Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Bre

BRE

Wsparcie finansowe klientów jest ważne dla wielu placówek i wielu podmiotów. Każdy z nich jednak w nieco inny sposób realizuje swoje cele, zadania i misje. Każdy, na swój specyficzny sposób dociera też do innych grup klientów. Właśnie dlatego BRE Ubezpieczenia od początku swojej działalności cieszyły się dużym zainteresowaniem i całkiem sporym zaufaniem.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Bre Ubezpieczenia ma za sobą stosunkowo krótką historię. Jej początki datują się na czerwiec 2006 roku, jest to więc zaledwie dekada działalności ubezpieczeniowej. Pierwszą formą prawną była spółka z o.o. Dopiero w grudniu tego samego roku Bre przeistoczyło się w Towarzystwo Ubezpieczeniowe z licencją do prowadzenia działalności ubezpieczeniowej, nadaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. W roku 2015 Spółka Bre TUiR S.A. została włączona do struktur grupy AXA i od tamtego momentu funkcjonuje w jej ramach i przestrzeni. W grudniu tamtego roku ostatecznie zmieniona została również nazwa firmy na AXA, a jej siedziba została przeniesiona do siedziby AXA.

Oferta Produktowa

BRE Ubezpieczenia od początku specjalizowała się w tworzeniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego. Po zmianach klienci mogą być oczywiście spokojni o swoje umowy i swoje polisy. W tym zakresie nic się nie zmienia. Odpowiedzialność za nich natomiast przeszła po prostu w ręce bardziej doświadczonego i stabilnego ubezpieczyciela, który zajmuje czołową pozycję na rynku ubezpieczeń w Polsce.

Ponadto wszyscy klienci zainteresowani rozszerzeniem swojej oferty ubezpieczeniowej mogą teraz skorzystać z pakietów i produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez AXA. To znacznie większa i liczniejsza propozycja, a gwarantujący ją podmiot jest całkowicie bezpieczny i pewny.

Kontakt z firmą

Wypowiedzenie umowy, likwidacja szkody, kontakt

Specjalnie dla klientów BRE Ubezpieczenia, nic się nie zmienia po połączeniu firmy z AXA. Obsługa produktów odbywa się dokładnie tak samo, a numery kontaktowe do ubezpieczyciela pozostają bez zmian. Ma to na celu zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa, pewności i swego rodzaju stabilności, mimo zachodzącej właśnie zmiany.

Adres siedziby:

Siedziba firmy: ul. Chłodna 51 00-867 Warszawa

Znajdź dla siebie najlepsze oferty