Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Compensa

Compensa

Opiekę nad swoim bezpieczeństwem czy finansami klienci są w stanie przekazać wyłącznie tej instytucji, która wzbudzi w nich zaufanie. Jej wizerunek musi odznaczać się wiarygodnością, a podejmowana działania muszą być transparentne. Tak to właśnie wygląda w przypadku Compensy. Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które cieszy się szczególnie dobrą opinią i uznaniem klientów.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Compensa jest częścią grupy Vienna Insurance Gropu. To znana austriacka grupa ubezpieczeniowa, która obecnie zrzesza wiele milionów klientów i działa w kilku krajach. Jednocześnie, jest to wiodące towarzystwo na terenie Polski Środkowo Wschodniej. Warto też dodać, że Vienna Insurance Gropu, podobnie jak Compensa, stale rozbudowuje i modyfikuje swoją ofertę, by stale odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. W Polsce Compensa gości od 1990r.

Oferta Produktowa

Ubezpieczenia, które są oferowane przez Compensa zostały zakwalifikowane do dwóch grup, ponieważ skierowane są do dwóch różnych grup klientów.

Indywidualni

Dla klientów indywidualnych Compensa przygotowała pakiet ubezpieczeń życiowych, podróżnych, komunikacyjnych i majątkowych. Życie, zdrowie i NNW chronione jest przez Compensa za pomocą trzech różnych produktów, które zostały wyspecjalizowane i specyficznie przygotowane. Dzięki temu firma może roztoczyć profesjonalną opiekę nad swoim klientem.

  • Ubezpieczenie podróżne Compensa Voyage to doskonałe wsparcie i zabezpieczenie wszystkich podróżujących poza granicami kraju. Mając to rozwiązanie, można być spokojnym o ewentualne koszty leczenia czy następstwa nieszczęśliwych wypadków. Ich koszty pokryte zostaną z ubezpieczenia. Dodatkowo ubezpieczenie obejmuje ochronę bagażu i assistance.

  • W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych Compensa oferuje ubezpieczenie OC, AC, Zieloną Kartę, ubezpieczenie szyb, opony, nnw i ochronę prawną. To bardzo szeroki i atrakcyjny zakres rozwiązań, który z pewnością sprawdzi się dla tak zróżnicowanej grupy, jaką są klienci właśnie ubezpieczeń komunikacyjnych.

  • Ubezpieczenia majątkowe pozwalają zabezpieczyć nie tylko Twoją nieruchomość jak dom czy mieszkanie. Ich szeroki zakres powoduje, że każdy klient zainteresowany zabezpieczeniem swojego majątku znajdzie tutaj coś dla siebie.

Klienci biznesowi

W ofercie dla klientów biznesowych znajduje się szereg rozwiązań zabezpieczających pracowników, mienie firmowe i samo funkcjonowanie firmy. W zakresie zabezpieczenia pracowników znaleźć można szeroki wachlarz ubezpieczeń na życie, zdrowie i następstw nieszczęśliwych wypadków. Do tego dochodzi ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej, które chroni przed ponoszeniem kosztów finansowych błędnych decyzji oraz ubezpieczenie podróży służbowych, które działa w czasie zagranicznych podróży służbowych. Pozostałe ubezpieczenia, to oferta obejmująca mienie, inwestycje budowlane, nieprzewidzianą utratę zysku oraz mienie w transporcie wraz z OC spedytora i przewoźnika. Taka oferta powoduje, że odpowiada ona praktycznie każdej branży i chroni od większości możliwych ryzyk.

Kontakt z firmą

Wypłata świadczenia, wypowiedzenie umowy, kontakt

Wypowiedzenie umowy lub wnioskowanie o świadczenie najłatwiej jest załatwić za pośrednictwem strony internetowej. Można tam znaleźć dane kontaktowe oraz opcję zamówienia rozmowy z konsultantem. Dzięki temu można zyskać wsparcie osoby, która krok po kroku pokieruje w czasie całej procedury. Podpowie, jakie dokumenty należy złożyć i jakie terminy są dla ubezpieczonego obowiązujące. Można też osobiście udać się do głównej siedziby firmy.

Adres siedziby:

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group Aleje Jerozolimskie 162 02-342 Warszawa tel. +48 22 501 61 00

Znajdź dla siebie najlepsze oferty