Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Na terenie Polski działa od roku 1994. W swojej ofercie posiada ubezpieczenia zapewniające przyszłość naszemu dziecku, ochronie zdrowia naszego i naszych bliskich, wsparcie dla rodziny, czy gromadzenie kapitału na emeryturę. Produkty sprzedawane są w placówkach na terenie całej Polski.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oferta Produktowa

Nationale Nederlande oferuje między innymi ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne o nazwie Ochrona Jutra. Stanowi ono kompleksowy produkt dopasowany do potrzeb indywidualnych klienta. Ochrona Jutra to doskonałe zabezpieczanie dla naszej rodziny w razie choroby lub wypadku. Jeśli dojdzie do któregoś z wymienionych zdarzeń losowych możemy być pewni, że nasi bliscy otrzymają konieczne wsparcie. Część naszych środków możemy również zainwestować.

Kolejnym z produktów jest – W Trosce o Pewną Przyszłość, na którym gromadzić możemy kapitał na przyszłość dla naszego dziecka, ułatwiając mu start w dorosłość.

Jeśli szukamy oferty, która łączy w sprytny sposób ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne to warto bliżej przyjrzeć się Sposobowi na Przyszłość.

Jeśli natomiast zależy nam na jednorazowej składce, to doskonałe może okazać się dla nas Single Invest.

Ceniący sobie tradycyjne rozwiązania powinni wybrać produkt Ochrona PLUS, stanowiący polisę, która zabezpieczy Twoją rodzinę na wypadek Twojej śmierci.

Jeśli natomiast zależy nam na dodatkowym zwrocie to powinniśmy wybrać Ochronę ze Zwrotem lub Moją Ochronę ze Zwrotem.

Kontakt z firmą

Zgłoszenie szkody

Szkodę zgłosić możemy za pośrednictwem strony internetowej: https://www.nn.pl/zglos-zdarzenie. Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku warto zaopatrzyć się w niezbędne dokumenty, których spis znajdziemy również na stronie. Możemy również skontaktować się z przedstawicielem firmy, odwiedzić placówkę, wysłać maila lub wykonać telefon.

Wypowiedzenie umowy

Wypowiedzenie umowy odbywa się poprzez wypełnienie wniosku, załączenie wszelkich niezbędnych dokumentów i wysłanie takiego pakietu na adres siedziby firmy. Po dokonaniu przez firmę analizy oraz weryfikacji otrzymamy odpowiedź zwrotną. Jeśli wniosek będzie niekompletny skontaktuje się z nami pracownik placówki. Aby wniosek został przyjęty konieczne jest poprawne wypełnienie dokumentów oraz jasne sprecyzowanie rodzaju zlecenia. Konieczne jest podanie między innymi numeru polisy, naszych danych, formy wypłaty czy własnoręczne podpisanie dokumentów.

Wszelkie najważniejsze druki znajdziemy na stronie https://www.nn.pl/dokumenty

Adres siedziby:

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. ul. Topiel 12 00-342 Warszawa tel. 801 20 30 40 lub 22 522 71 24

Znajdź dla siebie najlepsze oferty