Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Beesafe

Beesafe

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa, która na polskim rynku pojawiła się stosunkowo niedawno. W ofercie produktowej Beesafe znaleźć można nie tylko ubezpieczenie OC, ale też Autocasco czy Assistance. Dostępne jest także kilka nowości, takich jak usługa „Wygodny kierowca" czy „Ubezpieczenia miejskie”.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Beesafe jest częścią znanego towarzystwa ubezpieczeniowego Compensa TU SA, które z kolei działa w ramach Vienna Insurance Group. Vienna uznawana jest za jednego z liderów rynku ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej, a ekspansja firmy cały czas trwa. Obecnie Vienna Insurance Group działa w 25 krajach. Beesafe powstał z myślą o najbardziej nowoczesnych, wymagających kierowcach – i nie tylko, ponieważ oferta firmy została uzupełniona o polisę dla osób, które na co dzień korzystają także z innych pojazdów. W tym miejscu warto dodać, że cała działalność firmy Beesafe prowadzona jest online, a firma nie posiada placówek stacjonarnych. Widać więc, że jest to marka o bardzo nowoczesnym podejściu.

Oferta Produktowa

Podstawą oferty produktowej firmy Beesafe jest obowiązkowe ubezpieczenie OC/AC. Warto podkreślić, że firma oferuje w 100 proc. zdalną obsługę, co z pewnością przyciągnie wielu kierowców. Kierowcy mają także możliwość skorzystania z wygodnego kalkulatora OC/AC Beesafe, który pozwala na znalezienie najbardziej korzystnej oferty ubezpieczeniowej.

W ofercie Beesafe dostępne są także inne rodzaje ubezpieczenia komunikacyjnego, jak AC, Assistance czy NNW. Na uwagę zasługuje także usługa „ Wygodny kierowca", w ramach której właściciel samochodu może liczyć wsparcie firmy w dbaniu o pojazd. Usługa świadczona jest metodę door-to-door i obejmuje między innymi zmianę opon, małe i większe naprawy, a nawet przeglądy techniczne.

Ciekawostką są „Ubezpieczenia miejskie”, które skierowane są do wszystkich użytkowników pojazdów, takich jak rowery czy hulajnogi. „Ubezpieczenia miejskie” Beesafe zadziała zarówno w momencie używania własnego pojazdu, np. roweru, jak i wypożyczonego (poza pokryciem kosztów wypożyczonego i zniszczonego sprzętu). Kolejny raz widać, że firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej nowoczesnych osób – bo to wśród nich pojazdy miejskie cieszą się największą popularnością.

W ofercie Beesafe znaleźć można również takie polisy, jak Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie bagażu czy Pomoc Prawna. Na koniec warto dodać, że Beesafe zajmuje się nie tylko sprzedażą ubezpieczeń, ale też obsługą w przypadku szkody. Klienci Beesafe mogą skorzystać z pomocy w momencie, kiedy będą uczestnikami kolizji lub innego zdarzenia.

Kontakt z firmą

Beesafe stara się zagwarantować klientom i osobom zainteresowanym ofertą jak najwygodniejszy kontakt. Dróg kontaktu jest klika. Klienci mogą kontaktować się:

a) korzystając z infolinii pod numerem: 500 96 56 26,

b) przez formularz online: https://beesafe.pl/kontakt/.

Dzięki temu każdy może skontaktować się z firmą w wygodny dla siebie sposób, i to o dowolnej porze.

Zgłoszenia szkody w Beesafe można dokonać, dzwoniąc pod numer 500 69 56 26 lub korzystając z formularza na stronie internetowej.

Adres siedziby:

Beesafe Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 162 02-342 Warszawa Infolinia: 500 96 56 26 Email: kontakt@beesafe.pl

Znajdź dla siebie najlepsze oferty