Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Cardif

CARDIF

Należący do grupy BNP Paribas Cardif to Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które zdecydowanie różni się na polskim rynku zarówno jakością, jak i sposobem procedowania powierzanych mu spraw. Firma oferuje produkty z zakresu bancassurance, ale nie tylko. To również ważny członek rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. CARDIF ma bardzo ciekawą ofertę, z którą warto się bliżej zapoznać.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Cardif działa na polskim rynku od 1997 roku. Obecnie Cardif działa w Polsce jako:

  • Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.
  • Cardif Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce

Od początku było to towarzystwo innowacyjne i wyróżniające się. Jako pierwsze wprowadziło ubezpieczenie od utraty wartości (GAP) stosowane przy ubezpieczeniach komunikacyjnych. Jednocześnie, jako pierwsze wprowadziło też ubezpieczenie na wypadek utraty pracy, co w tamtym okresie było prawdziwym zjawiskiem. Jednocześnie, Cardif od samego początku był liderem rozwiązań typu bancassurance. Wyznaczał trend, standardy i poziomy jakości w tym obszarze. Obecnie Towarzystwo systematycznie się rozwija i rozrasta. Za tym zaś idą kolejne propozycje dla klientów i kolejne produkty, których zadaniem ma być zabezpieczenie niemalże każdego aspektu życia klientów. Tak, by czuli się bezpiecznie.

Oferta Produktowa

Oferta produktowa od Cardif to bogactwo różnorodnych rozwiązań ubezpieczeniowych z różnych dziedzin. Ubezpieczenia są systematycznie analizowane, by stale dopasowywać ich kształt do potrzeb i oczekiwań klientów. Mają służyć i działać. I tym celom są przede wszystkim podporządkowane.

  • Ubezpieczenia grupowe to propozycja dla pracodawców i pracowników firm. Ubezpieczenie grupowe może być formą dodatkowego wynagrodzenia pracownika, wyróżnieniem go za jego zasługi lub też formą polityki firmy, która zakłada, że każdy pracownik powinien mieć tego rodzaju ochronę. Dla pracowników to sposób by zyskać ubezpieczenie, które jest w bardzo korzystnej cenie lub całkowicie nieodpłatne. Jednocześnie, zakres ubezpieczeń grupowych jest zwykle bardzo konkurencyjny i bardzo korzystny dla ubezpieczonych. Zawiera szereg zdarzeń, które objęte są ochroną ubezpieczeniową. Oferowane przez Cardif ubezpieczenie grupowe nosi nazwę Solidna Firma.

  • Solidna Kontynuacja to możliwość kontynuowania ubezpieczenia grupowego Solidna Firma w momencie, gdy pracownik zakończył współpracę z zakładem pracy. Rozwiązanie umowy z zakładem pracy nie musi oznaczać całkowitego wystąpienia z ubezpieczenia. Dzięki opcji Solidna Kontynuacja pracownik może być nadal ubezpieczony na nieco innych warunkach.

  • Bancassurance to ubezpieczeniowe dedykowane bankom i instytucjom finansowym. Ochroną ubezpieczeniową objęci są klienci, którzy mają:

  • Zaciągnięte kredyty w danym banku

  • Karty kredytowe

  • Leasing

Dla każdego z produktów finansowych przewidziane zostało odrębne ubezpieczenie Cardif, skonstruowane adekwatnie do posiadanego produktu.

  • GAP to ubezpieczenie od utraty wartości pojazdu. Ubezpieczenie to jest uzupełnieniem klasycznego ubezpieczenia autocasco. Występuje w dwóch odmianach. GAP kwota i GAP faktura. Ubezpieczenie jest szczególnie korzystne dla posiadaczy nowych pojazdów.
  • Kupując auto na kredyt lub w formie leasingu można również skorzystać z ubezpieczenia Przedłużona Gwarancja. Ubezpieczenie to obejmuje różnego rodzaju awarie pojazdu. Ubezpieczeniem pokrywane są koszty naprawy części lub zespołów, koszty robocizny, koszty wymiany części lub zespołów. Dzięki temu ubezpieczeniu właściciel pojazdu może znacznie zredukować koszty serwisowania swojego auta.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie szkody, reklamacji lub wypowiedzenie umowy ubezpieczenia można złożyć za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub też poczty elektronicznej. Można to również zrobić za pośrednictwem dostępnej dla klientów infolinii, na której konsultanci starannie przeprowadzą krok po kroku przez konieczne procedury. Wszystkie tego rodzaju zgłoszenia i wnioski rozpatrywane są bez zbędnej zwłoki.

Adres siedziby:

Adres siedziby: pl. Piłsudskiego 2 00-073 Warszawa Sekretariat: tel. 22 529 0123 fax 22 529 0111 Infolinia: tel. 801 801 111 22 319 00 00 e-mail: cardif@cardif.pl

Znajdź dla siebie najlepsze oferty