Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Znajdź i kup tanie OC i AC samochodu. Płać o 70% mniej

Wycena ubezpieczenia OC, AC i NNW w 5 minut. Miesiąc ubezpieczenia za darmo.

Oblicz OC/AC

Kalkulator ubezpieczenia OC - darmowy: 322 zł taniej

Sprawdź OC w pięć minut. Porównywarka i Agent w jednym! Znajdź najtańsze ubezpieczenie OC, AC lub NNW. Jeśli chcesz, skorzystaj z pomocy dedykowanego eksperta.

Kup polisę OC i odbierz miesiąc ubezpieczenia za darmo.

Nie chcesz już przepłacać za ubezpieczenie auta? Znajdź najtańsze OC i AC! Oferty można dokładnie porównać jedynie w przypadku konkretnego pojazdu oraz kierowcy. Obliczanie ubezpieczenia samochodu to nasza specjalność. Zobacz jak tania może być twoja polisa OC.

Wystarczy podać podstawowe dane, aby otrzymać precyzyjną kalkulację Twojej składki OC na samochód. Wymagamy podania jedynie danych niezbędnych dla wyliczenia i przedstawienia ofert OC, AC i NNW.

Taniej nie będzie a do tego oferujemy klientom wsparcie Agenta oraz zwracamy składkę za miesiac ubezpieczenia.

Po otrzymaniu wszystkich informacji kalkulator analizuje dane i wyszukuje najtańsze oferty ubezpieczenia komunikacyjnego.

Porówneo przedstawi ci zestawienie cen i zakresu polis najlepszych towarzystw działających w Polsce.

Zaraz po wypełnieniu formularza otrzymasz , zawierającą dokładny opis ofert od poszczególnych towarzystw. Oblicz OC auta i przekonaj się o korzyściach.

  • dokładna wycena OC
  • zakres polisy OC dla Twojej historii ubezpieczenia
  • precyzyjny przelicznik ubezpieczenia auta
  • informacje o dodatkowych usługach
  • kup ubezpieczenie samochodu online

Jakie korzyści daje porównywarka OC i AC?

Kalkulator OC i AC Porówneo oszczędzi Twój czas i pieniądze. Dzięki niemu nie musisz odwiedzać stron poszczególnych towarzystw.

Nasza wyszukiwarka OC, AC i NNW cieszy się popularnością wśród kierowców i jest bardzo wysoko oceniana przez użytkowników. To najszybszy sposób na tanie ubezpieczenie samochodu.

Przekonaj się na własnej skórze. Oblicz OC samochodu, wybierz najtańszą polisę, kup ubezpieczenie online, a dostaniesz w gratisie pomoc agenta oraz miesiąc ubezpieczenia za darmo.

Zakres OC jest w większości przypadków podobny, jednak ceny polisy w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych mogą znacząco różnić. Nie ma powodu, aby przepłacać za ten sam, obowiązkowy zakres polisy odpowiedzialności cywilnej.

Otrzymasz szybki dostęp do najbardziej korzystnych finansowo ofert, a jednocześnie umożliwia skorzystanie z wielu dodatkowych korzyści, oferowanych przez wybranych ubezpieczycieli.

Przeczytaj nasz raport o cenach ubezpieczeń w Polsce i zobacz, ile płacą nasi klienci w poszczególnych regionach kraju.

Nasi eksperci pomogą w wyborze najlepszego OC

Kalkulator OC to nie tylko możliwość szybkiego dostępu do dużej liczby ofert, ale też szansa na uzyskanie profesjonalnej pomocy eksperta. Agenci ubezpieczeniowi Porówneo doskonale znają rynek, oferty poszczególnych towarzystw oraz niuanse ukryte w treści polis. Jeśli szukasz bardziej złożonej polisy, doradzi Ci, która z nich jest w Twoim przypadku najbardziej korzystna.

Tego rodzaju pomoc jest nieoceniona, ponieważ ekspert doskonale orientuje się nie tylko w cenach OC w poszczególnych firmach, ale też w dodatkowych benefitach, które oferują one kierowcom. Dzięki temu oferuje kompleksowe, bezpłatne wsparcie w wyborze najtańszej polisy.

Jak działa ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej w razie wypadku samochodowego zdejmuje z winowajcy odpowiedzialność finansową za wyrządzone szkody. Te mogą być ogromne, bo dotyczą nie tylko zniszczeń mienia (samochodów), czyli tzw. szkód rzeczowych. Przejmuje ją towarzystwo, które podjęło się ochrony. W razie zdarzenia, do którego doszłoby na skutek działania klienta może być poszkodowana osoba trzecia lub jej majątek.

W takiej sytuacji poszkodowana osoba ma prawo żądać rekompensaty za poniesione straty. Przy braku OC, taką rekompensatę należy wypłacić z własnego portfela. Za brak OC obowiązują też surowe kary.

Ubezpieczenie zdejmuje z właściciela polisy odpowiedzialność finansową, bo właśnie towarzystwo pokrywa powstałe straty.

W przypadku samochodów i ruchu drogowego ma to ogromne znaczenie. Uszkodzenie samochodu to często bardzo wysokie koszty. Mało kto mógłby sobie pozwolić na to, by zrekompensować taką stratę z własnego, domowego budżetu.

Tym bardziej, mało kto byłby w stanie wypłacić odszkodowanie, gdyby doszło do uszczerbku na zdrowiu. Polisa jest więc tutaj doskonałym rozwiązaniem.

Jak wybrać OC?

Przede wszystkim należy zastanowić się i rozważyć, jakie są potrzeby i oczekiwania wobec takiej polisy, jaką ma pełnić funkcję i jakie ma realizować zadanie.

Jeżeli ma to być wyłącznie OC, które jest tylko spełnieniem obowiązku nałożonego przez przepisy, to wybór jest prosty. Wystarczy wybrać najtańszą polisę. Pakiet ubezpieczenia obowiązkowego jest ujednolicony i nie ma znaczenia, która firma go oferuje. Wszędzie wygląda tak samo.

Może jednak mieć różne ceny, ponieważ to już nie zostało prawnie uregulowane, a prawo rynku pozwala na dowolność w kształtowaniu cen. Tu sprawdzi się więc dobra porównywarka ubezpieczeń. Wystarczy podać dane samochodu i właściciela auta i wyszukiwarka zaprezentuje dostępne propozycje wraz z wyceną.

Jeżeli jednak w kręgu zainteresowań znajduje się również AC, czy dodatkowe ubezpieczenie szyb lub opon, wówczas należy nieco bardziej się skupić na poszukiwaniu właściwej oferty. Przede wszystkim należy określić swoje oczekiwania i sprawdzić firmy, które są w stanie je spełnić.

Następnie, należy sprawdzić warunki, jakie każda z firm oferuje. Jest to bardzo ważne. Zakres ubezpieczenia może się bowiem różnić, warunki wypłaty odszkodowania mogą też być zróżnicowane. Wszystko ma znaczenie. Wybrać zaś trzeba taką opcję, która w pełni odpowiada. Nie warto zgadzać się na częściowe rozwiązania.

Na koniec pozostaje wyboru, w czym już może pomóc cena. Jeżeli bowiem znajdą się dwie lub trzy oferty w tej samej cenie, to warto wybrać po prostu tańszą.

Pamiętaj, ubezpieczenie OC trzeba kupić

To bezwzględny obowiązek każdego kierowcy. Kup polisę OC online szybko i tanio.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy. Oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu.

Najlepsza cena

Prezentujemy bezpośrednio oferty naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Oferty posortowane są według wysokości składki ubezpieczeniowej.

Wspieramy Cię

Dzięki Porówneo poznasz warunki finansowe ofert oraz dokładny zakres usług. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!