkulator AC będzie świetnym rozwiązaniem.

Najtańsze oferty AC dla mieszkańców wybranych miast

Składka ubezpieczenia AC jest mocno uzależniona od wielu czynników – w większości nie różni się jednak mocno od standardowego OC. Cena zwykle może być delikatnie niższa lub wyższa. Warto wiedzieć, co wpływa na koszt Autocasco. Towarzystwa ubezpieczeniowe biorą pod uwagę przede wszystkim informacje o samochodzie – marka, model, pojemność silnika, rok produkcji, sposób garażowania. Ważny jest także wiek kierowcy oraz miejsce zamieszkania. Ten ostatni element działa podobnie, jak w przypadku OC. Im większe ryzyko na zdarzenie drogowe, tym wyższą składkę trzeba opłacić.

Warto zwrócić uwagę na ceny ubezpieczenia OC w kilku największych miastach – daje to pogląd także na różnice w kosztach AC.

text

Jeśli chodzi o stawki AC – różnice są bardzo podobne. Cena zależy przede wszystkim od stopnia zaludnienia, stanu dróg oraz statystyk wypadków. To na tej podstawie towarzystwa ubezpieczeniowe wyliczają składki. Warto wiedzieć, że w mniejszych miejscowościach czy też wsiach – AC będzie znacznie tańsze. Tam ryzyko wystąpienia zdarzenia drogowego jest znacznie niższe.

Ile kosztuje ubezpieczenie AC samochodu?

Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem samochodu. To dodatkowa usługa, na którą nie każdy kierowca się decyduje. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników i nie można tutaj ustalić jednej, średniej stawki. Jeżeli nie posiadasz zbyt drogiego samochodu, to najlepiej decydować się na pakiet OC/AC, którego cena może wynosić między 1000 a 2000 złotych. To nie jest duży wydatek – a z pomocą kalkulatora możesz wybrać najkorzystniejszą ofertę.

W wielu przypadkach AC jest kojarzone z dużym, dodatkowym wydatkiem, korzystają z niego głównie użytkownicy droższych samochodów. W przypadku tańszego pojazdu będzie to równie przydatna usługa, przy czym wcale nie zapłacisz za nią tak dużo. Towarzystwa ubezpieczeniowe biorą pod uwagę parametry twojego samochodu, miejsce zamieszkania i wiele innych czynników, jak zniżki za bezszkodową jazdę – w ten sposób nie trzeba martwić się, że składka będzie zbyt wysoka.

Przy wyborze należy także brać pod uwagę zakres usług. Im jest on szerszy, tym zwykle więcej trzeba zapłacić. Zależy to jednak od osobistych wymagań i preferencji. Kalkulatory AC są tu najwygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ automatycznie podają długą listę ofert – gdzie po prostu łatwo znaleźć najkorzystniejszą polisę oraz zaoszczędzić.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora AC?

Ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe i oferty mogą różnić się zakresem czy też po prostu warunkami. Wybór może być więc trudny. Trzeba porównać dość dużo firm, konkretnych usług oraz przemyśleć to, czego konkretnie potrzeba. Warto jednak rozważyć skorzystanie z kalkulatora AC. Takie narzędzie pozwoli znaleźć najkorzystniejszą ofertę w zaledwie kilka minut. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe oraz informacje o pojeździe, a program automatycznie wyszukuje najlepsze propozycje dla Ciebie.

Kalkulator AC pozwala przede wszystkim oszczędzić. Można zachować nawet kilkaset złotych w swojej kieszeni i nadal cieszyć się dobrym ubezpieczeniem. Porównywarki, takie jak Porówneo, podają dokładnie wysokość składki, zakres oraz inne, potrzebne informacje. Można także zakupić polisę online – bez konieczności wychodzenia z domu. Samodzielne poszukiwanie najlepszej oferty mogłoby zająć naprawdę wiele czasu. Kalkulator AC znajduje odpowiednie ubezpieczenie w kilka minut.

Korzystanie z takiego programu jest darmowe i nie wymaga specjalnej wiedzy. Wszystkie wpisywane dane są szyfrowane. Wysyła się je tylko do towarzystw ubezpieczeniowych, by uzyskać informacje o propozycjach, jeśli chodzi o AC czy też inne usługi. Kalkulator to gwarancja najniższej ceny oraz najlepszych warunków.

Kiedy warto skorzystać z ubezpieczenia AC?

Ubezpieczenie AC, odmiennie od OC, chroni kierowcę, który jest sprawcą wydarzenia drogowego lub gdy to jego samochód uległ uszkodzeniu w wyniku losowej sytuacji, jak pożar. Warto zdecydować się na taką usługę, jeżeli chcesz ochronić swój pojazd. Uznaje się, że Autocasco wybierają głównie osoby, które posiadają droższe auta. Można jednak kupić polisę niezależnie od tego, czym jeździsz. Dodatkowa ochrona nigdy nie będzie wadą, a w przypadku tańszego samochodu nie zapłacisz zbyt dużo.

Z ubezpieczenia AC warto skorzystać na przykład, kiedy nie garażujesz swojego samochodu. Takie rozwiązanie będzie również idealne w czasie zimy, kiedy warunki drogowe są znacznie gorsze i łatwiej o wypadek czy też stłuczkę. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztami naprawy w wyniku nieprzewidzianej sytuacji, wykup ubezpieczenie AC.

Warto wiedzieć, że towarzystwa oferują pakiety OC i Autocasco, gdzie cena obu usług jest niższa. Takie rozwiązania pozwalają nie tylko uzyskać znacznie szerszą ochronę, ale także zaoszczędzić. Można również wykorzystać kalkulatory AC do znalezienia najkorzystniejszej oferty, takie jak na przykład Porówneo.

Czy Autocasco sprawdzi się w przypadku używanego samochodu?

Ubezpieczenie AC jest przydatne w wielu sytuacjach. Zależy to jednak od jego zakresu – ten dobiera się dość indywidualnie. Niezależnie od tego czy chodzi o częściową, czy też całkowitą ochronę, Autocasco warto posiadać. W przypadku używanych samochodów także. Takie ubezpieczenie pokryje szkody, które powstały na przykład w wyniku losowych sytuacji, jak pożar, grad czy dzikie zwierzęta. Wiele oczywiście zależy od zakresu, jednak ogółem AC umożliwi szybką naprawę samochodu, który uszkodził się w nieprzewidzianym wypadku.

Warto wiedzieć, że składka ubezpieczeniowa zależy także od stanu pojazdu. Używane auta często otrzymują niższe ceny, jeśli chodzi o AC, bo ich wartość nie jest wysoka. Oczywiście muszą być także odpowiednio odrestaurowane – słaby stan techniczny może spowodować brak zgody na uzyskanie Autocasco. Towarzystwa ubezpieczeniowe dostosowują ofertę indywidualnie dla każdego klienta. Bez problemu wybierzesz coś dla siebie także, gdy posiadasz używany, starszy samochód.

Kalkulatory AC to świetne rozwiązanie. Można za darmo i szybko sprawdzić orientacyjną wysokość składki ubezpieczeniowej. W ten sposób sam zobaczysz, czy Twój używany samochód powinien mieć Autocasco. Dodatkowa ochrona jest przydatna – niezależnie od tego, jakim pojazdem jeździsz.

Czy AC przedłuża się automatycznie?

Tylko ubezpieczenie OC jest obowiązkowe – wtedy towarzystwa automatycznie przedłużają polisę, jeśli tylko się skończy. W przypadku AC oraz innych usług dodatkowych należy to zrobić samodzielnie. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe przed końcem umowy będą oferować jej przedłużenie, jednak nigdy nie zrobią tego bez naszej zgody.

Warto wiedzieć, że obowiązkowe OC przedłuża się, gdy kierowca nie złoży wypowiedzenia. Powoduje to przede wszystkim zapis w ustawie. AC nie jest obowiązkowe, więc tutaj wygaśnięcie umowy oznacza koniec polisy ubezpieczeniowej. Można ewentualnie zdecydować się na zmianę towarzystwa lub przedłużenie dotychczasowych warunków.

AC charakteryzuje się tym, że do wyboru jest wiele pakietów obejmujących inny zakres. Jeśli umowa dobiega końca, można rozszerzyć lub zmniejszyć zestaw – w ten sposób także zmieni się wysokość składki ubezpieczeniowej. AC ma być przyjazne dla kierowcy, więc jest dość elastyczne. Nie ma obowiązku jego posiadania, a ubezpieczalnie nie mogą automatycznie go przedłużyć.

Czy AC przechodzi na nowego właściciela?

Przy zakupie używanego samochodu – ma on zwykle wykupione pewne ubezpieczenia przez poprzedniego właściciela. Zazwyczaj jest to oczywiście obowiązkowe OC. Tutaj nie trzeba się przejmować – przechodzi ono na nowego właściciela i można korzystać z niego do końca wykupionego okresu. Dodatkowe ubezpieczenia są jednak traktowane inaczej. Autocasco trzeba wykupić na nowo. Zwykle towarzystwo zaoferuje Ci przedłużenie polisy poprzedniego właściciela, jednak wszystko zależy od Twojej decyzji.

Sprzedaż pojazdu musi zostać zgłoszona do ubezpieczalni. AC wykupuje się na określony czas. Gdy sprzedajesz samochód przed jego upływem – takie zgłoszenie da podstawę do zwrotu części kosztów ubezpieczenia. W większości towarzystw jest to respektowane i można wiele zaoszczędzić.

AC jest dość przydatnym ubezpieczeniem, jednak nie otrzymasz go wraz z zakupem używanego samochodu. Zawsze będzie konieczny samodzielny wybór polisy lub korzystanie z oferty poprzedniego właściciela. Aby maksymalnie oszczędzić, warto rozważyć użycie kalkulatora AC – jeżeli ubezpieczenie nie przechodzi, można wykupić je samodzielnie taniej w pakiecie z OC.

Jakie szkody pokryje Autocasco?

Ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe i regulowane ustawą. Towarzystwa mają więc dużą dowolność, jeśli chodzi o dostosowywanie warunków. Zwykle oferowane jest kilka pakietów ochrony samochodu. Wiele zależy od zakresu wybranego ubezpieczenia – to wybieramy samodzielnie. Podstawowe AC zwykle pokrywa takie szkody, jak pożar czy też kradzież. Jest to standardowa ochrona przed zdarzeniami losowymi, które mogłyby uszkodzić samochód. W bardziej rozbudowanym pakiecie można znaleźć zabezpieczenie przed gradobiciem, szkodą parkingową lub dzikimi zwierzętami.

Warto zwrócić uwagę na to, czy wybrane AC dotyczy zwrotu kosztów całego pojazdu, czy też konkretnych części. Nie zawsze ubezpieczenie pełne będzie najlepszym rozwiązaniem – jest ono zwykle droższe. Częściowa oferta zapewnia ochronę tylko niektórych elementów i w nie wszystkich sytuacjach.

Zakres AC w dużej mierze zależy od osobistych preferencji kierowcy. Można jednak zwykle liczyć na zwrot w przypadku pożaru, kradzieży, uszkodzeń parkingowych, wypadków z dzikimi zwierzętami lub gradu. Oczywiście zakres jest często znacznie szerszy – jego dopasowanie zależy właśnie konkretnie od wybranej oferty.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy. Oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu.

Najlepsza cena

Prezentujemy bezpośrednio oferty naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Oferty posortowane są według wysokości składki ubezpieczeniowej.

Wspieramy Cię

Dzięki Porówneo poznasz warunki finansowe ofert oraz dokładny zakres usług. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!