Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Aegon

Aegon

Aegon to bardzo dobrze znane i popularne towarzystwo ubezpieczeniowe. Jego pojawienie się w Polsce rozszerzyło rynek ubezpieczeń i otworzyło przed klientami nowe horyzonty nie tylko ubezpieczeniowe, ale również inwestycyjne. Podejmowana przez firmę działalność koncentruje się na szeroko rozumianym zabezpieczeniu przyszłości swoich klientów, co niewątpliwie jest jej ogromnym atutem.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Historia firmy jest bardzo długa, a jej początki wywodzą się z Holandii i sięgają ponad 170 lat wstecz. Jest to więc staż, który z całą pewnością buduje wiarygodność firmy i świadczy o jej pozycji na rynku. W obecnym kształcie Grupa Aegon powstała w roku 1983, czyli ponad trzydzieści lat temu. Zbierane w tym okresie doświadczenie wpłynęło na liczne zmiany i modyfikacje wprowadzane nie tylko w organizacji struktury i pracy, ale również w oferowanych produktach. Świat zmienia się nieustannie. Aegon, podążając za tymi zmianami i na nie odpowiadając, zmienia się tak, by, jak najskuteczniej zabezpieczyć potrzeby swoich klientów.

Aegon oferuje klientom ubezpieczenia na życie, produkty emerytalne i inwestycyjne. Tym samym zabezpiecza dokładnie te sfery życia człowieka, które są najważniejsze i w których znaczenie ma zaufany partner. Obecnie firma działa w ponad 20 krajach na różnych kontynentach.

Oferta Produktowa

W ramach produktów dostępnych w Aegon można wyróżnić ubezpieczenia życiowe i majątkowe, pakiety emerytalne, inwestycyjne i oszczędnościowe. W każdej grupie zaś znaleźć można wyspecjalizowane rozwiązania, które stworzone są w taki sposób, by precyzyjnie spełnić oczekiwania klientów.

  • Aegon Pakiet na Wypadek to ubezpieczenie stricte wypadkowe, które chroni klientów przed ewentualnymi zdarzeniami losowymi o charakterze nagłym. W tym zakresie ubezpieczenie obejmuje wyłącznie nieszczęśliwe wypadki i wypadki komunikacyjne.
  • Aegon Program na Życie to program ubezpieczeniowy dla całej rodziny. Chroni życie klienta i jego bliskich. Jest szerszy i bardziej rozbudowany niż pakiet wypadkowy.
  • Pod Opieką Aegon to kompleksowa ochrona dla ubezpieczonego. Produkt doskonały dla osób wymagających i poszukujących wysokiej klasy rozwiązań. Szeroki zakres i odpowiednie sumy ubezpieczenia to gwarancja ochrony w najtrudniejszych chwilach.
  • Bezpieczni bliscy to ubezpieczenie, które jest przeznaczone dla rodziny. Doskonała propozycja dla wszystkich, którzy czują się odpowiedzialni za swoich bliskich i chcą im zapewnić jak najlepszą przyszłość, chroniąc jednocześnie przed możliwymi zagrożeniami.

W ramach produktów inwestycyjnych, Aegon proponuje dwa najważniejsze rozwiązania. Są to:

  • Aegon Plan na Przyszłość
  • Aegon Invest One

To propozycje inwestycyjne, które koncentrują się na pomnażaniu zainwestowanych środków, tak by w przyszłości można było skorzystać, nie z takiej kwoty, która była zainwestowana, a z większej. Oszczędności gromadzone w ramach Planu na Przyszłość wpłacane są przez klienta regularnie. Natomiast w ramach Invest One wpłata dokonywana jest jednorazowo.

Emerytura spotka większość z nas. Jednak, dla większości będzie to czas bardzo trudny pod względem finansowym. Myśląc o tym już dziś, można razem z Aegon zabezpieczyć swoją emeryturę i podnieść jej wartości zakładając dla siebie odpowiedni produkt emerytalny. Gromadzone na nim fundusze będą się kumulowały i pracowały na siebie, by w przyszłości stać się zabezpieczeniem i dodatkową kwotą do wykorzystania dla przyszłego emeryta.

Przyszłość ważna jest nie tylko dla przyszłych emerytów, ale również dla rodziców, którzy wychowują małe dzieci. Już dziś trzeba bowiem pomyśleć o ich wykształceniu i edukacji. Dzięki Aegon można zgromadzić odpowiednie środki, by móc w przyszłości tę edukację dzieciom sfinansować. Wystarczy skorzystać z propozycji, jaką jest Program Finansowania Studiów + i spać spokojnie bez obaw o wykształcenie potomstwa.

Aegon w trosce o kompleksowe zabezpieczenie swoich klientów oferuje również rozwiązania, które uchronią Cię przed utratą pieniędzy na skutek zdarzeń losowych, nie związanych z Twoim życiem lub zdrowiem. W Aegon możesz ubezpieczyć swój majątek – w razie pożaru, zalania lub kradzieży będzie można wszystko sobie zrekompensować – oraz siebie od odpowiedzialności cywilnej – dzięki temu, gdy wyrządzisz komuś szkodę, to ubezpieczenie pokryje jej koszty, a nie Ty osobiście.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie szkody w przypadku ubezpieczenia majątkowego i zdarzenia w przypadku ubezpieczenia zdrowotnego odbywać się może na dwa sposoby

  • Pierwszym z nich jest kontakt z agentem, który oferował ubezpieczenie. Wówczas agent poinformuje również o kolejnych krokach i niezbędnych do zgromadzenia dokumentach.

  • Można też zrobić to przez kontakt z infolinią, na której konsultant również wszystko po kolei opowie i przeprowadzi przez wszystkie konieczne do wykonania kroki.

W sytuacji, gdy konieczne jest wypowiedzenie umowy i rezygnacja z ubezpieczenia, można to zrobić dokładnie w ten sam sposób, jak w przypadku zgłoszenia zdarzenia.

Kontakt z firmą można nawiązać za pośrednictwem strony internetowej lub infolinii. W obu przypadkach można też zawnioskować o osobiste spotkanie z agentem, które z całą pewnością będzie znacznie bardziej wartościowe niż rozmowa telefoniczna. W czasie indywidualnego spotkania można o wszystko zapytać, a agent może zaprezentować symulacje finansowe dostosowane do indywidualnej sytuacji zainteresowanego.

Adres siedziby:

Formularze kontaktowe: http://www.aegon.pl/Strona-glowna/Kontakt/ Infolinia: 800 300 900 lub +48 22 592 10 00 Infolinia OFE: 801 218 218 lub +48 22 640 48 48

Znajdź dla siebie najlepsze oferty