Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Oblicz teraz

Kalkulator ubezpieczenia OC AC

Co to jest ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie OC to polisa obowiązkowa. Każdy musi ją wykupić niezależnie od tego jaki ma samochód, ile auto ma lat i jakie ma wyposażenie. Staż kierowcy również nie wpływa na istnienie tego obowiązku. Można oczywiście zyskać zniżki, ale zwolnienia się nie uzyska, chyba że zmieni się prawo. Co ważne, zakres tego ubezpieczenia jest zawsze taki sam i każda oferująca je firma musi to uwzględniać.

Ubezpieczenie AC to ubezpieczenie dobrowolne, dodatkowe. Przede wszystkim, nie każdy może do ubezpieczenia autocasco przystąpić. Towarzystwa ubezpieczeniowe przyjmują wyłącznie auta, które mają osiem lat i mniej. Nie są przyjmowane pojazdy starsze. W drodze wyjątku, starsze auto może zostać ubezpieczone wyłącznie na zasadzie kontynuacji, jeżeli wykaże się bezszkodową historią. Jest to ubezpieczenie, które pozwala sfinansować naprawy samochodu po uszkodzeniu. Do uszkodzenia może dojść na skutek kolizji, stłuczki, wypadku czy innego uszkodzenia, nawet na parkingu. Mając AC, nie trzeba pokrywać napraw z własnych pieniędzy. Składka za to ubezpieczenie jest zależna od wielu czynników. Decyduje o niej marka pojazdu, rok produkcji, rodzaj silnika oraz staż kierowcy.

Jak wybrać ubezpieczenie OC i AC?

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia OC i AC powinien być uzależniony od wielu różnorodnych czynników i nie zawsze to cena powinna być tym najważniejszym. Przede wszystkim należy rozważyć, który zestaw najbardziej spełnia wszystkie oczekiwania. Czy jest to ten zakres ubezpieczenia, jaki był oczekiwany? Czy zakres ubezpieczenia assistance dołączony do polisy spełnia wszystkie oczekiwania? Polisy komunikacyjne bardzo często mają dołączoną również ochronę assistance, ale jest ona bardzo zróżnicowana. Jak zatem wygląda ona w tym konkretnym przypadku? Te wszystkie elementy wpływają na użyteczność ubezpieczenia. Decydują o jego praktycznym zastosowaniu i wygodzie korzystania z usługi. Naturalnie, im lepiej się taka polisa prezentuje, tym bardziej należy ją właśnie wybrać. Po wyselekcjonowaniu najbardziej pasujących propozycji można jeszcze porównać ceny. To powinien być ostatni czynnik decydujący o zakupie. Niska cena może bowiem skutkować z małym zakresem ochrony, co powoduje, że ubezpieczenie jest w zasadzie bezużyteczne. Natomiast, jeżeli zakres jest z pewnością odpowiedni i zaspokaja wszystkie potrzeby, wówczas można porównać ceny między takimi samymi ofertami. W takiej sytuacji wybór tańszej jest po prostu rozsądny.

Co to jest ubezpieczenie OC/AC?

W Polsce Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej, czyli OC, jest obowiązkowe. Jego warunki są zawarte w Ustawie, więc zawsze można spodziewać się takich samych usług – niezależnie od oferty. AC to natomiast rozszerzenie ubezpieczenia, które chroni twój pojazd przed kradzieżami czy też uszkodzeniami, a nawet całkowitym zniszczeniem. Ta usługa nie jest obowiązkowa i trzeba zwykle dodatkowo za nią zapłacić.

Ubezpieczenie OC działa, gdy Ty spowodujesz szkody i trzeba pokryć rekompensatę. Autocasco natomiast jest aktywne, kiedy straty muszą zostać wypłacone dla Ciebie. Wiele tutaj zależy więc od osobistych preferencji – AC to nie obowiązek. Warto jednak wiedzieć, że towarzystwa ubezpieczeniowe oferują specjalne pakiety usług. Można w znacznie niższej cenie wykupić OC/AC, które łączy w sobie dwie podstawowe polisy i zapłacić mniej.

Wysokość obu tych ubezpieczeń jest zwykle bardzo podobna. Można więc przewidywać, że Autocasco będzie kosztować tyle, co OC na dany samochód. Oczywiście w przypadku pakietów lub promocji – składka może być niższa. Warto jednak wiedzieć, że gdy posiadasz droższy samochód, AC będzie bardzo pomocne. Straty mogą wynieść bardzo dużo, a ubezpieczalnia je pokryje.

Warto również pamiętać, że AC występuje w dwóch podstawowych wariantach – jeden dotyczy szkody całkowitej, a drugi częściowej. Pierwsza opcja działa tylko, gdy koszt naprawy przekracza 70% wartości samochodu. Druga natomiast odpowiada za poszczególne części pojazdu.

Jak działa kalkulator ubezpieczenia OC/AC?

Bardzo wygodnym i dość popularnym rozwiązaniem są kalkulatory ubezpieczenia OC/AC. Takie narzędzie pozwala szybko znaleźć najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Można wiele oszczędzić, jeśli chodzi o gotówkę oraz czas. Dodatkowo używanie kalkulatora OC/AC jest zupełnie darmowe. Sama obsługa to bardzo prosty proces, a wybór najlepszej oferty zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut.

W pierwszej kolejności należy podać dane osobowe oraz podstawowe informacje o samochodzie. Kalkulatory OC/AC mają specjalnie przygotowane do tego formularze. Pytania są przygotowywane tak, by były przyjazne dla użytkownika. Należy pamiętać, że narzucają je towarzystwa ubezpieczeniowe – potrzebują niektórych informacji, by lepiej dostosować ofertę oraz precyzyjnie wyliczyć wysokość składki. Wpisanie wszystkich danych to zwykle zaledwie krótka chwila.

Po tym kalkulator OC/AC automatycznie wyszukuje najkorzystniejsze propozycje od wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Lista z tak dużym wyborem pozwoli bez problemu dopasować najlepszą ofertę. Warto zwracać uwagę na cenę, dodatkowe usługi, pakiety oraz różnego rodzaju promocje – wszystko to uwzględniają kalkulatory OC/AC.

Jak działa kalkulator OC/AC?

Zasada działania kalkulatorów ubezpieczenia OC/AC jest bardzo prosta. Formularz na stronie służy do zbierania potrzebnych danych. Wymagają ich towarzystwa ubezpieczeniowe, ponieważ właśnie w ten sposób wyliczają wysokość składki dla Ciebie. Pytania obejmują tylko podstawowe informacje, które są odpowiednio zabezpieczone – służą tylko znalezieniu najkorzystniejszej oferty.

Aby skorzystać z kalkulatora OC/AC należy podać między innymi swoje dane osobowe oraz informacje o samochodzie, takie jak rok produkcji, model i marka, rodzaj paliwa czy też pojemność silnika lub sposób garażowania. Wszystko to wpływa na wysokość stawki ubezpieczeniowej. OC i AC zależy nawet od miejsca zamieszkania – różne miasta posiadają inne stawki ze względu na poziom zaludnienia, statystyki wypadków oraz jakość dróg.

Kalkulator OC/AC po uzupełnieniu formularza od razu podaje listę ofert. Można w ten sposób bez problemu znaleźć sugerowaną, najkorzystniejszą propozycję. Warto wiedzieć, że warunki OC zawsze są takie same – regulowane przez Ustawę o Ubezpieczeniach Obowiązkowych. AC może jednak się różnić i należy zwracać uwagę właśnie na te różnice. Kalkulator podaje jednak wszystkie potrzebne informacje.

Czy muszę podawać swoje dane w kalkulatorze OC/AC?

Nie zawsze jest to koniecznością, jednak dane są wykorzystywane do precyzyjnego wyliczenia składki ubezpieczeniowej. Dzięki wszystkim informacjom, które wpisujesz do kalkulatora OC/AC – program oblicza cenę oraz podaje Ci wszystkie najkorzystniejsze oferty. Jeżeli nie chcesz, nie musisz wysyłać swoich wrażliwych informacji. Będzie się to jednak wiązało z tym, że znalezione oferty będą mało dokładne – przede wszystkim stawki mogą się różnić od prawdziwych. Kalkulator OC/AC ma pomagać w znalezieniu najkorzystniejszej propozycji.

Wszystkie pytania, na które trzeba odpowiedzieć uzupełniając formularz są dostosowywane tak, by były możliwie najbardziej przystępne dla użytkownika. Niestety nie można uniknąć podawania danych osobowych – są one po prostu wymogiem towarzystw ubezpieczeniowych. Aby tylko orientacyjnie poznać ceny OC/AC, nie trzeba ich wpisywać. Jeżeli zamierzasz jednak kupić polisę, lepiej podać potrzebne dane.

Warto wiedzieć, że kalkulatory OC/AC odpowiednio zabezpieczają informacje. Dostają się one tylko i wyłącznie do towarzystw ubezpieczeniowych – nie są wykorzystywane w żaden inny sposób. Nie trzeba się więc obawiać podczas podawania danych w formularzu.

Czy moje dane w kalkulatorze OC/AC są bezpieczne?

Kalkulatory OC/AC mają za zadanie pozwolić w łatwy sposób znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie. Wszystkie podawane tam dane są jedynie wykorzystywane, by móc wyliczyć oferty dla Ciebie. Są one oczywiście dobrze zabezpieczone. Strony kalkulatorów OC/AC zwykle wykorzystują specjalne szyfrowanie oraz wysyłają informacje tylko i wyłącznie do towarzystw ubezpieczeniowych – dane nie są przechowywane na serwerach. Można być pewnym bezpieczeństwa porównywarki, tylko gdy korzystasz z dobrego, polecanego serwisu. Należy wystrzegać się podejrzanych stron – standardowe kalkulatory OC/AC chronią Cię podczas znajdywania najlepszej propozycji ubezpieczenia.

Porównywarki wymagają podawania wrażliwych danych. To niezależne od samego kalkulatora OC/AC. Warto wiedzieć, że przy samodzielnym poszukiwaniu polisy – także będzie konieczne podanie tych danych. Formularz online jest równie bezpieczny, jak zrealizowanie wszystkich formalności w biurze towarzystwa ubezpieczeniowego. To jedynie znacznie wygodniejsze rozwiązanie, które dodatkowo pozwala sporo zaoszczędzić.

Czy korzystanie z kalkulatora ubezpieczenia OC/AC jest płatne?

Każdy kalkulator OC/AC pozwala jedynie oszczędzić na wykupieniu polisy. Są to programy w 100% darmowe, można z nich dowolnie korzystać. Warto zwrócić uwagę na to, że nic tutaj nie musisz zapłacić, a porównywarka automatycznie wybierze za Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Dość wygodne rozwiązanie prawda? Rozważ to, jeżeli tylko twoja polisa dobiega już końca. OC jest obowiązkowe – warto sprawdzić, czy można zaoszczędzić. AC to dodatkowa ochrona, jednak tutaj także kalkulator jest w stanie znaleźć nawet kilkuset złotych tańszą ofertę.

Żadna dobra porównywarka nie wymaga opłat. Jeżeli jest inaczej, to prawdopodobnie fałszywa strona, która tylko wyłudza informacje. Należy wystrzegać się takich sytuacji i korzystać jedynie z polecanych kalkulatorów OC/AC. W pełni darmowa czynność, zajmująca tylko kilka minut, jest tutaj w stanie pozwolić na ogromne oszczędności – czasu oraz pieniędzy. Korzystanie z kalkulatorów OC/AC stało się niezwykle popularne wśród kierowców, ponieważ ma tylko zalety. To w pełni darmowe – sprawdź sam!

Jaki jest zakres ubezpieczenia OC/AC?

OC to Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej, które działa, gdy Ty spowodujesz szkody w zdarzeniu drogowym. Wtedy właśnie towarzystwo pokrywa konieczne koszty. Zakres OC znajduje się w Ustawie o Ubezpieczeniach Obowiązkowych. Prawo określa sumy gwarancyjne oraz to, co konkretnie zawierają warunki polisy. Warto więc wiedzieć, by tutaj szukać głównie najniższej ceny – pozwalają na to oczywiście kalkulatory OC/AC. Zawsze zakres będzie taki sam, niezależnie od tego, jakie towarzystwo ubezpieczeniowe wybierzesz. Nie warto przepłacać, lepiej możliwie najwięcej zaoszczędzić. Obowiązek jest spełniony zawsze, gdy masz tylko wykupioną polisę.

Autocasco, czyli AC, to natomiast ubezpieczenie, które jest dość elastyczne. Towarzystwa ubezpieczeniowe bez problemu dopasują ofertę specjalnie dla Ciebie. Najczęściej do wyboru będzie wiele pakietów obejmujących inny zakres. Polisy można jednak podzielić na te, które chronią od szkód całkowitych oraz częściowych. Zależnie od tego, co jest dla Ciebie potrzebne – możesz wybrać odpowiednie Autocasco.

Warto wiedzieć, że najważniejsze przy zakupie polisy będą warunki ubezpieczenia. To właśnie tam można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zakresu OC/AC, wyłączeń oraz ograniczeń odpowiedzialności firmy. Ta kwestia będzie bardzo istotna podczas ostatecznego wyboru oferty.

Najtańsze oferty OC/AC dla mieszkańców wybranych miast

Cena ubezpieczenia OC/AC zależy od wielu czynników. Aby poznać wysokość składki, należy podać podstawowe dane osobowe – w tym także miejsce zamieszkania. Warto wiedzieć, że ma to ogromny wpływ na cenę polisy. Różnice mogą wynosić nawet kilkaset złotych. O wysokości składki decyduje przede wszystkim stopień zaludnienia, statystyki wypadków, a nawet jakość dróg w danym miejscu.

Poniższe dane dotyczą ubezpieczenia OC – Autocasco zwykle ma bardzo podobną cenę, jednak zależy od wybranego pakietu. AC można dość dowolnie dostosować, więc stawki są elastyczne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jak ogromne różnice pojawiają się, jeśli chodzi o kilka wybranych miast w Polsce.

text

Jak widać najtańszego ubezpieczenia OC/AC mogą spodziewać się mieszkańcy Rzeszowa, a najdroższego – Warszawy. Różnica jest bardzo duża i warto o tym pamiętać przy zakupie polisy. Oczywiście mniejsze miejscowości czy też wsie zwykle oferują znacznie tańsze polisy. Według wyliczeń towarzystw ubezpieczeniowych jest tam mniejsze ryzyko zdarzenia drogowego.

Ceny samego AC nie da się jednoznacznie określić przez mnogość pakietów, jakie są dostępne. Biorąc jednak pod uwagę standardowe usługi AutoCasco różnice będą podobne, jak przy OC. Oczywiście zakup obu polis jednocześnie obniży składkę, jednak wciąż pozostanie ona inna, zależnie od miejsca zamieszkania.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC/AC samochodu?

Cena ubezpieczenia OC/AC zależy od dużej liczby czynników. Przede wszystkim warto wiedzieć, jak jest wyliczana cena. Podczas wyboru polisy, należy podać dane osobowe oraz podstawowe informacje o samochodzie – to właśnie decyduje, ile zapłacisz. Nie można podać jednoznacznej ceny ubezpieczenia pojazdu. Zależy ona od tego, jaki to pojazd oraz kto nim kieruje – wszystko wpływa na wysokość składki.

Warto wiedzieć, że średnia cena OC wyniosła około 700 złotych w tym roku. Polisa może być tańsza lub droższa. Jeśli chodzi o AC, bardzo trudno to stwierdzić. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują różne propozycje, więc także ceny są ustalane dość personalnie – nie można tu określić średniej czy też szacunkowej stawki. Warto wiedzieć, że AC można dostosować idealnie do swoich preferencji. Bez problemu więc dobierzesz propozycję, która nie będzie zbyt droga.

Ubezpieczenie OC/AC jest pakietem dwóch usług. Cena jest więc zwykle obniżana, ponieważ decydujemy się na pakiet. Dla towarzystwa ubezpieczeniowego to opłacalne – tak jest także w twoim przypadku. Warto zwrócić uwagę na promocje, jakie są oferowane przy zakupie dwóch polis jednocześnie.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora OC/AC?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, natomiast AC to tylko dodatkowa usługa. W obu przypadkach nie warto jednak przepłacać. Najlepiej znaleźć korzystną ofertę, gdzie warunki będą Ci odpowiadać, a cena pozostanie stosunkowo niska. Aby samodzielnie nie szukać najlepszej propozycji, można skorzystać z kalkulatora OC/AC. To duża oszczędność, jeśli chodzi o czas oraz wysokość składki ubezpieczeniowej.

Porównywarki to zwykle bardzo proste narzędzia. Kalkulator Porówneo umożliwia znalezienie najkorzystniejszej oferty w zaledwie kilka minut. W pierwszej kolejności należy wpisać potrzebne dane osobowe oraz informacje o samochodzie, po czym program automatycznie wyszukuje propozycje. Ubezpieczenie OC/AC nie musi być drogie – porównywarka z pewnością pozwoli uzyskać najkorzystniejszą ofertę. Pakiety kilku usług są zwykle tańsze. Tak jest również w przypadku zakupu polisy OC oraz Autocasco.

Kalkulator gwarantuje najniższą cenę na rynku. Dodatkowo oszczędza czas, ponieważ nie trzeba samodzielnie szukać ubezpieczenia. Takie rozwiązanie umożliwia także dobranie najlepszej propozycji, jeśli chodzi o zakres AC. Tutaj pakiety mogą się różnić między sobą, jednak porównywarki to uwzględniają.

Sposoby na tanie OC i AC dla młodego kierowcy

Młodzi kierowcy niestety nie mogą liczyć na zniżki za bezszkodową jazdę, jeśli chodzi o polisę. Doświadczenie za kierownicą mocno wpływa na cenę OC i AC. Warto jednak wiedzieć, że składkę można obniżyć także na kilka innych sposobów. Najlepiej zwrócić uwagę na to, od czego zależy cena ubezpieczenia OC i AC.

Dobrym wyborem będzie samochód z mniejszym silnikiem. Takie rozwiązanie to nie tylko wygodna propozycja na przykład, do miejskiej jazdy. W przypadku pojazdów o mniejszej pojemności silnika można liczyć na znacznie niższe składki OC i AC. Dla młodego kierowcy to bardzo dobry wybór, ponieważ można zaoszczędzić przez kupno tańszego samochodu oraz zapłacić mniej za samo ubezpieczenie.

Warto również zwrócić uwagę na kalkulatory OC/AC. Dzięki nim w kilka minut możesz znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Dotyczy to również ubezpieczenia samochodu dla niedoświadczonych, młodszych kierowców. Dobrym rozwiązaniem jest także wpisanie osoby z dłuższym stażem za kierownicą, jako współwłaściciela. Wtedy otrzymasz jej zniżki, jednak w razie ich utraty – każdy będzie poszkodowany.

Najlepiej połączyć wszystkie sposoby na tańsze OC i AC, by uzyskać najlepszą propozycję. Standardowo młodsi kierowcy mają wyższe stawki – można je obniżyć. Samochód z odpowiednio małym silnikiem, kalkulator OC/AC oraz współwłaściciel zdecydowanie tutaj pomogą.

Który kalkulator OC/AC wybrać?

Kalkulatorów OC/AC można znaleźć naprawdę dużo. Zwykle nie różnią się one tak bardzo – każdy ma za zadanie wyszukać najkorzystniejszą ofertę. Mimo wszystko pewne kwestie są inne. Warto zwrócić uwagę na sposób działania. Kalkulator musi być przede wszystkim intuicyjny i prosty w obsłudze. Zbyt skomplikowany program po prostu wydłuży tylko czas wypełniania formularza oraz zniechęci użytkownika. Kalkulatory OC/AC, takie jak Porówneo, w prostej formie – sprawdzają się zdecydowanie najlepiej.

Porównywarka powinna być również odpowiednio zabezpieczona. Wrażliwych danych nie można narażać na wyciek lub kradzież. Dobre kalkulatory OC/AC wykorzystują szyfrowane połączenie, by wysyłać informacje do towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko jest odpowiednio chronione – nie trzeba obawiać się o swoje dane.

Kalkulator OC/AC powinien być także polecany. Tylko najpopularniejsze propozycje, jak Porówneo, gwarantują oczekiwany efekt. Należy pamiętać, że w internecie jest wiele nieprawdziwych kalkulatorów, które mają tylko wykraść Twoje dane. Autoryzowane, często polecane przez użytkowników porównywarki OC/AC, sprawdzą się znacznie lepiej. Są zawsze darmowe oraz dostępne 24/7.

Czy ubezpieczenie OC/AC jest wystarczające?

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe. Tutaj więc zawsze trzeba mieć wykupioną polisę. Jeśli chodzi o AC – to tylko dodatek, który chroni Twój samochód przed sytuacjami losowymi. Połączenie tych dwóch usług jest w pełni wystarczające dla wielu kierowców. Warto jednak wiedzieć, że można zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenia, które ochronią wszystkich pasażerów, jeśli chodzi o zdrowie oraz zapewnią pomoc techniczną (także na drodze), kiedy będziesz tego potrzebować.

Oprócz AC i OC dostępne jest NNW oraz Assistance. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków działa, kiedy pasażer lub kierowca dozna uszczerbku na zdrowiu podczas zdarzenia drogowe. Assistance natomiast jest bezpośrednią pomocą techniczną – można skontaktować się telefoniczne, zamówić lawetę czy też wyciągarkę. Są to jedynie dodatkowe usługi, jednak kupując OC/AC można liczyć na jeszcze większą zniżkę. Zakup wszystkich polis w jednej ubezpieczalni zdecydowanie gwarantuje najlepszą ochronę oraz wybór najkorzystniejszej oferty.

Każdy kierowca musi posiadać wykupione OC. AC dodatkowo zabezpiecza samochód – jest dość popularne. Inne usługi warto rozważyć, jednak nie są one koniecznością. Zwykle cena jest w ich przypadku stosunkowo niska, a mogą okazać się przydatne.

Czy korzystanie z kalkulatora OC/AC jest skomplikowane?

W większości są to bardzo proste narzędzia. Mają one być wygodne i pozwalać oszczędzać kierowcom. Wymagają tylko tyle, ile potrzebują towarzystwa ubezpieczeniowe do obliczenia składki oraz przygotowania oferty. Kalkulatory OC/AC są przyjazne dla każdego kierowcy. Aby skorzystać z porównywarki, wystarczy uzupełnić formularz i wyszukać interesującą Cię ofertę. Pytania są dopasowywane względem wymogów towarzystw ubezpieczeniowych – mimo wszystko nie wymagają wiele.

Korzystanie z kalkulatora OC/AC nie powinno sprawiać żadnych problemów. To proste, darmowe oraz niezwykle przydatne narzędzie. Warto jednak wiedzieć, że można także uzyskać dodatkową pomoc. W razie potrzeby przez cały czas dostępny jest doradca, do którego wystarczy tylko zadzwonić. Pomoże on przy samym wyborze ubezpieczenia, dopasuje ofertę oraz podpowie, jak korzystać z kalkulatora OC/AC.

Wpisanie informacji do formularza zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut. Należy podać dane osobowe oraz parametry samochodu, takie jak pojemność silnika, rok produkcji, rodzaj paliwa i model. Po tym kalkulator automatycznie wyszukuje oferty – nie trzeba robić nic więcej. Często można nawet kupić polisę online po zaledwie kilku kliknięciach.

Czy kalkulator OC/AC umożliwia dokonanie zakupu polisy?

Kalkulator OC/AC pozwoli Ci na znalezienie najkorzystniejszej oferty, jeśli chodzi o ubezpieczenie. Warto jednak wiedzieć, że cały proces zakupu polisy możesz przeprowadzić z domu. Nie trzeba podpisywać dodatkowych umów czy też udawać się do towarzystwa ubezpieczeniowego. Wystarczy tylko skorzystać z odpowiedniego kalkulatora OC/AC, takiego jak Porówneo – jest tutaj możliwy bezpośredni zakup polisy, a nie tylko jej wyszukanie.

Porównywarki charakteryzują się dość wysokim standardem bezpieczeństwa. Kierowcy podają tam wrażliwe dane, więc muszą one być odpowiednio chronione. Dzięki temu można również kupować polisę za pomocą kalkulatora OC/AC online. Nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo – transakcja zawsze będzie dobrze chroniona. Zakup w internecie nie różni się od standardowej wizyty w firmie. To duża oszczędność czasu oraz często można liczyć na dodatkowe promocje, jakie są organizowane przez kalkulatory OC/AC.

Zakup polisy przez internet jest po prostu wygodnym rozwiązaniem. W razie potrzeby można skorzystać z telefonicznej porady konsultanta, co ułatwi cały proces. Coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych oferuje taką opcję i staje się ona standardem dla kierowców.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy. Oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu.

Najlepsza cena

Prezentujemy bezpośrednio oferty naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Oferty posortowane są według wysokości składki ubezpieczeniowej.

Wspieramy Cię

Dzięki Porówneo poznasz warunki finansowe ofert oraz dokładny zakres usług. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!