Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Axa

Axa

W trosce o bezpieczeństwo i stabilizację finansową klientów AXA oferuje najbardziej elastyczny i jednocześnie najbardziej kompleksowy zestaw ubezpieczeń, które odpowiadają praktycznie na każdą potrzebę. Tak szerokie i otwarte podejście powoduje, że AXA cieszy się bardzo dużym zaufaniem ze strony klientów i bardzo dużym uznaniem. Takie podejście, ukierunkowane właśnie na klienta jest bardzo doceniane.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

AXA to stosunkowo młode Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które swoją historią sięga zaledwie pięćdziesiąt lat wstecz. Nie przeszkadza to jednak by było to jedno z najlepiej rozwijających się towarzystw, które jednocześnie bardzo dynamicznie i bardzo intensywnie idzie do przodu i rozwija się, oferując swoim klientom coraz to lepsze i lepiej dopasowane produkty.

AXA zrodziła się we Francji i tam zajmuje jedno z czołowych miejsc na rynku. W Polsce, AXA zajmuje się finansowym wsparciem od ponad dziesięciu lat. Jest to dekada sukcesów, doskonałych efektów i nieustannych wzrostów, co powoduje, że jej pozycja stale się umacnia.

W październiku 2020 r. UNIQA stała się właścicielem spółek AXA w Polsce, Czechach i Słowacji, umacniając swoją pozycję na rynku. W Polsce transakcja dotyczy AXA Ubezpieczenia TUiR, AXA Życie, AXA TFI, AXA PTE i AXA Polska; nie obejmuje AXA Assistance, AXA Partners, AXA XL.

Oferta Produktowa

Oferta, która została przygotowana dla klientów, obejmuje wiele różnorodnych aspektów codziennego życia człowieka. Począwszy od zagadnień związanych z życiem i zdrowiem, poprzez oszczędzanie, planowanie przyszłości, zabezpieczanie podróży czy samochodu. Dzięki temu AXA towarzyszy swoim klientom w najważniejszych chwilach ich życia, będąc zawsze tam, gdzie jest potrzebna.

 • W ramach ubezpieczeń życia i zdrowia, AXA oferuje produkty zróżnicowane pod względem zakresu i rodzaju świadczeń. Wszystko po to, by klienci mogli wybrać dla siebie dokładnie takie ubezpieczenie, jakiego potrzebują.

 • Plan Elastyczny to ubezpieczenie, w których ochronie podlega życie i zdrowie ubezpieczonego oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo istnieje możliwość oszczędzania pieniędzy na przyszłość w jednym z Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych. Polisa pozwala chronić i oszczędzać jednocześnie.

 • Plan Ochronny AXA to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny. Obejmuje wszystkich jej członków, a ochronie podlega życie, zdrowie i następstwa nieszczęśliwych wypadków. Rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne.

 • Parasol to rzeczywiście ochrona. Zabezpieczone jest życie i zdrowie ubezpieczonego. W razie tragicznego zdarzenia bliscy są zabezpieczeni finansowo na przyszłość. W przypadku pojawienia się choroby, polisa daje wsparcie w leczeniu i dojściu do zdrowia.

 • Bezpieczna Dekada to ubezpieczenie wypadkowe, które gwarantuje Ci wsparcie w czasie zaistnienia następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo zabezpiecza Twoich bliskich na wypadek Twojej śmierci.

 • Bezpieczna Dekada Prestiż to również ubezpieczenie wypadkowe, które zabezpiecza Ciebie i Twoich bliskich. Wypłata świadczenia następuje na skutek powstania następstw nieszczęśliwych wypadków, inwalidztwa czy śmierci. Dodatkowo ubezpieczony może wybrać sobie jeden z pięciu wariantów świadczeń.

 • Vitalite to ubezpieczenie specjalistyczne, zdrowotne. Jego posiadanie daje dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz wsparcie finansowe w razie leczenia.

 • Pomoc na raka to również jest ubezpieczenie specjalistyczne. Przeznaczone jest dla osób z grupy ryzyka zachorowania na raka. Ubezpieczenie jest formą wsparcia finansowego na każdym etapie walki z chorobą. Dzięki tym środkom można sfinansować prywatne badania i leczenie.

 • Ubezpieczenia podróżne to propozycja dla osób wyjeżdżających za granicę. Tego rodzaju rozwiązania służą wsparciu. To finansowe zabezpieczenie ewentualnego leczenia za granicą.

 • Ubezpieczenie Kontynenty Multitravel to bogate i bardzo szerokie ubezpieczenie, które obejmuje wiele różnych ryzyk. Zawiera w sobie koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie bagażu podróżnego, opóźnienie lotu, OC, OC sportowe, ubezpieczenie sprzętu sportowego, koszty rezygnacji z wyjazdu, ubezpieczenie gotówki wypłaconej z bankomatu, ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu. Taka różnorodność powoduje, że ubezpieczenie jest niezwykle praktyczne.

 • Ubezpieczenie podróży zagranicznych to ochrona na wypadek wystąpienia różnorodnych zdarzeń losowych, które skutkują u podróżnego utratą zdrowia, mienia lub kosztami finansowymi. Ochroną objęte są koszty leczenia, bagaż podróżny, odpowiedzialność cywilna czy następstwa nieszczęśliwych wypadków.

 • Podróżowanie po Polsce również wspierane jest przez specjalne, dedykowane tego rodzaju podróżom ubezpieczenie. Dzięki niemu Twój wyjazd nawet na terenie kraju będzie otoczony szczególną ochroną.

 • Ubezpieczenie do wiz na Białoruś to klasyczne, standardowe ubezpieczenie podróżne, jakie oferowane jest przez AXA, z tym że jest ono dedykowane podróżnym, którzy wybierają się do Republiki Białorusi.

 • Ubezpieczenia samochodów to klasyczne rozwiązania. Obok obowiązkowego OC dostępne jest również AC w bardzo konkurencyjnej cenie. Wszystko na jasnych i bardzo czytelnych zasadach.

 • AXA oferuje również plany inwestycyjne, które pozwalają na gromadzenie kapitału na przyszłość. Możesz oszczędzać na edukację dzieci, własną emeryturę lub też inny, dowolny cel. Wszystko w zakresie własnych wyborów i własnych decyzji, ale z profesjonalnym wsparciem i doradztwem ze strony firmowych ekspertów.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie zaistniałej szkody, złożenie wniosku o odszkodowanie, wypowiedzenie umowy, złożenie reklamacji czy po prostu rozmowa z przedstawicielem mogą się odbyć na kilka różnych sposobów. Najprostszym jest nawiązanie kontaktu przez stronę internetową. Na stronie można znaleźć numer telefonu infolinii, ale nie tylko.

Znajdują się tam również różnorodne adresy mailowe, które zostały przeznaczone dla poszczególnych działów w firmy. W ten sposób komunikacja odbywa się szybciej i sprawniej, ponieważ wiadomość trafia od razu do właściwej osoby. Na stronie można również wyszukać najbliższą placówkę lub dokonać zgłoszenia przez Internet za pośrednictwem specjalnego formularza.

Adres siedziby:

AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

Znajdź dla siebie najlepsze oferty