Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Generali

GENERALI

Pod skrzydłami lwa można czuć się bezpiecznie, dlatego też Generali takie właśnie logo wybrało sobie do reprezentowania jego misji, celów i ogólnego kierunku działania. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że otoczeni są najlepszą kadrą, a tym samym odpowiedzialność za ich życie i zdrowie przejmuje firma bezpieczna, solidna i pewna.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Firma Generali już od ponad 185 lat dba o zdrowie, życie i bezpieczeństwo klientów. Co ciekawe, jej pierwsze oddziały powstały właśnie na ziemiach polskich. Było to w roku 1837, kiedy Polski, jako odrębnego kraju jeszcze nie było. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie tu po raz pierwszy pojawiła się ta inicjatywa. Po latach zmian i dynamicznych modyfikacji społecznych, politycznych i w samym towarzystwie, w roku 1998 Generali wróciło do Polski, gdzie działa odtąd nieprzerwanie aż do dzisiaj.

Oferta Produktowa

Oferta produktów udostępnianych klientom jest bardzo szeroka. Począwszy od ubezpieczeń majątkowych, poprzez komunikacyjne, turystyczne, aż po ubezpieczenia życia i zdrowia. Poza tym Generali oferuje możliwość inwestowania i oszczędzania środków na przyszłość, w tym też na emeryturę.

  • Ubezpieczenia samochodowe to bogactwo opcji i rozwiązań. Obok obowiązkowego OC dla posiadacza samochodu, dostępne jest również AC, Assistance, Autoszyby, NNW kierowcy i NNW pasażera. Wszystkie te propozycje, już w samej nazwie skrywają przedmiot ochrony. Nie trzeba decydować się na wszystkie opcje i wszystkie pakiety. Można wybrać wyłącznie to, co jest rzeczywiście potrzebne.

  • W ramach ubezpieczeń majątkowych Generali oferuje ubezpieczenie domu, mieszkania i domu w budowie. Dom i mieszkanie to jednak są zróżnicowane nieruchomości. Dlatego właśnie przygotowane zostały dwa produkty, które uwzględniają te różnice i odpowiadają specyfice lokali. Dom w budowie to ubezpieczenie domu niewykończonego. Dzięki temu możliwe jest zabezpieczenie tego rodzaju nieruchomości przed ewentualnym zniszczeniem.

  • Ubezpieczenia turystyczne zróżnicowane zostały głównie pod kątem charakteru wyjazdu. Podróżować można bowiem nie tylko w celu turystycznym i rekreacyjnym, ale również w celu służbowym. Ubezpieczenie podróży zagranicznych to gwarancja zwrotu kosztów w przypadku leczenia za granicą, ubezpieczenie mieszkania na czas pobytu za granicą i ubezpieczenie bagażu. Wyjazd do pracy to ubezpieczenie, które chroni przed kosztami leczenia za granicą. Ochroną są objęte choroby, wypadki oraz trwałe uszkodzenie zdrowia. Sport to ubezpieczenie dla aktywnych. Ubezpieczenie obejmuje pokrycie kosztów leczenia w przypadku choroby lub nieszczęśliwego wypadku, pokrycie kosztów leczenia po powrocie do kraju i wypłata w razie trwałego uszkodzenia ciała. Ubezpieczenie na cały rok to rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują. Dzięki temu nie trzeba kupować ubezpieczenia za każdym razem, przy każdej podróży. Wystarczy to zrobić raz i działa przez cały rok. Zakres jest taki sam jak w standardowej polisie. Rezygnacja z wyjazdu to ubezpieczenie, dzięki któremu można odzyskać wszystkie poniesione na rezerwacje koszty. Rezygnacja musi być jednak uzasadniona jednym z objętych ochroną powodów.

  • Ochrona życia i zdrowia to dla Generali bardzo ważny zakres działalności i właśnie dlatego przygotowane zostały aż cztery propozycje ubezpieczeń. Profamilia to bardzo elastyczne ubezpieczenie na życie i zdrowie, które pozwala na dołączenie członków rodziny. Jego zakres jest bardzo szeroki. Generali z Myślą o Życiu to ubezpieczenie, które dopasowane jest do potrzeb klientów. Zakres ochrony jest bowiem indywidualnie dopasowywany do każdego z osobna. Generali z Myślą o NNW to ubezpieczenie, które występuje w dwóch wariantach. Jeden jest przeznaczony dla osób dorosłych, drugi dla dzieci. To ubezpieczenie wypadkowe, które koncentruje się na wsparciu w razie nieszczęśliwego wypadku.

Decydując się na inwestycje z Generali, można wybrać jeden z dostępnych pakietów. Wszystkie są niezwykle korzystne. Jednak wiele zależy od stylu i charakteru przedsiębiorcy. Ważne, by dopasować takie fundusze i takie strategie, które zapewnią największy komfort i bezpieczeństwo inwestowania. W zakresie programów emerytalnych również istnieją różnorodne propozycje, które generują różnorodne efekty. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji ubezpieczonego.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie szkody w Generali jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę i za pośrednictwem Strefy Klienta złożyć stosowne oświadczenie. Należy wybrać rodzaj zgłaszanej szkody, a następnie wypełnić formularz. To zaledwie kilka minut, a jest to najbardziej skuteczny i najbardziej pewny sposób zgłoszenia. Oczywiście, można również próbować kontaktu telefonicznego. Wówczas konsultant z centrum obsługi klienta podpowie, co należy zrobić i jakie dokumenty zgromadzić. Jest to niemalże tak samo prosta droga, jak formularz.

Adres siedziby:

ul. Senatorska 18 00-082 Warszawa Tel.: 913 913 913 Fax: (22) 543-08-99

Znajdź dla siebie najlepsze oferty