Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Hdi

HDI

Godne zaufania towarzystwo ubezpieczeniowe, które oferuje ciekawe i atrakcyjne produkty, dostosowane do potrzeb klientów to sposób na wypracowanie solidnej marki, którą klienci z przyjemnością sobie polecają. Taką właśnie markę wypracowała sobie firma HDI, która od wielu już lat niezmiennie cieszy się ogromnym uznaniem ze strony swoich klientów.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

HDI to firma, która na świecie cieszy się ponad stuletnią tradycją. Przez cały ten okres pracowała ciężko na zdobycie znaczącej pozycji i zorganizowanie najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. To również czas, w którym wypracowano najbardziej skuteczne strategie i procedury postępowania z klientami, tak by cały proces sprzedaży i obsługi posprzedażowej był jak najbardziej płynny. W Polsce HDI działa od 2002 roku. Przez prawie 15 lat zdążyła się zadomowić nie tylko na rynku, ale również w świadomości polskich klientów. Po licznych zmianach, przejęciach i fuzjach, stała się częścią Towarzystwa Ubezpieczeniowego Warta, przy czym Warta nie zlikwidowała nazwy HDI. Oferowane przez Wartę produkty sygnowane są dwiema markami.

Oferta Produktowa

Produkty ubezpieczeniowe oferowane przez HDI to bardzo ciekawy zespół form i rodzajów ochrony, który pozwala zabezpieczyć klientów niemalże na każdą ewentualność. Ubezpieczenia dotyczą majątku, pojazdów i osób. W każdej z tych grup można znaleźć interesujące opcje.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W tej grupie znajduje się obowiązkowe ubezpieczenie OC dla właścicieli samochodów, do tego Auto Casco, NNW, Assistanse, Opony i Szyby oraz ubezpieczenie Mini GAP, które zapewnia Ci wypłatę 3 tys. złotych w razie kradzieży Twojego samochodu.

Ubezpieczenia majątkowe

Tu w ofercie znajduje się ubezpieczenie HDI Twój Dom. Nie jest to jednak proste ubezpieczenie. Poszczególne opcje i ryzyka można dowolnie kształtować i regulować, dzięki temu każda polisa ma indywidualny kształt i charakter. Każda też odpowiada indywidualnym potrzebom danego klienta.

Ubezpieczenia turystyczne

To grupa ubezpieczeń, które obejmują zwrot kosztów leczenia w czasie pobytu w podróży. Niezależnie, czy będą to koszty hospitalizacji, transportu medycznego czy leczenia, wszystkie podlegają rozliczeniu, jeżeli podróżny jest wyposażony w polisę.

Dla firm

Ubezpieczenia dla biznesu to szeroki pakiet rozwiązań, które można dowolnie łączyć, zestawiać i komponować. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może mieć inną polisę, inne ubezpieczenie. Płacisz natomiast tylko za to, co jest rzeczywiście potrzebne.

Ubezpieczenia rolników

Szeroki zakres ubezpieczeń dla rolników, to sposób na zapewnienie tej grupie wyjątkowego ubezpieczenia, które jest dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. To ubezpieczenie, które rzeczywiście działa i ma znaczenie. W tej grupie znajduje się obowiązkowe ubezpieczenie OC dla rolnika i obowiązkowe ubezpieczenie budynków. Do tego, HDI proponuje dobrowolne ubezpieczenia budynków.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie szkody, za którą odpowiedzialność finansową ponosi HDI jest w tej firmie niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć zakładkę „likwidacja szkody”. Znaleźć tam można wszystkie rodzaje oferowanych przez firmę ubezpieczeń. Wystarczy kliknąć odpowiedni rodzaj i następuje przekierowanie do strony z formularzem. Ten zaś jest bardzo prosty, czytelny i jasny. Żadne z pól nie budzi wątpliwości czy niejasności. Wszystko można bardzo szybko uzupełnić.

Jeżeli zaś chodzi o nawiązanie kontaktu, to jest ono równie łatwe, szybkie i proste. Wystarczy kliknąć zakładkę „kontakt” i wyświetlą się różne opcje oraz wszystkie niezbędne formy kontaktu.

Adres siedziby:

HDI Warszawa Jerozolimskie Al.Jerozolimskie 92 00-807 Warszawa tel. 501 670 700 / 22 44 99 999

Znajdź dla siebie najlepsze oferty