Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Benefia

Benefia

Odpowiedzialność, troska o klienta, dbałość o szczegóły. To zaledwie kilka cech, którymi można scharakteryzować Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia, które roztacza swoją ochronę nad klientami również w Polsce. Nietypowe kanały sprzedaży i niestandardowe sposoby docierania do klienta powodują, że Benefia zyskuje klientów wszędzie tam, gdzie inne towarzystwa ubezpieczeniowe nie dotarły.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Historia Grupy Benefia swoimi korzeniami sięga końcówki lat dziewięćdziesiątych, kiedy to aktem założycielskim z 1999 r. została utworzona Benefia Towarzystwo Ubezpieczeniowe S. A. Vienna Insurance Group. To symboliczny początek, który wykreował też nieco inne myślenie o ubezpieczeniach i wskazał na możliwość wykorzystania również innych, niż typowe kanałów sprzedaży. W roku 2015 Benefia Majątek połączyła się ze spółką Compensa Majątek i dziś klienci obydwu spółek obsługiwani są na wysokim poziomie reprezentowanym właśnie przez Benefia.

Oferta Produktowa

Benefia specjalizuje się w produktach ubezpieczeniowych komunikacyjnych i majątkowych. Specjalizacja pozwala jej na bardziej precyzyjne określenie grupy docelowej i jej potrzeb, a to skutkuje znacznie lepszym i bardziej precyzyjnym określeniem ich potrzeb i oczekiwań. Co za tym idzie, lepsze dopasowanie produktów do klientów, więc i większa satysfakcja klientów. Bazując na doświadczeniach, firma przygotowała ofertę dedykowaną klientom indywidualnym i biznesowym.

Klienci indywidualni

Dla klientów indywidualnych przygotowana została bardzo atrakcyjna oferta ubezpieczenia OC dla właściciela samochodu.

Oprócz tego:

  • ubezpieczenie AC,
  • Zielona Karta,
  • Następstwa Nieszczęśliwych wypadków,
  • Assistance SOS,
  • Medical Assistance,
  • Assistance Prawny,
  • Ochrona prawna.

W zakresie ubezpieczeń majątkowych można skorzystać z ubezpieczenia Dom W Budowie, które chroni Twoją budowę przed szkodami wynikającymi z działania sił natury, ale również chroni przed skutkami kradzieży i wandalizmu. Dla nieruchomości już istniejących przygotowany został:

  • Pakiet Dom,
  • Pakiet Mieszkanie,
  • Pakiet Najemca.

Różnią się one między sobą zaledwie drobnymi szczegółami, które precyzują specyfikę oferty.

Klienci biznesowi

Dla klientów biznesowych Benefia przygotowała szeroki pakiet ubezpieczeń dotyczących działalności klientów. Ochroną ubezpieczeniową można objąć mienie stanowiące majątek firmy, transport towaru, ładunek w transporcie krajowym, nieruchomości. Lista ryzyk, które są objęte odpowiedzialnością ubezpieczyciela, jest niezwykle długa, znajdują się na niej zarówno pożary, inne zdarzenia losowe, jak i kradzieże, włamania i rabunki. To powoduje, że oferta jest kompleksowa i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kontakt z firmą

Benefia kładzie duży nacisk na skuteczność rozwiązywanych przez siebie spraw. W związku z tym, zgłoszenie szkody czy wypowiedzenie umowy najlepiej jest zrobić przez wiadomość mailową. Adres można znaleźć na stronie internetowej, tam też znajduje się numer telefonu do Centrum Zgłoszeniowego, które jest czynne przez 7 dni w tygodniu w bardzo dogodnych godzinach: od 6 rano do 22.00. Zarówno do likwidacji szkód, jak i do wypowiadania umów zostały przeznaczone dwa odrębne adresy mailowe, co powoduje, że wiadomości są uporządkowane i od razu trafiają do właściwych osób. To pozwala na przyspieszenie procedury i skuteczniejsze jej załatwienie.

Adres siedziby:

BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa

Znajdź dla siebie najlepsze oferty