Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl

Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Oblicz teraz

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Pierwszym elementem tego produktu jest ubezpieczenie OC. To ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które gwarantuje wypłatę świadczenia poszkodowanym w wypadku spowodowanym przez ubezpieczonego. Oczywiście, nie chodzi tu tylko o wypadki. Kolizje i drobne stłuczki również są objęte ochroną. To ma niebagatelne znaczenie. Takie rozwiązanie powoduje bowiem, że osoba pokrzywdzona, poszkodowana w wypadku otrzyma odszkodowanie i będzie mogła naprawić swój samochód lub przejść rehabilitację nie ponosząc kosztów z własnego, domowego budżetu czy własnych, domowych środków. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu i nie ma tu znaczenia, czy chce on je mieć czy nie. Za brak ubezpieczenia OC przewidziane są sankcje prawne. Jest to więc polisa, do której kierowcy są zobligowani.

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC to polisa dobrowolna, ale też nie każdy może z niej skorzystać. Przede wszystkim jest ona przeznaczona dla aut, które nie mają więcej niż osiem lat. Oczywiście, w pewnych wyjątkowych sytuacjach, może się zdarzyć, że starsze auta również są objęte ochroną. Jest to możliwe wyłącznie w takich sytuacjach, gdy ochrona jest kontynuowana, wówczas można ją przedłużyć dla aut dziewięcio, a nawet dziesięcioletnich. Warunkiem jednak jest ich bezszkodowa historia. Innym wyjściem jest również wyjątkowe potraktowanie samochodu, który jest w dobrym stanie. Jednak tutaj, na objęcie ochroną wymagana jest specjalna zgoda. Można ją uzyskać po spełnieniu licznych warunków, które są ustalane indywidualnie. Oczywiście, towarzystwo ubezpieczeniowe musi w ogóle dopuszczać taką procedurę, żeby można było z niej skorzystać.

Ubezpieczenie NNW

Jest to szczególny rodzaj polisy ubezpieczeniowej. NNW chroni pasażerów i kierowcę pojazdu. To polisa, która jest przeznaczona na następstwa nieszczęśliwych wypadków. Pobyt w szpitalu po wypadku, operacja, czy doznanie trwałego uszczerbku są wówczas zdarzeniami ubezpieczeniowymi, za które przysługuje wypłata odszkodowania. To bardzo ważne i niezwykle przydatne ubezpieczenie. Pozwala sfinansować rehabilitację i leczenie, które pozwalają na powrót do zdrowia po poważnym zdarzeniu drogowym, które właśnie to zdrowie nadszarpnęło. Jest to bardzo cenne uzupełnienie polisy obowiązkowej i warto rozważyć jego dołączenie do swojego ubezpieczenia komunikacyjnego.

Ubezpieczenie komunikacyjne pozwala czuć się bezpiecznie, a w razie zdarzenia gwarantuje pieniądze na to, by sobie z tym zdarzeniem poradzić i zniwelować jego skutki. To ubezpieczenie, które wspiera i pomaga w najważniejszym i najtrudniejszym momencie, kiedy to pieniądze są właśnie bardzo potrzebne.

Co to jest ubezpieczenie OC/AC/NNW?

Istnieją trzy rodzaje ubezpieczenia, które razem dają pełną ochronę dla kierowcy oraz pojazdu – oczywiście pod względem finansowym. Polisa OC jest koniecznością w Polsce. Jej warunki oraz zakres są uregulowane przez Ustawę o Ubezpieczeniach Obowiązkowych. Każdy właściciel pojazdu musi wykupić OC – zawsze będzie ono obejmowało takie same zasady. Różnić może się jedynie cena oraz ewentualnie czas realizacji. OC działa kiedy Ty spowodujesz szkody w zdarzeniu drogowym – ubezpieczalnia pokrywa konieczne koszty.

AC, czyli Autocasco, nie jest obowiązkowe. Można je wykupić dodatkowo i ceny mocno różnią się tu zależnie od wybranego pakietu – właściciel pojazdu może zdecydować się na ochronę przed częściową lub całkowitą szkodą. Ubezpieczalnie mają jednak zwykle szereg ofert w różnych przedziałach cenowych. AC działa wtedy, gdy to właśnie Tobie ma zostać wypłacone odszkodowanie – zwykle dotyczy ono uszkodzeń pojazdu.

NNW jest natomiast ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków. To również dodatkowa polisa, która działa podobnie, jak Autocasco – jednak dotyczy tylko życia i zdrowia pasażerów. Ten element warto wykupić zawsze, gdy masz taką możliwość. Ubezpieczenie OC/AC/NNW łączy wszystkie te części i tworzy całkowitą ochronę dla kierowcy. Nie trzeba wtedy przejmować się ewentualnymi zdarzeniami na drodze.

Jak działa kalkulator ubezpieczenia OC/AC/NNW?

Kalkulatory ubezpieczenia OC/AC/NNW stały się bardzo popularne wśród kierowców. Ubezpieczenie OC to konieczność, więc zawsze trzeba je wykupić. Dodatkowe usługi są natomiast przydatne w wielu sytuacjach i mogą oszczędzić wiele stresu oraz pieniędzy. Warto więc zwrócić uwagę także na nie.

Pełne ubezpieczenie OC/AC/NNW może zostać kupione w pakiecie. Kalkulatory pozwalają w szybki i prosty sposób znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut, a oszczędzić można w ten sposób naprawdę wiele – nawet kilkaset złotych. Dodatkowo nie tracisz czasu na samodzielne poszukiwania najlepszej oferty. Wszystkie dzieje się automatycznie, po podaniu potrzebnych informacji.

Kalkulator OC/AC/NNW w pierwszej kolejności wymaga uzupełnienia formularza. Wszystkie pytania tam zawarte są wymogiem towarzystw ubezpieczeniowych – zostały przygotowane dla kierowcy, by móc precyzyjnie wyliczyć składkę. Warto podać wszystkie potrzebne dane osobowe oraz informacje o samochodzie, ponieważ wtedy wyniki będą po prostu najdokładniejsze.

Po uzupełnieniu formularza program automatycznie znajduje najkorzystniejsze oferty. Wszystko zajmuje kilka minut, a zwykle kalkulatory wyróżniają te najlepsze propozycje. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to ile można zaoszczędzić – różnice między towarzystwami ubezpieczeniowymi wynoszą nawet kilkaset złotych przy takich samych warunkach.

Jak działa kalkulator OC/AC/NNW?

Kalkulatory OC/AC/NNW pozwalają szybko znaleźć najkorzystniejszą ofertę łączonego ubezpieczenia. Warto wiedzieć, że tego typu pakiety zwykle pozwalają uzyskać znacznie niższą cenę, niż przy pojedynczym zakupie polis. Porównywarka to naprawdę skuteczne narzędzie, dzięki któremu oszczędzisz czas oraz gotówkę. Znajdziesz najlepsze ubezpieczenie AC i NNW, ale także korzystną ofertę, jeśli chodzi o OC. Kalkulatory uwzględniają różnego rodzaju promocje czy też zniżki.

Aby skorzystać z porównywarki, w pierwszej kolejności należy uzupełnić specjalny formularz. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe oraz informacje o samochodzie, takie jak model i marka, rok produkcji, rodzaj paliwa czy też pojemność silnika. Po wpisaniu wszystkiego do formularza – jest on przesyłany do towarzystw ubezpieczeniowych, by precyzyjnie wyliczyć składkę dla Ciebie. Kalkulatory OC/AC/NNW wymagają tylko kilku minut wolnego czasu, by znaleźć najkorzystniejszą propozycję ubezpieczenia.

Warto wiedzieć, że usługi można zakupić w pakietach lub oddzielnie. Porównywarki biorą pod uwagę ten aspekt i o wszystkim można samodzielnie zadecydować. Dodatkowo warto zwracać uwagę na różnego rodzaju promocje czy też kody rabatowe – to dodatkowa okazja, by oszczędzić na polisie. Kalkulator OC/AC/NNW to kompleksowe rozwiązanie, które znacznie zmniejszy koszt ubezpieczenia twojego samochodu.

Czy muszę podawać swoje dane w kalkulatorze OC/AC/NNW?

Kalkulator OC/AC/NNW zwykle wymaga zarówno danych osobowych, jak i informacji o samochodzie. Wszystko musi zostać podane, by w ogóle było możliwe precyzyjne wyliczenie składki ubezpieczeniowej. Niektóre kalkulatory mają opcję podania listy szacunkowych ofert dla twojego samochodu. Wtedy nie trzeba podawać wszystkich danych, a jedynie część – to idealne rozwiązanie, by zorientować się w cenach. Jeśli chodzi o zakup polisy lub precyzyjnie podane składki, należy uzupełnić odpowiedni, szczegółowy formularz w kalkulatorze OC/AC/NNW.

Warto wiedzieć, że informacje, które musisz podać dla porównywarki są wymogiem towarzystw ubezpieczeniowych. Składka OC/AC/NNW zależy od wielu czynników – wpływa na nią nawet miejsce zamieszkania. Ubezpieczalnia musi wziąć pod uwagę wszystkie kwestie, by podać dla Ciebie korzystną ofertę. Pytania są zwykle dostosowywane tak, by były możliwie najbardziej przyjazne dla użytkownika oraz proste. Wypełnienie formularza to tylko chwila, a dane z pewnością pozostaną bezpiecznie – są one wykorzystywane wyłącznie do obliczania ceny ubezpieczenia i podawania najlepszych ofert OC, AC lub NNW.

Czy moje dane w kalkulatorze OC/AC/NNW są bezpieczne?

Kalkulatory OC/AC/NNW mają być pomocnym dla kierowców narzędziem. Służą one tylko znalezieniu najlepszych ofert, jeśli chodzi o ubezpieczenia. Dodatkowo można w łatwy sposób porównać warunki polisy między różnymi towarzystwami. Podawane dane są tutaj tylko i wyłącznie po to, by móc precyzyjnie wyliczyć dla Ciebie składki oraz ewentualnie od razu zakupić ubezpieczenie online. Kalkulatory OC/AC/NNW zbierają tylko informacje, które są konieczne – nic ponadto. Należy także pamiętać, że są one wykorzystywane wyłącznie przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Strony porównywarek posiadają zawsze specjalne szyfrowanie. Ta technologia jest wykorzystywana przy przesyłaniu danych. Zabezpiecza informacje przed kradzieżą czy też wyciekami. Można być pewnym, że dobry kalkulator OC/AC/NNW jest w 100% bezpieczny. Wszystkie podawane dane są jedynie wymogiem towarzystwa ubezpieczeniowego – muszą być zaszyfrowane i wysłane. Osoby trzecie nie mają dostępu do żadnych informacji, które wpisujesz w formularzu.

Warto pamiętać, że pojawiają się próby wykradania wrażliwych danych. Należy uważać na podejrzane strony, także związane z ubezpieczeniem samochodu. Dobry kalkulator OC/AC/NNW będzie posiadał ikonę szyfrowania przy adresie na pasku wyszukiwarki. Warto zawsze sprawdzić podwójnie, czy znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Czy korzystanie z kalkulatora ubezpieczenia OC/AC/NNW jest płatne?

Porównywarki mają pomóc zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu. Kalkulatory OC/AC/NNW pozwalają wybrać najtańszą lub najkorzystniejszą ofertę i zawsze są w pełni darmowe. Nie trzeba tutaj dodatkowo płacić, a sam program gwarantuje nawet kilkaset złotych oszczędności przy zakupie polisy. Kalkulatory są proste w użyciu i mają po prostu same zalety – dlatego właśnie tak wielu kierowców już z nich korzysta.

Warto wiedzieć, że porównywarki od czasu do czasu oferują autorskie promocje, dzięki czemu można dodatkowo obniżyć koszt polisy. Kalkulatory OC/AC/NNW podają automatycznie wiele propozycji, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Taka usługa bardzo pomaga i ma wiele zalet, a przy tym nie musisz nic za nią zapłacić.

Niektóre kalkulatory OC/AC/NNW posiadają nawet funkcję szacunkowego podania stawki konkretnego ubezpieczenia bez wpisywania wrażliwych danych. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz tylko zorientować się w cenach. Tutaj także usługa jest w 100% darmowa. Żaden kalkulator OC/AC/NNW nie ma ukrytych kosztów – należy jednak korzystać z polecanych, popularnych programów dla bezpieczeństwa.

Jaki jest zakres ubezpieczenia OC/AC/NNW?

Taki pakiet zawiera trzy oddzielne ubezpieczenia o różnym zakresie. OC działa, gdy spowodujesz szkody w zdarzeniu drogowym – tutaj warunki są szczegółowo określone przez Ustawę o Ubezpieczeniach Obowiązkowych. Można znaleźć pełny opis OC zawierający przede wszystkim zakres. Każda oferta polisy oznacza dokładnie takie same warunki.

AC jest natomiast ubezpieczeniem nieobowiązkowym, które ma dość elastyczny zakres. Towarzystwa ubezpieczeniowe zwykle przygotowują oferty specjalnie dla danego klienta. Polisa może obejmować częściowe lub całkowite uszkodzenie twojego samochodu. Zwrot za straty będzie szczególnie przydatny, gdy posiadasz droższy samochód. Zakres AC w dużej mierze zależy od towarzystwa ubezpieczeniowego – nie można go jednoznacznie określić.

NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków działa, gdy zdrowie pasażera lub twoje dozna uszczerbku w zdarzeniu drogowym. Wszystkie szkody zostają pokryte za pomocą odszkodowania. NNW warto wykupić, by po prostu być zabezpieczonym w każdej sytuacji. Tutaj również każde towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje unikatowe warunki dla każdego kierowcy.

Najtańsze oferty OC/AC/NNW dla mieszkańców wybranych miast

Na cenę ubezpieczenia OC/AC/NNW wpływa wiele czynników. Polisa zależy przede wszystkim od parametrów samochodu, danych osobowych, a nawet miejsca zamieszkania. Wbrew pozorom różnice w składkach ubezpieczeniowych między miastami mogą wynosić naprawdę dużo. Warto wiedzieć, że mniejsze miejscowości czy też wsie zwykle oznaczają najkorzystniejsze oferty OC/AC/NNW.

Towarzystwa ubezpieczeniowe wyliczają ceny na podstawie statystyk wypadków, jakości dróg czy też stopnia zaludnienia. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na cenę OC w różnych miastach – to zwykle od niej zależy stawka AC i NNW, będzie po prostu podobna.

text

Jak widać różnice są naprawdę duże – w przypadku pakietów OC/AC/NNW będą jeszcze większe. Kilka usług oznacza także aż trzy składki, przy czym każda z nich różni się zależnie od miejsca zamieszkania. Za ubezpieczenie samochodu najmniej zapłacą mieszkańcy Rzeszowa, natomiast najwięcej – Warszawy. Odnosi się to przede wszystkim do poziomu zaludnienia oraz statystyk wypadków.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC/AC/NNW samochodu?

To dość mocno zależy od wielu czynników – stanu pojazdu, historii ubezpieczeniowej, wieku kierowcy i innych. Zwykle kalkulatory OC/AC/NNW wymagają wszystkich tych informacji na początku w kalkulatorze. Jeśli chodzi o OC, można podać dość uśrednioną stawkę. Kierowcy muszą zapłacić około 600 do 700 złotych. Oczywiście stawki mogą być o wiele wyższe – jednak takich przypadków nie ma aż tak dużo.

AC i NNW to natomiast ubezpieczenia dodatkowe. W tym wypadku ceny mogą mocno się wahać. Wiele zależy od kosztu OC oraz konkretnego, wybranego pakietu. Towarzystwa bardzo często oferują kilka propozycji o innych warunkach – dzięki temu można dobrać najlepsze ubezpieczenie dla siebie. Warto wiedzieć, że zakup OC/AC/NNW w jednym pozwoli sporo oszczędzić. Im więcej polis z tego samego towarzystwa wykupisz, tym zwykle lepsza cena.

Nie można jednoznacznie stwierdzić ile kosztuje ubezpieczenie samochodu. Koniecznością jest OC, pozostałe opcje są tylko dodatkowe, nie trzeba ich posiadać. Zależnie od wymagań oraz posiadanego samochodu, ubezpieczenie to koszt od 400 do nawet kilku tysięcy złotych.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora OC/AC/NNW?

Ubezpieczenie samochodu to bardzo ważna kwestia. Samo OC jest obowiązkowe, a towarzystwa oferują także dodatkowe usługi, jak AC czy też NNW. Warto zadbać o to, by nie przepłacać. Istnieje wiele sposobów na obniżenie ceny ubezpieczenia pojazdu, jednak najpopularniejszym zdecydowanie są kalkulatory OC/AC/NNW. Pozwalają one w kilka minut znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku, przystosowane specjalnie dla Ciebie.

Porównywarka jest bardzo prosta w użyciu, darmowa oraz niezwykle przydatna. Dzięki niej możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na ubezpieczeniu samochodu. Dodatkową zaletą jest ogromna oszczędność czasu. Nie trzeba samodzielnie szukać oferty i kontaktować się z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Kalkulator OC/AC/NNW robi wszystkie automatycznie – wystarczy tylko podać konieczne informacje.

Najważniejsze są dane osobowe i parametry samochodu, który chcesz ubezpieczyć. Wypełnienie formularza to maksymalnie kilka minut pracy. Zostaje on później wysłany do towarzystw ubezpieczeniowych. Kalkulator OC/AC/NNW automatycznie poda listę najkorzystniejszych ofert, jeśli chodzi o cenę oraz warunki. Samodzielne poszukiwanie nie daje gwarancji wybrania najlepszej propozycji – w przypadku porównywarki jest na odwrót, dlatego warto z nich korzystać.

Czy kalkulator OC/AC/NNW umożliwia dokonanie zakupu polisy?

Porównywarki mają za zadanie zapewnić najwyższy poziom wygody dla kierowcy. Wybór ubezpieczenia nie powinien być utrudniany. Kalkulator OC/AC/NNW pozwalają wybierać z listy najkorzystniejszych ofert, które zostają znalezione automatycznie – całą pracę wykonuje za Ciebie program. Warto wiedzieć, że takie rozwiązanie pomoże nie tylko przy samym poszukiwaniu odpowiedniej polisy. Kalkulatory OC/AC/NNW oferują także możliwość zakupu ubezpieczenia online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Nie wymaga także specjalistycznej wiedzy. Od razu po znalezieniu korzystnego ubezpieczenia OC/AC/NNW można je zakupić – nie są wymagane wizyty w firmie lub podpisywanie dodatkowych umów. Warto wiedzieć, że dostępni są również konsultanci telefoniczni. Pomogą oni w wypełnianiu formularza kalkulatora OC/AC/NNW, wyborze odpowiedniej oferty czy też zakupie polisy przez internet. W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać z pomocy doradców. Pamiętaj – Porówneo to porównywarka i agent w jednym!

Zakup ubezpieczenia online jest chroniony przez specjalne szyfrowanie. Zachowano tu wszelkie standardy bezpieczeństwa, by płatności były pewne. Zarówno wrażliwe dane, jak i same wpłaty są odpowiednio szyfrowane w kalkulatorach OC/AC/NNW. Nie ma możliwości kradzieży tych informacji oraz dostęp do nich mają wyłącznie towarzystwa ubezpieczeniowe.

Czy kalkulator OC/AC/NNW jest narzędziem dla wszystkich?

Kalkulatory OC/AC/NNW pozwalają w prosty sposób przejrzeć bardzo dużo ofert, jeśli chodzi o ubezpieczenie, jednocześnie. Znajdują automatycznie te najlepsze propozycje, a nawet umożliwiają od razu zakup polisy bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodne oraz w pełni darmowe rozwiązanie. Czy z porównywarek może więc korzystać każdy kierowca? Oczywiście, że tak. To bardzo proste, ale niezwykle przydatne narzędzie. Programy są odpowiednio zabezpieczone, przystosowane tak, by były możliwie najbardziej przyjazne dla użytkownika.

Korzystanie z kalkulatora OC/AC/NNW jest w pełni darmowe. To kolejny powód, by przynajmniej sprawdzić działanie porównywarki. W razie potrzeby można korzystać z dodatkowej pomocy w postaci konsultacji telefonicznej. Osoba kontaktowa pomoże w obsłudze kalkulatora, dobraniu odpowiedniego ubezpieczenia, uzyskaniu najlepszej ceny oraz zakupie online, jeżeli będziesz tym zainteresowany. To również w pełni darmowa usługa – często konsultanci są dostępni przez cały czas, więc zawsze możesz liczyć na pomoc.

Kalkulator OC/AC/NNW obniży cenę polisy zarówno u młodszych, mniej doświadczonych kierowców, jak i starszych. To rozwiązanie dla każdego, które zaoszczędzi sporo czasu oraz pieniędzy na cenie ubezpieczenia.

Czy z kalkulatora OC/AC/NNW można skorzystać tylko przy pomocy komputera?

Obecnie kalkulatory OC/AC/NNW stały się bardzo popularne, jeśli chodzi o zakup ubezpieczenia. Można z nich skorzystać zawsze – tak jak z dodatkowej infolinii. Porównywarki ciągle stają się coraz wygodniejsze i przystępne dla użytkowników. Warto zwrócić uwagę na to, że nie trzeba mieć nawet komputera, by skorzystać z kalkulatora OC/AC/NNW. Wystarczy dowolne urządzenie z internetem. Może to być tablet czy też smartfon. Wchodzimy na stronę kalkulatora OC/AC/NNW Porowneo.pl i wypełniamy formularz – wtedy program podaje listę korzystnych ofert. Wszystko działa dokładnie tak samo na dowolnym urządzeniu.

To bardzo wygodne rozwiązanie. Już z poziomu telefonu możesz w kilka minut wyszukać korzystną polisę ubezpieczeniową i ją wykupić. Warto wiedzieć, że niezależnie od platformy, z której korzystasz kalkulatory OC/AC/NNW są w pełni darmowe. Dodatkowo mają takie same zabezpieczenia – można być pewnym ochrony wrażliwych danych czy też płatności przy zakupie polisy.

Oczywiście wyszukanie najlepszej oferty z komputera jest po prostu najwygodniejsze. Warto jednak wiedzieć, że także mobilne urządzenia to umożliwiają. Proces jest możliwie najbardziej ułatwiony, by wszystko poszło szybko i nie sprawiało problemów. Tu chodzi przede wszystkim o oszczędność.

Czy ubezpieczenie OC/AC/NNW zapewni kompleksową ochronę?

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe. Chroni ono poszkodowanych, jeśli chodzi o zdarzenia drogowe. Gdy spowodujesz komuś pewne straty, zostanie wypłacone odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego. Dlatego właśnie OC jest obowiązkiem. Każdy uczestnik w ruchu drogowym jest dzięki temu odpowiednio chroniony. Zawsze można odzyskać swoje straty dość szybko, bez niepotrzebnych sporów.

AC natomiast chroni Twój samochód. Jeżeli ulegnie uszkodzeniu w sytuacji, która jest ujęta przez zakres ubezpieczenia – otrzymasz zwrot kosztów naprawy. Warunki mogą się jednak różnić. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują różne pakiety. AC może mieć dość elastyczny zakres, przez co łatwo dostosować taką polisę do siebie. NNW to uzupełnienie, które działa, kiedy pasażer lub kierowca dozna uszczerbku na zdrowiu. Wtedy wypłacane jest odszkodowanie – przede wszystkim pokrywa koszty leczenia.

Nie jest to jednak pełna ochrona. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują także Assistance. To nic innego, jak całodobowa pomoc techniczna związana z pojazdem – dotyczy to na przykład lawet, wyciągarki czy też drobnych napraw lub sytuacji, kiedy w trasie zabraknie paliwa. Ogółem możliwości jest to dość dużo. Assistance warto dokupić jako uzupełnienie ubezpieczenie OC/AC/NNW.

Czy kalkulator OC/AC/NNW pozwoli na poznanie ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych?

Kalkulatory OC/AC/NNW wybierają najlepsze oferty dla Ciebie spośród wielu różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Takie porównywarki, jak Porówneo współpracują z dość dużą liczbą firm. Większa rozpiętość ofert, jeśli chodzi o polisę, pozwala zawsze uzyskać jeszcze lepszą cenę lub korzystniejsze warunki. Warto brać pod uwagę więcej towarzystw ubezpieczeniowych – nie wszystkie kalkulatory mają tak rozbudowaną ofertę.

Jeżeli najpopularniejsze firmy, jak AXA, Generali czy Benefita współpracują z porównywarką, można być pewnym jej jakości. Oczywiście najczęściej tych firm jest znacznie więcej – nawet kilkadziesiąt. Samo ubezpieczenie OC może mieć inne ceny w różnych towarzystwach. W przypadku AC i NNW zmieniają się także warunki czy też zakres. Im więcej firm bierzesz pod uwagę – tym lepszą polisę można znaleźć. Chodzi tutaj o dopasowanie do potrzeb konkretnego kierowcy.

Ubezpieczenie OC/AC/NNW to dość kompleksowa ochrona – bez Assistance. Towarzystwa najczęściej oferują takie polisy w pakiecie, dzięki czemu są tańsze. Warto porównać nie tylko ceny, ale i warunki między firmami. Kalkulatory, takie jak Porówneo to umożliwiają. Współpraca z większą liczbą towarzystw ubezpieczeniowych jest ogromnym plusem.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!Porównaj oferty

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy. Oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu.

Najlepsza cena

Prezentujemy bezpośrednio oferty naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Oferty posortowane są według wysokości składki ubezpieczeniowej.

Wspieramy Cię

Dzięki Porówneo poznasz warunki finansowe ofert oraz dokładny zakres usług. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!