Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Macif

Macif

Odpowiedzialność, doświadczenie i profesjonalizm stanowią podstawę tej francuskiej firmy ubezpieczeniowej, która na polskim rynku otacza ochroną coraz liczniejsze grono klientów. Prosta i jednocześnie wyjątkowo czytelna konstrukcja produktów ubezpieczeniowych powoduje, że klienci są w pełni świadomi dokonanego wyboru, a zakup ubezpieczenia jest przemyślany i podyktowany rzeczywistymi potrzebami.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Historia

Macif jest towarzystwem ubezpieczeniowym, które pochodzi z Francji. Jego historia na tamtym rynku sięga ponad pięćdziesięciu lat. To okres, w którym Macif miał czas wypracować skuteczne mechanizmy działania, elastyczne i jasne zasady współpracy z klientami oraz efektywne i dopasowane produkty ubezpieczeniowe. W Polsce firma obecna jest od 2003 roku. Od tego czasu też pracuje w oparciu o te same i niezmienne zasady, które stanowią dewizę i wyznacznik firmy. Są to: uczciwość, odpowiedzialność oraz jasne i transparentne zasady współpracy.

Oferta Produktowa

Oferta produktowa Macif jest bardzo ciekawa, a rozwiązania ubezpieczeniowe elastyczne i dopasowane do zmieniających się potrzeb klientów.

W zakresie ubezpieczeń indywidualnych, Macif oferuje kilka bardzo interesujących produktów.

  • Acti Ochrona to ubezpieczenie życia, które może trwać aż do 75 roku życia ubezpieczonego. Ochroną objęte jest wyłącznie życie ubezpieczonego. Zawierane jest na rok i co roku może być przedłużane.
  • Acti Ochrona Terminowa to ubezpieczenie, które gwarantuje wypłatę świadczenia w razie śmierci ubezpieczonego lub też jego trwałego i całkowitego inwalidztwa. Zawierane jest na określony czas, maksymalnie do 75 roku życia ubezpieczonego.
  • Acti Ochrona Bezpieczeństwo może trwać maksymalnie do 67 roku życia. Wypłata świadczenia następuje w wyniku śmierci ubezpieczonego, jego trwałego całkowitego kalectwa lub pobytu w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku.
  • Acti Bezpieczeństwo Plus jest bardzo podobne do poprzedniego produktu. Tu ochrona nie obejmuje inwalidztwa.
  • Acti Gwarant to ubezpieczenie na życie i dożycie. Jest bardzo elastyczne. To ubezpieczony określa wysokość i częstotliwość opłacania składek. W każdym roku ma gwarancję wypłaty określonej sumy ubezpieczenia w razie zdarzenia. W razie śmierci następuje również dodatkowa wypłata. W przypadku dożycia do ustalonego okresu ubezpieczony może skorzystać z wypłaty lub wypłat regularnych w formie renty dożywotniej.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie szkody można wykonać za pomocą kontaktu telefonicznego, maila lub wizyty w placówce. Zdecydowanie łatwiejszą formą jest oczywiście kontakt telefoniczny lub mail. Nie wymaga wiele zaangażowania od ubezpieczonego, a pracownicy udzielą wszelkich informacji w sposób jasny i wyczerpujący. Tego rodzaju kontakt z przedstawicielstwem to bardzo dobry sposób. Tym bardziej że do zgłoszenia szkody niezbędne są określone dokumenty. W czasie rozmowy telefonicznej lub w odpowiedzi na maila lista tych dokumentów zostanie przekazana, co znacznie ułatwi przeprowadzenie całej procedury i przyspieszy uzyskanie decyzji i świadczenia.

Adres siedziby:

ul. Bema 89 01-233 Warszawa tel.: +48 22 535 02 00 email: kontakt@macif.com.pl

Znajdź dla siebie najlepsze oferty