Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Link4

Link4

Specjalizacja w zakresie udzielanych klientom ubezpieczeń to szansa na bycie liderem. Rynek jest może przez to nieco mniejszy, mimo to jednak, bycie liderem to szansa na pozyskanie kolejnych klientów, którzy z pełnym zaufaniem powierzą swoje bezpieczeństwo firmie. Nie bez powodu jest ona przecież liderem, a wiodącym można zaufać. Tak też jest z Link4, który w swojej dziedzinie nieustannie znajduje się w gronie najlepszych.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Firma działa na rynku polskim od roku 2003. Swoje polisy oferuje klientom za pośrednictwem trzech kanałów sprzedaży bezpośredniej (direct). To sprzedaż poprzez agentów, telefon i internet. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie sprzedażą podstawowych ubezpieczeń komunikacyjnych jak AC i OC. Jako pierwsza wprowadziła ofertę auta zastępczego nie tylko dla poszkodowanego w czasie zdarzenia drogowego, ale również dla jego sprawcy. Obecnie firma oferuje również ubezpieczenia majątkowe i turystyczne. Od 2014 roku jest częścią grupy PZU S.A.

Oferta Produktowa

Ubezpieczenia oferowane przez Link 4, to ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i turystyczne. Oferta jest bardzo dobrze sprecyzowana i opracowana, co powoduje, że klienci nie mają większych trudności z dokonaniem wyboru i podjęciem decyzji.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W tej grupie Link 4 oferuje oczywiście rozwiązania podstawowe jak obowiązkowe OC dla posiadaczy pojazdów, ale również OC w pakiecie z AC, AC kupowane osobno oraz kilka ciekawych propozycji. Assistance, który sprawdza się szczególnie w czasie podróży, Smart Casco, czyli częściowe ubezpieczenie typu auto casco. Ubezpieczenie szyb, dodatek do ubezpieczenia turystycznego Auto Assistance, który jest niezbędny w czasie podróży zagranicznej swoim samochodem i NNW dla kierowcy i pasażerów. Ciekawostką jest ubezpieczenie kluczyków – towarzystwo pokryje koszty związane z ich zgubieniem. Ponadto w Link 4 można również wykupić ubezpieczenie Zielona Karta, ubezpieczyć motocykl oraz samochód zabytkowy.

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe pozwalają zabezpieczyć dorobek całego życia od skutków finansowych różnorodnych zdarzeń losowych. Polisy w Link 4 obejmują różnorodne ryzyka, a ubezpieczyć można nawet dom w budowie. W ramach rozszerzenia, w pakiecie Assistance można zyskać pomoc fachowców, takich jak hydraulik czy elektryk oraz ubezpieczyć się od OC w życiu prywatnym. Wówczas, koszty finansowe szkód wyrządzonych osobom trzecim pokryje ubezpieczyciel.

Ubezpieczenia podróżne

To szeroka grupa produktów, które mają wspierać bezpieczeństwo ubezpieczonego w czasie jego podróży za granicą i w kraju. Dodatkowo można również zabezpieczyć mienie pozostawione w domu na czas wyjazdu. W ramach ubezpieczeń podróżnych dostępne są liczne opcje, które mają precyzować zakres ochrony. Podróże Polska to ubezpieczenie dla osób, które nie wyjeżdżają za granicę na wakacje, ale podróżują po kraju. Podróże Europa i Świat to ubezpieczenie dla wszystkich, którzy opuszczają Polskę. Gwarantuje pokrycie kosztów leczenia i wsparcie w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Podróże Biznesowe to ubezpieczenie dedykowane osobom jeżdżącym w delegacje. Sporty Ekstremalne to ubezpieczenie uwzględniające ryzyko związane z tego rodzaju aktywnością. Nacisk ubezpieczeniowy jest tu położony głównie na nieszczęśliwe wypadki. Sporty Letnie i Sporty Zimowe to podobny rodzaj ubezpieczeń, z tym że koncentruje się bardziej na zagrożeniach bardziej prawdopodobnych w danym okresie i związanych ze sportami, które w tym czasie się uprawia.

Kontakt z firmą

Likwidacja szkody jest niezwykle prosta, a procedura bardzo szybka. Wystarczy odwiedzić stronę główną towarzystwa. Tam znajduje się zakładka „mam szkodę”. Po kliknięciu zakładki klient zostaje przekierowany na stronę, na której znajdzie wszystkie potrzebne informacje.

Najskuteczniejszym sposobem jest zgłoszenie szkody przez telefon, dzwoniąc na numer 22 444 44 44. Konsultant pokieruje i powie, co należy zrobić, by uzyskać odszkodowanie, jakie dokumenty należy zgromadzić i gdzie powinny być one dostarczone. Na stronie zaś można zapoznać się z kompletną ścieżką likwidacji szkody, co daje poczucie bezpieczeństwa i wiedzę na temat kolejnych działań zarówno swoich, jak i firmy.

Adres siedziby:

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna ul. Postępu 15 02-676 Warszawa

Znajdź dla siebie najlepsze oferty