Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Concordia

Concordia

Bezpieczeństwo, pewność i zaufanie, szczególnie w sektorze ubezpieczeń agro, to cechy, którymi Concordia zdecydowanie wyróżnia się na tle innych towarzystw ubezpieczeniowych funkcjonujących obecnie na rynku. To właśnie ta specjalizacja, ale również szeroki zakres pozostałych działań wpłynęły na ukształtowanie i ustabilizowanie pozycji Concordia w Polsce. Do tego solidne, niemieckie wsparcie na pewno dodatnio wpłynęło na kształtowanie wizerunku firmy.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Concordia swoją historię zaczęła ponad 150 lat temu. Ten czas pozwolił na zdobycie solidnego doświadczenia, wypracowanie dobrych praktyk i stworzenie modelu współpracy z klientami, który jest dla nich odpowiedni i satysfakcjonujący. Głównym akcjonariuszem Concordia był od samego początku niemiecki holding Concordia Versicherungen. To właśnie on jest źródłem wysokiej jakości usług i profesjonalnego podejścia. Natomiast drugi udziałowiec, Vereinigte Hagelversicherungen, pozwolił na wypracowanie specjalizacji, która wyróżnia Concordia również na polskim rynku. Vereinigte Hagelversicherungen jest liderem ubezpieczeń rolniczych w Niemczech. Do Polski Concordia dotarła w 1997 roku i od tamtego momentu nieustannie i prężnie się rozwija.

Oferta Produktowa

Oferta produktowa

Oferta produktowa jest niezwykle atrakcyjna i rozbudowana. Przede wszystkim stworzone zostały rozwiązania dla klientów indywidualnych i dla biznesu, co oznacza znacznie szersze grono nabywców.

Klienci indywidualni

Concordia dba o klientów indywidualnych w sposób kompleksowy. To właśnie jest powodem, dla którego chcą się związać i pozostają na lata, często nawet na stałe. Oferta ubezpieczeń dla klientów indywidualnych obejmuje zabezpieczenie zdrowia, życia i majątku. Oto oferowane produkty.

  • Ochrona Prawna to ubezpieczenie dające zapewnienie wsparcia i pomocy w sytuacji prawnej. W ramach ubezpieczenia można zyskać prawnika i profesjonalne porady prawne, także w razie trudnych sytuacji zawsze będzie ktoś, kto zabezpieczy interesy ubezpieczonego.
  • Podróż to ubezpieczenie dla wyjeżdżających za granicę. Dzięki niemu można przygotować się, przynajmniej finansowo, na różnorodne możliwe zdarzenia. Ubezpieczenie pozwala oszczędzić czas, nerwy i zmartwienia.
  • Ubezpieczenie życia i zdrowia to rozwiązanie zabezpieczające finansowe skutki poważnych chorób i utraty zdrowia. Jednocześnie, przez to zabezpieczenie, pozwala na podjęcie leczenia niezależnie od sytuacji.
  • Konie to ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników i posiadaczy koni. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo ubezpieczonemu, a koniom gwarantuje doskonałą ochronę.
  • Samochód to pakiet ubezpieczeń związanych z posiadaniem pojazdu. W jego skład wchodzi oczywiście obowiązkowe OC dla posiadacza samochodu, nieobowiązkowe AC oraz kilka różnorodnych dodatkowych wariantów, których wykupienie zależy całkowicie od woli i chęci ubezpieczonego.
  • Dom i Mieszkanie to pakiet ubezpieczeń majątkowych, które chronią nie tylko Twoje nieruchomości, ale również zgromadzone w nich dobra materialne. Dzięki temu nawet poważne zdarzenie losowe nie pozbawi Cię dorobku Twojego życia.

Klienci biznesowi

Ubezpieczenia dla biznesu są oferowane w dwóch kategoriach. Ubezpieczenia dla pracowników i ubezpieczenia majątku. W ramach ubezpieczeń pracowniczych są tu oferowane grupowe ubezpieczenia zdrowotne, które zapewniają bezpieczeństwo finansowe w razie utraty zdrowia lub uszkodzenia ciała. Druga rzecz to ubezpieczenia podróżne. Jest to wsparcie dla pracowników, którzy często muszą wyjeżdżać w podróże służbowe. To rozwiązanie, które powoduje, że w czasie każdej takiej delegacji mogą się oni czuć całkowicie bezpiecznie. Ważnym ubezpieczeniem jest też OC przedsiębiorcy, które chroni go przed finansowymi skutkami jego błędnych decyzji lub błędnych działań. Ubezpieczenia majątkowe dla biznesu to różnego rodzaju formy i sposoby ochrony biznesu przed różnorodnymi zdarzeniami losowymi. Dotyczą zarówno ochrony majątku firmy w jej siedzibie, poza nią i ochrony pojazdów.

Ubezpieczenia rolnicze

Dodatkowo Concordia specjalizuje się w różnego rodzaju ubezpieczeniach rolniczych. W ramach oferowanych pakietów znajdują się ubezpieczenia obowiązkowe budynków rolniczych, obowiązkowe OC dla rolnika, jak i dobrowolne ubezpieczenie majątku gospodarstwa, samochodów, upraw, zwierząt i sprzętu rolniczego. Tak szeroki wachlarz to sposób na kompleksowe zabezpieczenie tej grupy klientów. Jednocześnie zapewnienie jej możliwości dokonania wyboru takiego pakietu, który będzie najbardziej odpowiedni.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie szkody najlepiej jest wykonać za pośrednictwem strony. Prosty, czytelny i bardzo intuicyjny formularz powoduje, że zadanie jest łatwe i proste, a do tego nie zajmuje wiele czasu. W razie potrzeby można też osobiście skontaktować się z agentem lub oddziałem firmy. Wówczas osoba wydelegowana do sprawy pomoże i pokieruje w czasie załatwiania wszelkich formalności.

Adres siedziby:

ul. Sienna 93/4 00-815 Warszawa tel. (22) 842 71 41

Znajdź dla siebie najlepsze oferty